Įkraunama...
Įkraunama...

Televizorius

Atsiprašau, jei užvedžiau nenaują temą, bet kažkaip peržiūrėjau ir nieko panašaus neradau.

Ruošiamės pirkti televizorių, bet kadangi nei aš, nei mano vyras niekada savarankiškai to nedarėme rolleyes.gif (t.y., aišku, mūsų abiejų tėvai kažkada pirko TV, bet bent jau mano tėvai nusipirko man nedalyvaujant), norėčiau susirinkti truputį informacijos - kokios firmos geriau ieškoti, kokios geriau net nežiūrėti? Kokios įstrižainės pirkti?

Kažką girdėjau, kad geriau nepirkti LG firmos telikų. Ir dar mama man sakė, kad pirko 54 cm įstrižainės, nes su didesne įstrižaine iškart neproporcingai kyla kainos.

Beje, kartu norėtume pirkti ir videomagnetofoną. Čia tai aš išvis nieko neraukiu, ar kiekvienas telikas turi tokį priedą, ar jį pirkti atskirai... g.gif

Laukiu jūsų patirties ir patarimų... smile.gif
Atsakyti
Musu pirmas bendras pirkintys- TV laugh.gif . phillips 54 cm istrizaine, kol kas jokiu priekaistu thumbup.gif pirkom rimi per akcija, mokejom 799, parduotuvese gal 50 lt brangiau tuo metu buvo. pirkom ziema, dabar gal atpige wink.gif
Atsakyti
Mes pirkom Lietuviska Taura clap.gif thumbup.gif clap_1.gif jokiu nusiskundimu, o tik vieni pagyrimai...kaina tikrai pakankamai gera, dizainas netgi grazesnis uz kaikuriu uzsienietisku, kokybe gera clap.gif beje, as uz preke lietuviska smile.gif
dede dirba Panevezio Ekrane tai as su juo konsultavausi del kineskopo, kadangi jie juos ir ddaro Taurui, dede sake, kad kineskpu gamyba labai sekminga ir kokybiska, patvirtinta ivairiais sertifikatais...

p.s dede pats ir remontuoja telikus (kazkada remontavo), dabar yra virsininkas, gamina kineskopus, teta kineskpus testuoja...pasak ju blogiausi yra Samsungai ir SONY g.gif

as ju nuomone tikrai pasitikejau ir nusipirkom lietuviska ir nesigailim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 07 29, 09:35)
phillips 54 cm istrizaine, kol kas jokiu priekaistu thumbup.gif

Mano tėvai irgi tokį patį turi biggrin.gif , tai aš prie jo labiausiai ir pripratusi, per keletą metų iš tiesų nieko blogo nenutiko... thumbup.gif O mes dar kol kas neturim laiko dairytis, nes atradom kitų neatidėliotinų pirkinių ir reikalų, bet tikriausiai ilgai netrukę ir teliką pirksim... tongue.gif Labai ačiū už patarimus, nors ir negausius! Gal dar kas nors įkiš savo trigrašį?
Atsakyti
mes turim Sony, kolkas tai labai gerai viskas...
Atsakyti
QUOTE (Bitkresle @ 2004 07 31, 17:57)
Mano tėvai irgi tokį patį turi biggrin.gif , tai aš prie jo labiausiai ir pripratusi, per keletą metų iš tiesų nieko blogo nenutiko (...)

Turim namuose Samsung "54, Philips "51 ir Loewe "82, visi dirba kaip bitinai, pirkti nauji. Sakyčiau, kad dabar visi Tv pradedant Šileliais ir baigiant brangiais vokiškais yra geros kokybės, nu žinoma nekalbu apie visokius Beko, Roadstar.

Geriau siūlau apsispręsti kokių papildomų pribumbasų norite, o firmos vardas dažnai tik užkelia kainą (pvz. pirkdami SONY Tv mokate ir už SONY vardą).

Perkant videomagą labai nerekomenduoju LG, paaiškinsiu kodėl: vaizdas labai geras, rašo irgi gerai, bet naudojantis distanciniu labai nepatogus meniu, o tos visos funkcijos (pvz. kalbantis meniu - VHS talk) daugiau trukdo, nei padeda. be to, jei nuspręsite visgi imti VHS LG, pirma gerai isiklausykite ar necypia atkuriant, nes čia yra jų liga. Nieko blogo, bet patikėkite - per smegenis taip ir eina...
Optimal kainos/ kokybės santykis būtų Panasonic - labai šaunūs VHS, giria Philips, bet nieko negaliu pasakyt - nebandžiau. Anksčiau buvo labai geri TOSHIBA modeliai, bet vėlgi - dabartinių nežinau.
Atsakyti
as uz tai kad jeigu pirkti, tai pirkti gera daikta, o ne koki s..wink.gif pazystami noreedami sutaupyti nusipirko padeveta, tai sugedo, taise, paaskui vel sugedo, kol galiausiai is viso nebeveikia, tai dabar is viso televizoriaus neturi. ..
musu televizorius sony, 72 cm istrizaines, 100 hz - maziau gadina akis..
Atsakyti
Turim Samsung ir tikrai nesiskundžiam daug metų,kokybė gera.Videomagas mums visai nereikalingas,jei prireikia-pasiskolinam,bet būna tai kartą per kelis metus,nes filmus žiūrim per kompą,kameros filmavimo neturim,tai kam bereikalingos išlaidos?
Atsakyti
Norim isigyti televizoriu, galvoju apie plazmini televizoriu, ju tiek daug yra pasirinkimo, gal patarsit i ka atkreipti demesi perkant ir kur galima sutaupyti.
Atsakyti
Kiek girdejau LCD yra daug geresni uz plazminius. Plazminiu dar kokybe nera gera, laikui begant jie praranda spalvas. Taip pat girdejau kad is LCD geri Sharp ir Philips
Atsakyti
pirkdamos televizoriu atkreipkite demesi i rodomo tv kanalo zenkliuka ( pvz. LTV, LNK) Jis turi kuo maziau mirgeti.
Sutaupysite savo ir visos seimos akis wink.gif O visa kita, be gero vaizdo nera taip jau ir svarbu ( blogo tv ir vaizdas mirga wink.gif )
Atsakyti
Pas mane stovi Samsung plazminis televizorius 107cm istrizaines. Ir patikekite manimi jau nebevaiksto nei draugai krepsio ziureti i kavines thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Is tiesu ziurekite koksai tasku skaicius, del mirgejimo kazkas minejo taip pat. Beja palyginkite jei nusiziureje ne viena funkcijas. Geriau imti zinoma su kalonelemis.
LCD zinoma, kad geresni uz plazminius taciau ju kaina 62 cm tokia kaip plazminio 82 cm ar net daugiau.. g.gif
Visu pirma turite paziureti kiek tam daiktui galite skirti pinigeliu is savo biudzeto ir ieskoti pigesniu variantu mirksiukas.gif
Sekmes
Atsakyti