Įkraunama...
Įkraunama...

Cannele's (canneles de bordeaux)

Mergaites, gal matete kur galima nusipirkti Canneliu forma ??? labai jau norisi isbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
???
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2013 10 31, 02:51)
Mergaites, gal matete kur galima nusipirkti Canneliu forma ??? labai jau norisi isbandyti bigsmile.gif


aš tikrai šią vasarą mačiau VIlniuje kažkurioj didžiojoj parduotuvėj - gal Ermitaže, o gal kokioj Rimi?..

Bet vis dar vežiau draugėms iš užsienio.

štai mano šviežiausia "partija" smile.gif

user posted image

Atsakyti
kokie grazuciai wub.gif tai vezete jau gatavus pyragelius ? ar formas ? ax.gif
Atsakyti
http://www.arevitosi...roducts&group=1
http://www.arevitosi...ts/NvQrWaZx.jpg

Atsakyti
Aš pirkau Krinonoje.
Atsakyti
QUOTE(poniajurate @ 2013 11 05, 14:51)

ACIU labai thumbup.gif
kai ziurejau cia, tai jie neturejo, o dabar yra, bandysiu susisekti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2013 11 05, 22:59)
Aš pirkau Krinonoje.

ACIU, paziurejau pas jos tapati forma, tik brangesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2013 11 06, 02:07)
ACIU, paziurejau pas jos tapati forma, tik brangesne ax.gif


Aš pirkau ne mini formeles, o kur telpa 8 kanelės, tai kepėjo parduotuvė tokios neturi.

Kepiau 2 kartus, kaip ir viskas pavyko, skonis puikus, dingo nuo stalo akimirksniu, bet turiu dar klausimų ax.gif Man iškepus neiškrito lengvai iš formelių, nors dar ir sviestu buvau patepus, tai kol išėmiau prarado gražią formą, tokios "pasilanksčiusios" gavosi. Kodėl taip sunkiai išsiėmė, ar dar ilgiau reikėjo kepti? Kepiau 15 min. 230 laipsnių ir 60 min. 170.
Kitas dalykas, matau kai kuriose nuotraukose kanelės tiesiog blizgėte blizga. Na mano buvo su karamelės sluoksniu, bet taip tikrai neblizgėjo. Nuo ko tai priklauso?
Irmulia, o jūs kepėte varinėse formelėse? Labai įdomu koks skirtumas lyginant su silikoninėmis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2013 11 06, 00:54)
QUOTE(poniajurate @ 2013 11 05, 14:51)

ACIU labai thumbup.gif
kai ziurejau cia, tai jie neturejo, o dabar yra, bandysiu susisekti ax.gif


Aha, canneles išperka labai greit
Atsakyti
Skaitau temute, ir visos jas taip giriat. O as nusipirkau ju paragaut ir ju skonis man primine saldu omleta, ar jos tikrai tokios, ar tiesiog man nepasiseke paragaut tikruju g.gif
Atsakyti
mano siandieniniai caneleuser posted image
Atsakyti