Įkraunama...
Įkraunama...

Cannele's (canneles de bordeaux)

Ir as jau kepiau kaneles keleta kartu. Tikrai darbo minimaliai prie ju, tik sunkiausia yra islaukti para ar dvi kol tesla isbrinksta biggrin.gif Visada darau dviguba porcija.

QUOTE(Vicious_L @ 2013 05 01, 22:09)
Kepiau jau 4 kartus. Ketvirta karta gavosi tobulai. Tesla pagamint visai paprasta, esme ir sudetingumas temperaturos atitaikyme. Neuzsirasiau kaip paskutini karta kepiau, kai gavosi, dabar nebepamenu.  doh.gif

drinks_cheers.gif As irgi vis bandau skirtingas orkaites programas, temperaturas ir skardos auksti. Paskutini karta beveik idealiai gavosi, bet irgi neuzsirasiau ant kokios programos kepiau.

QUOTE(irmulia @ 2013 05 26, 16:41)
visa esmė yra kepimo temperatūroje, na, dar kai kas pridurtų - tešlos maišymo būde ( aš pvz. tešlą išplaku mikseriu ir nematau jokio vargo - pyragėliai gaunasi idealūs  thumbup.gif , o kiti siūlo ją išmaišyti šaukštu, kad nesusidarytų oro burbuliukų , neva tai įtakoja pyagėlių kilimą/subliūškimą)   mirksiukas.gif

Skaiciau kazkur, kad turi buti kuo maziau burbuliuku tesloje, gal todel kitoms ir taskosi labai ta tesla. As maisau su saukstu, nieko neplaku ir man niekas nesitasko, nors is pradziu dedu i tikrai karsta orkaite (apie 220-230 laipsniu), tik ant galo primazinu iki 190 laipsniu.

Bet siaip, kaneles yra kazkas nerealaus thumbup.gif Beje, cukraus ir as maziau dedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limni: 28 rugsėjo 2013 - 10:03
Jau prieš kurį laiką čia pasiskaitinėjusi ir seilę pavarvinusi, netikėtai užkydus į turgelį Šiauliuose, kepyklėlėje pamačiau šių sausainukų. Na žinoma, turėjau paragauti. Gi iki tol tik legendas girdėjau. Ir ką... Tiesog kažkoks guminis saldus kepinys už visai nekuklią kainą doh.gif schmoll.gif Kaip suprantu pagal jūsų susižavėjimą, tai turėtų būti visai kitoks daiktas. Nors išvaizda ir panaši atrodė.
Gal kas pasufleruotumėt, kur galima būtų paskanauti jų tikro skonio?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 10 15, 15:42)
Jau prieš kurį laiką čia pasiskaitinėjusi ir seilę pavarvinusi, netikėtai užkydus į turgelį Šiauliuose, kepyklėlėje pamačiau šių sausainukų. Na žinoma, turėjau paragauti. Gi iki tol tik legendas girdėjau. Ir ką... Tiesog kažkoks guminis saldus kepinys už visai nekuklią kainą  doh.gif  schmoll.gif Kaip suprantu pagal jūsų susižavėjimą, tai turėtų būti visai kitoks daiktas. Nors išvaizda ir panaši atrodė.
Gal kas pasufleruotumėt, kur galima būtų paskanauti jų tikro skonio?


na, tai nėra kažkoks stebuklas smile.gif . Jei mėgsti saldumynus, o ypač plikytus sausainius, tai tada ir šiems pyragėliams atsispirti sunku.

Paragauti geriausia pas ką nors namuose, arba vis dėl to imti ir išsikepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 10 15, 17:04)
na, tai nėra kažkoks stebuklas smile.gif . Jei mėgsti saldumynus, o ypač plikytus sausainius, tai tada ir šiems pyragėliams atsispirti sunku.


topsecret.gif Aš daug ką mėgstu (būt gerai gal mažiau doh.gif )
Bet eksperimentus norisi pradėti nuo žinojimo kas TURI gautis. O kai nežinau, tai iš kur man žinoti - išėjo taip ar ne.

