Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 28, 21:06)
ir pas mus ketvirtadieni drinks_cheers.gif Kaip greitai,atrodo tik neseniai pirmoke buvo unsure.gif

drinks_cheers.gif 18 metu prabego kaip viena diena. Jauciuos dar tokia jauna blush2.gif , bet kai paziuriu i vaikus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 28, 17:55)

atsimenu tuos laikus su kalnieriukais wub.gif
sveikinimai Ramsiui 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Tikiu, kad man patiks nail.gif
„Процесс“ /2013/
Премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1093561
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
http://serialu.net/pocelujte-nevestu/
Atsakyti
Sveikos, RF gerbėjos mirksiukas.gif
O serialo "Brak po zavescianiju, vozvrascenije Sandri" yra 8 serijos, ar daugiau? Kai kur meta, kad daugiau, bet neina jų pažiūrėti, tai gal 8 jau pabaiga?
O ta notrauka su uniformomis thumbup.gif Taip tikėjausi ir save surasti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (mirtise): 29 gegužės 2013 - 16:31
QUOTE((mirtise) @ 2013 05 29, 17:21)
Sveikos, RF gerbėjos  mirksiukas.gif
O serialo "Brak po zavescianiju, vozvrascenije Sandri" yra 8 serijos, ar daugiau? Kai kur meta, kad daugiau, bet neina jų pažiūrėti, tai gal 8 jau pabaiga?
O ta notrauka su uniformomis  thumbup.gif  Taip  tikėjausi ir  save surasti  biggrin.gif

Laba smile.gif Deja deja, yra tik 8.
''Брак по завещанию 2: Возвращение Сандры'' /2011/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=925320
user posted image

---------------
Tai ar suradot ten save? Tikiuosi, kad taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 29, 18:42)
Tai ar suradot ten save? Tikiuosi, kad taip smile.gif

As ta tikrai save radau ir ne viena lotuliukas.gif Ta, kuri su supintom ir uzriestom kasom, esu as tongue.gif
Atsakyti
sorry,truputi ne i tema cool.gif netycia radau biggrin.gif
user posted image...user posted image...user posted image...user posted image

user posted image...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 29 gegužės 2013 - 20:24
user posted image biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 05 28, 17:26)
mačiau ramsiukas paseno, tai spaudžiam dešinę ir linkim gero starto pirmoj klasėj wink.gif

Paseno tongue.gif
Duok dieve duok dieve to gero starto bigsmile.gif


QUOTE(Visgi @ 2013 05 28, 17:55)
Ramsiau, ar girdi ka sako biggrin.gif Oi negaliu hihihi.gif
Kur jau ten paseno, va ziurekit kaip Ramsius striksi irnesakyk.gif
Ir save ten matau, ir kai kurias kitas RF megejas biggrin.gif
user posted image

Oj, vaikystė wub.gif


QUOTE(Julsita @ 2013 05 28, 18:57)
Ups,dabar jau man,kaip žirafai ilgu kaklu,prašom paaiškint: čia ištikrųjų Ramsius striksi? Ir kas tas RF  g.gif
O aš kaip tik ką tik iš savo vidurinėlio pradinės mokyklos baigimo šventės.


QUOTE(Visgi @ 2013 05 28, 19:10)
Na Julsita net kvatot pradejau, aciu tau lotuliukas.gif As cia Ramsiui tipo upa keliu, o tu tokiu rimtu veidu klausi lotuliukas.gif

Ojjjjj lotuliukas.gif thumbup.gif
Mums penktadienį daržely išleistuvės verysad.gif


Papildyta:
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 29, 20:20)
sorry,truputi ne i tema cool.gif netycia radau biggrin.gif
user posted image...user posted image...user posted image...user posted image

user posted image...



QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 29, 21:04)

thumbup.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
— Оставь меня, старушка, я в печали…

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 29 gegužės 2013 - 23:08
Mano mylimiausias epizodas is to filmo (o dar sakau, kad as mirtingoji noriu poilsio ir atostogu, tai kur jau cia man irnesakyk.gif jei carams dar sunkiau) irnesakyk.gif

Вы говорите...
Atsakyti
Labas ankstyvas rytas 4u.gif Kadangi orai uzsilo ir filmams nebera laiko, tai siuo metu ziuriu du ir noreciau rekomenduoti. 4u.gif Pirmas sitas. Nors parasyta, kad melodrama, bet jis man paciu pastatymo principu panasus i "Daktares Zaicevos dienorasti", tai kuriai patiko anas filmas-patiks ir sitas drinks_cheers.gif Lengvas, smagus ir gyvenimiskas drinks_cheers.gif Moteris ruosiasi svesti sidabrines vestuves, santaikoj pragyventa 25 metai, visi kolegos pavydi, draugai liaupsina idealia santoka, seimos santykius, giria nuostabu vyra, ruosiasi visi dideliam baliui, tuo tarpu vyras veda dviguba gyvenima: turi ilgamete meiluze, kuri sidabriniu vestuviu isvakarese iskelia salygas-arba jis nutraukia santykius su ja, arba nustoja apgaudineti zmona ir jai pasako, kad ruostusi skyryboms. Na o vyrai, juk pacios zinote, ima sukti uodegas, nes jiems taip gyventi daug patogiau: ir turint zmona, ir aplankant meiluze... biggrin.gif
QUOTE(Visgi @ 2013 05 27, 10:11)
Labas user posted image
''Поцелуйте невесту!'' /2013/
анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1092961

Antras filmas sitas. Jei pradzioj as maciau dar liapsusu, tai dabar tiek isitraukiau, kad net paciai keista, nors tokio stiliaus filmu nemegstu. doh.gif Zavi tai, kad filmas kaip ir apie agenta, kuris persekioja blogiuka, bet kiekviena serija tarsi atskira istorija, tiek itempta, kad tik gale atsikvepi ir norisi ziureti, o kaip pasibaigs toliau. Savo itampa panasus i "Lektoriu", tai tures patikti toms, kurioms ir "Lektorius" patiko drinks_cheers.gif
Is kalejimo istrauktas agentas turi issiaiskinti ir sugauti/sunaikinti viena lengvai paciuozusi mokslu daktara, kuris isrado virusa, galinti sunaikinti zmonija ir norinti ta virusa parduoti vienam uzsienio salies valdovui. Viruso bandymus daro kol kas ant paprastu zmoniu: bomzu, kuriu niekas neiesko, narkomanu, siaip asocialiu zmoniu. Sutvarkytu tas agentas mokslininka kaip silta vilna, ale ji laiko uz trumpo pavadzio: teigia, jog pas mokslininka yra agento dukra, kuria apkres tuo virusu, jei agentas per daug priartes prie mokslininko. Stai ir blaskosi tas agentas, tai ieskodamas, kur gali buti paslepta dukra, tai gelbedamas zmones nuo viruso pasekmiu.
Kas mane erzina, tai pagrindinis veikejas blush2.gif Nu toks senis parinktas, kad jau nei kojos iskelia ore apsukti, nei pabega paskui blogiukus, slunkius toks jau nukarses blush2.gif Ir sneka taip pat minkstai, kaip mano kad tevas, kai dantu proteza isideda lotuliukas.gif O kai ima buciuotis su musu Ditkovskyte, net mane sutampo biggrin.gif
QUOTE(Visgi @ 2013 05 27, 13:40)
Su musu tautiete Агния Дитковските user posted image

„Агент‘‘ /2013/
анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1093011

user posted image

Atsakyti