Įkraunama...
Įkraunama...

Moterų figūrų ypatumai

Ir dar vienas pavyzdėlis iš realaus gyvenimo.

Mano anytai yra 75 metai. Ji sveria maždaug apie 100 kg. Gyvena mažame miestelyje, abu su uošviu yra medikai. Karvių, kiaulių ir pan. niekad gyvenime nelaikė, taigi, intensyvaus fizinio darbo nedirbo. Turi savo sodelį darželį, kuris yra daugiau hobis. Jų mitybos principai yra tokie: mėsą kepa tik ant natūralių kaimiškų taukų, vištas perka riebias, namines, pieną irgi perka iš vietinių žmonių, daržovių valgo neitin daug ir daug, pagrinde bulves, morkas, kitas valgo vasarą, kai darže užauga, valgo daug rūkytos mėsos, t.y. nuo bet kokių sveikos mitybos principų jie yra tolimi, valgo paprastai, ūkiškai. Jų gyvenimo būdas per visą gyvenimą buvo nuosaikus, konservatyvus, be jokių itin didelių sukrėtimų, tekantis ganėtinai įprastai. Šią žiemą anyta pasiskundė, kad kosti jau ilgokai ir niekaip nepraeina kosulys. Sakau, gal nueikit į polikliniką, pasidarykit pilną kraujo tyrimą. Sako: jau buvau, tyrimai idealūs, ir hemoglobinas, ir kitkas, tyrė cholesterolį, ir gliukozės kiekį kraujyje, tai sesutės galvą kraipė, kad kaip jauno žmogaus.

Mano mamai 68 m. Sveria apie 54 kg. Visą gyvenimą laikosi vienokių ar kitokių sveikos mitybos principų, labai seka, ką ir kaip valgo. Bet gyvenime būta keletas labai stiprių "perkrovų", t.y. stresinių situacijų, kurios buvo užsitęsę per kelerius metus. Sveikata: tulžies pūslė šalinta, akmenys inkstuose yra, kraujospūdis per aukštas, cholesterolis per aukštas, širdies nepakankamumas, kaulų išretėjimas.

Moralas būtų toks: ne tiek kenkia keli papildomi kilogramai, kiek padidėjęs gyvenimo tempas, įtampa, nervingumas, užsitęsę stresinės situacijos. Judėti, sportuoti yra labai sveika ir būtina, bet, mano manymu, pirmiausia tai sveika dėl teigiamų emocijų, pasitenkinimo, bendro fizinio kūno tonuso palaikymo. O sveika mityba...vėlgi, tame yra daug tiesos, bet yra ir daug mitų, ypač kai prasideda įvairios "sveikos mitybos" mados, kas sezoną besikeičiančios. Sveikiausia yra tai, kas natūralu ir saikinga, manyčiau smile.gif Vėlgi, kiekvienas pagal savo poreikius atsirenka pats.
Atsakyti
Vaiva, viskas yra imanoma, net nekvepuot 19 minuciu... Bet kitas aspektas- to imanomumo kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2013 04 18, 14:22)
vaiva, gal atsipalaiduokit. vienas dalykas- tai greičiausiai Dove natūralaus grožio ir lygybės programos reklama, kuriai reikėjo tiesiog baltų apatinių.
Kitas dalykas- jūs turit tokią galėntinai vešlią krūtinę? Bandėt ieškot liemenėlių? apskritai liemenėlės patogumas priklauso ne tik nuo krūtinės ir popapuio dydžio, bet ir nuo formos. Pasirinkimas didelis atrodo, kol nepradedi ieškot.


Prieš porą savaičių blaškiausi po visą Vilnių, ieškojau Pasionatos 80 D dydžio baltos arba kūno spalvos liemenėlės. Mano mylima firma, be jokių nėrinėlių, kaspinėlių, pagražinimų, puikiai su trikotažinėmis bliuzelėmis, dalykiniais marškinėliais dera, nes liemenėlės praktiškai nesimato/nesijaučia.

Tai spėk, Marla, ar aš ją radau biggrin.gif O dydis, mano įsitikinimu, yra toks visiškai vidutinis, standartinis g.gif Visi mažesni numeriai kabo, o šito ir didesnių - nei su žiburiu rasti neįmanoma.

Beabejo, niekur nesidėsi - nusipirkau Chantelle. Visa laimė, kad tų buvo. Bet tai nėra taip paprasta, kaip atrodo, kad atėjai ir nusipirkai tą, koks tau idealiai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 04 18, 14:28)
as atsipalaidavus  smile.gif
mano krutine C, per akis smile.gif bet drauge gamta apdovanojo F  unsure.gif  sunkiau negu einamas dydis C, be kalbu, bet siai dienai nera "mission impossible"

Maniškį kažkur tarp C ir D balandoja, nesakyčiau, kad labai paprasta ir greita susirasti paprastą, PATOGIĄ liemenėlę. toli gražu. Ir kainuoja ne 29Lt Lindexe.

QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2013 04 18, 14:30)
Ir dar vienas pavyzdėlis iš realaus gyvenimo.

Būtent. Daugumą sveikatos problemų (tame tarpe ir dažna apsivalgymo problemą) lemia būtent stresas.

Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 04 18, 14:32)
Vaiva, viskas yra imanoma, net nekvepuot 19 minuciu... Bet kitas aspektas- to imanomumo kaina ax.gif


tai be kalbu...
Papildyta:
QUOTE(Marla @ 2013 04 18, 14:43)
Maniškį kažkur tarp C ir D balandoja, nesakyčiau, kad labai paprasta ir greita susirasti paprastą, PATOGIĄ liemenėlę. toli gražu. Ir kainuoja ne 29Lt Lindexe.
Būtent. Daugumą sveikatos problemų (tame tarpe ir dažna apsivalgymo problemą)  lemia būtent stresas.


mano C, problemu neturejau gyvenime su liemeneles pirkimu g.gif lindexe as apskritai neapsipirkineju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2013 04 18, 14:41)

Tai spėk, Marla, ar aš ją radau biggrin.gif O dydis, mano įsitikinimu, yra toks visiškai vidutinis, standartinis  g.gif Visi mažesni numeriai kabo, o šito ir didesnių - nei su žiburiu rasti neįmanoma.

Beabejo, niekur nesidėsi - nusipirkau Chantelle. Visa laimė, kad tų buvo. Bet tai nėra taip paprasta, kaip atrodo, kad atėjai ir nusipirkai tą, koks tau idealiai tinka.

PJ, as perku latviskus, savo 90D randu ir ivairiu spalvu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2013 04 18, 14:30)
Mano anytai yra 75 metai. Ji sveria maždaug apie 100 kg.

Tavo anytai labai pasisekė. Su sveikata. Bet ar tokių daug? Visdelto žmogus ant savęs nešioja du gerus maišus bulvių kasdien. Gerai,kad jie gyvena taip, kaip tu sakai, be fizinio krūvio, bet jeigu jai reikėtų dabar/būtų reikėję visą gyvenimą karves melžti, daržus intensyviai ravėti, ar į kokį 5 aukštą laipioti, gal kur prie konvėjerio dirbti, kur visa diena ant kojų, į darbą kulniuoti kelis kilometrus ir t.t. aš abejoju , kad jinai būtų tokia sveika. Labai tuo abejoju.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 18, 14:48)
PJ, as perku latviskus, savo 90D randu ir ivairiu spalvu. mirksiukas.gif


Reikės pasidomėti, ačiū už info 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2013 04 18, 14:48)
Tavo anytai labai pasisekė. Su sveikata. Bet ar tokių daug? Visdelto žmogus ant savęs nešioja du gerus maišus bulvių kasdien. Gerai,kad jie gyvena taip, kaip tu  sakai, be fizinio krūvio, bet jeigu jai reikėtų dabar/būtų reikėję visą gyvenimą karves melžti, daržus intensyviai ravėti, ar į kokį 5 aukštą laipioti, gal kur prie konvėjerio dirbti, kur visa diena ant kojų, į darbą kulniuoti kelis kilometrus ir t.t. aš abejoju , kad jinai būtų tokia sveika. Labai tuo abejoju.


Išlygų "jei/tai" galime prigalvoti begales ir tai bus tik teorija.
Aš parašiau apie du konkrečius matomus atvejus. Beabejo, toli siekiančių išvadų tik iš dviejų atvejų padaryti negalima. Bet konkretūs atvejai, mano galva, yra iškalbingesni nei visokie "kas būtų, jei būtų".
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 04 18, 14:47)
tai be kalbu...
Papildyta:
mano C,  problemu neturejau gyvenime su liemeneles pirkimu  g.gif  lindexe as apskritai neapsipirkineju smile.gif

Nepriimkite visko taip pažodžiui. Gal jūsų C geros formos ir su liemenėlm paprasčiau.
Man paprasta nėra. prie B buvo patogu, iš esmės bet ką galėdavau nešiot, dabar reik ieškot. Bet vis viena savaip viską turbūt išversite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 04 18, 12:00)
vizualiai jos man visiskai nepanasios, pirma stangri, moteriska, o antra imitus ir sporto salej tiksliai nebuvus pastaruosius 5 metus.

Bekhem moteriška? nuo kada kaulų rinkinys ir suraukta nosis yra moteriška? ar apskritai ją esate matę besišypsančią? besijuokiančią? čia laimės ir pilnatvės išraiška?

na o antroji - kino diva, žavi moteriškė net ir senatvėje. be plastikos.

Beje, Marilyn Monroe šiais laikais būtų laikoma beviltiška storule irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 04 18, 15:20)
Bekhem moteriška? nuo kada kaulų rinkinys ir suraukta nosis yra moteriška?  ar apskritai ją esate matę besišypsančią? besijuokiančią? čia laimės ir pilnatvės išraiška?

na o antroji - kino diva, žavi moteriškė net ir senatvėje. be plastikos. 



ir Jus nesupratot. moteriska Loren, o sporto sales nemacius ta, kuria as ikeliau.
Papildyta:
Cia, kad daugiau nekiltu klausimu visom smile.gif

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 04 18, 13:00)
vizualiai jos man visiskai nepanasios, pirma stangri, moteriska, o antra imitus ir sporto salej tiksliai nebuvus pastaruosius 5 metus.



QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2013 04 18, 12:40)


user posted image





QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 04 18, 12:49)

Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 04 18, 15:20)


Beckham nesišypso, nes pagal ją, šypsena jai apskritai netinka prie veido biggrin.gif

+/- keli kilogramai nieko baisaus, bet niekas manes neįtikins, kad 100 kg svoris prideda sveikatos. Čia greičiau išimtys, ne taisyklės. Vistik KMI nėra bobučių išmislas, normalus, sveikas svoris turėtų tilpti į ribas
Atsakyti