Papildyta:
QUOTE(Nata* @ 2013 10 15, 17:04)
Paragauti geriausia pas ką nors namuose, arba ... 4u.gif

Čia kvietimas? bigsmile.gif
Mielai bigsmile.gif
O mano apylinkėse, įtariu, dar tokių negamina ir negirdėjo.
Arba laaaabai įsislaptinę kerta ir su niekuo nesidalina hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Limni @ 2013 09 28, 11:01)

Bet siaip, kaneles yra kazkas nerealaus  thumbup.gif Beje, cukraus ir as maziau dedu  smile.gif


o taip thumbup.gif jos nerealios , gaila, kad šiuo metu iš vis jokių baltų miltų gaminių negaliu valgyti, mielai sukirsčiau keletą prie arbatos essen.gif

o cukraus kiekis - skonio reikalas mirksiukas.gif buvau ir sumažinusi, bet vėl grįžau prie įprastinio kiekio - saldžiau- skaniau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2013 10 15, 18:15)
topsecret.gif Aš daug ką mėgstu (būt gerai gal mažiau  doh.gif )
Bet eksperimentus norisi pradėti nuo žinojimo kas TURI gautis. O kai nežinau, tai iš kur man žinoti - išėjo taip ar ne.




per kelis metus ( gerus tris berods ) LT jau nemažai kur juos kepa, parduoda, o ir pagaliau kituose kulinariniuose bloguose visokių canelių receptų atsiradę biggrin.gif

belieka tik pasiryžti ir išsikepti, karvės nekainuoja kaip kad gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 10 15, 16:42)
Jau prieš kurį laiką čia pasiskaitinėjusi ir seilę pavarvinusi, netikėtai užkydus į turgelį Šiauliuose, kepyklėlėje pamačiau šių sausainukų. Na žinoma, turėjau paragauti. Gi iki tol tik legendas girdėjau. Ir ką... Tiesog kažkoks guminis saldus kepinys už visai nekuklią kainą  doh.gif  schmoll.gif Kaip suprantu pagal jūsų susižavėjimą, tai turėtų būti visai kitoks daiktas. Nors išvaizda ir panaši atrodė.
Gal kas pasufleruotumėt, kur galima būtų paskanauti jų tikro skonio?



Ka galiu pasakyt, kad as toj kepyklelej jas daznai nusiperku po kelias, ir jos visai neblogos tikrai (ten kepa ne jie patys, o sake kita kepykla veza). O perku todel, kad kai tik iskepu pati, tai iskart jas "suedam", nes karstos, ar sitos - jos nerealios mirksiukas.gif doh.gif O kita diena, ar atsalusios jos beveik tokio skonio kaip kepykleles ax.gif mano mazesnes, tad gal ir del to skanesnes g.gif

Esu macius, kad kepa ir pardavineja net Birzu duona, Vero cafe ju turi (bet ten vienetas 2,5lt) 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms atsakusioms 4u.gif

QUOTE(irmulia @ 2013 10 16, 16:32)
belieka tik pasiryžti ir išsikepti, karvės nekainuoja kaip kad gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio  mirksiukas.gif

Tikriausiai teks biggrin.gif
Atsakyti
Na štai ir pabandžiau šį savaitgalį. Tai, kas gavosi - manęs nesužavėjo doh.gif Kadangi neturėjau tikrųjų formelių, kepiau keksiukų formelėse. Silikoninėse ir metalinėse. Pastebėjimai: metalinėse formelėse iškepė be traškios plutelės. Kažkodėl tai... Taip pat - sena, nerodanti temperatūros dujinė, kaistanti tik iš apačios ir viename krašte labiau, nei kitame šiam kepiniui netinka doh.gif lotuliukas.gif
Išvada: man reikia naujų formelių ir naujos viryklės bigsmile.gif
Atsakyti
skaitinėju, ruošiuosi morališkai imti vieną dieną ir išsikepti, bet klausimas iškilo, vis tik orkaitė kaip turi kepti - tik apačia / apačia ir viršus / su tuo "vėjeliu" ar be?
Atsakyti
Canneles kepant reikia šildyti ir iš viršaus, ir iš apačios, o vėjelis tai dažniausiai tiesiog pagreitina visą procesą..čia turbūt dar nemažai priklauso ir nuo orkaitės, reikia tiesiog bandyti ir žiūrėti, kaip geriau išeina smile.gif

Pati kepu canneles silikoninėj formoj, Kaune jų dažnai galima rast parduotuvėj "Kepėjas", viskas ten šauniai iškepa, išorė apskrunda ir pačią formą lengva prižiūrėt, kas irgi didelis pliusas smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma, sulauksiu formeliu silikoniniu ir meginsiu smile.gif
Atsakyti
Mes irgi kepam, bet tik savaitgaliais. smile.gif elektrą taupom.
Atšalę skanesni, tik kad ne visada spėja atšalt.
Atsakyti