Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

NAUJA TEMA



user posted image


Na tai toliau plepam, aptarinėjam, klausinėjam, patarinėjam, žavimės, dalijamės patirtimi, kritikuojam, apkalbam... žodžiu pasikalbam iš širdies... 4u.gif



Senieji plepaliukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 14 balandžio 2013 - 14:29
Kelios foto temutes pradziai smile.gif

user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
Įdomi puokštytė
user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 15 balandžio 2013 - 17:44
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Geguužės 4ai vėdrynų būna pirkt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2013 04 18, 18:59)
Geguužės 4ai vėdrynų būna pirkt? smile.gif

Turėtumėte dar gauti jų 4u.gif
Atsakyti
O kokios geles butu grazu puosti stala rugpjucio viduryje,nenoriu puoksciu,norisi geliu pamerkiamu,bet sezoniniu biggrin.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(danuciuksss @ 2013 04 18, 21:46)
O kokios geles butu grazu puosti stala rugpjucio viduryje,nenoriu puoksciu,norisi geliu pamerkiamu,bet sezoniniu biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif

Aš tekėjau liepos gale ir salę bei stalus puošiau kardeliais smile.gif man labai patiko, gražu, ilgai laikosi. Po šventės dar dvi savaites namie pamerktos gėlytės iš salės prastovėjo 4u.gif
dar tokiu laiku jau būna jurginų, lelijų saulėgražų 4u.gif man regis ir hortenzijos tuo metu žydi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 19 balandžio 2013 - 09:45
QUOTE(danuciuksss @ 2013 04 18, 22:46)
O kokios geles butu grazu puosti stala rugpjucio viduryje,nenoriu puoksciu,norisi geliu pamerkiamu,bet sezoniniu biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif

Jeigu norite puošti gėlėmis nuskintomis darželyje, galite rinktis saulėgrąžas, astras, kardelius ir jurginus (abejiems priklausys nuo vasaros kada sužydės). Jeigu planuojate priktis tai rasite visas įprastas gėlytes 4u.gif
Atsakyti
Mano vestuvių spalvos bus kreminė balta, alyvinė ir pastelinė rožinė. Gal patartumėt iš kokių gėlių galėčiau pasidaryti puokštę? 4u.gif Vestuvės gegužės mėn. pabaigoje ax.gif Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
kokios gėlytės atlaikytų liepos pradžios karščius? norisi kažko šviesaus, romantiško... 4u.gif
Atsakyti
Kadangi mano vestuves jau praejo tai galiu parodyti savo puokste ( i kate nekreipkit demesio smile.gif kol kas is fotografo foto dar neturiu, tai cia namuose daryta foto ).

Norejau puokstes is zydriu, bet ju neradau, todel dariau is baltu tulpiu ir irisu.
Atsakyti