Įkraunama...
Įkraunama...

Cannele's (canneles de bordeaux)

QUOTE(vivir @ 2013 11 06, 21:32)
Skaitau temute, ir visos jas taip giriat. O as nusipirkau ju paragaut ir ju skonis man primine saldu omleta, ar jos tikrai tokios, ar tiesiog man nepasiseke paragaut tikruju  g.gif


jei aš būčiau pirma paragavusi kepyklos gaminį, tai tikrai niekad nebūčiau gundžiusis ieškoti formelių, kepti, nes tikrai pirktinio skonis man toli gražu neprilygsta naminiam. Gal todėl, kad naminiai "ištirpsta" beveik nespėję ataušti, o pyraginėj nežinia kokio šviežumo pavyksta nusipirkti…
Atsakyti
[quote=bonduelle,2013 11 07, 20:12]
mano siandieniniai canele


vau, kaip skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2013 11 06, 21:32)
Skaitau temute, ir visos jas taip giriat. O as nusipirkau ju paragaut ir ju skonis man primine saldu omleta, ar jos tikrai tokios, ar tiesiog man nepasiseke paragaut tikruju  g.gif


Jums turbūt nepavyko paragaut tų tikrųjų, arba esate iš tų, kurioms nepatinka šis desertas smile.gif Belieka išsikepti namie ir paragauti šviežut šviežutėlę ax.gif

QUOTE(bonduelle @ 2013 11 07, 20:12)
mano siandieniniai canele


Tikrai skaniai atrodo, tik gal kiek per šviesios šonuose.

Man vakar irgi pavyko iškepti puikiai, tai džiaugiausi kaip vaikas lotuliukas.gif Pradėsiu vaišinti visus ir supažindinsiu kas dar neragavę šio skanumėlio tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIRA: 08 lapkričio 2013 - 08:02
viską turiu, tik romo ne, turbūt be jo neverta mėgint kept g.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2013 11 09, 15:35)
viską turiu, tik romo ne, turbūt be jo neverta mėgint kept  g.gif


aš kepčiau, jei turėčiau kad ir brendžio
Atsakyti
Pirmas bandymas ax.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=benux,2013 11 10, 20:35]
Pirmas bandymas ax.gif
nerealiai grazios bigsmile.gif man pirmos nepavyko,issikraipe,sukrite,per sviesios.kokioje temper ir kiek laiko kepete?
Atsakyti
Išbandžiau ir aš šiuos pyragėlius smile.gif kaip pirmam kartui manau gavosi neblogai, tačiau vidus buvo nelabai iškepęs, jautėsi pačiam viduryje kaip kremas koks. Gal galit kas patarti kaip keisti temperatūrą tokiu atveju? nes dabar kepiau 230*C (nes silikoninė forma tik iki tiek leidžiama) 15min ir paskui 160*C 50min., o kai bandžiau didinti ir kepimo laiką ir temperatūrą tai jau labai išorė apkepė, gal net kiek ir padegė. Kaip jūs darot? kepant su vėjeliu tai labai greitai viršus apkepė tad paskui turėjau uždengti, tad šios funkcijos manau nereikia naudoti ( bent jau su mano orkaite) wink.gif
tiesa, neturėjau romo, tad naudojau romo esenciją, buvo tikrai skanu, tik dar reikia padirbėti su temperatūra ir kepimo laiku, tačiau tikrai kartosiu ne kartą wink.gif
user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaneva: 10 lapkričio 2013 - 18:57
QUOTE(Širšiukė @ 2013 11 10, 19:41)
nerealiai grazios bigsmile.gif  man pirmos nepavyko,issikraipe,sukrite,per sviesios.kokioje temper ir kiek laiko kepete?

Ikaitinau orkaite iki 260, tokioj temperaturoj kepiau apie 5-8 min vidurinej padaloj, su vejeliu. Tada sumazinau iki 160 ir perkeliau jas i apacia. Kepiau 40-50 min.
Pirksiu dar viena ar dvi formeles, kad galeciau iskart visas iskept, nes dabar tris kartus kept turejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benux: 10 lapkričio 2013 - 21:47
kepiau 1 val 20 min,vidus liko zalias doh.gif biggrin.gif gal reiks bandyt pirma kept zemoj temper(kad iskeptu),o tik paskui apskrudint g.gif nes db kad ir kepima vis ilginau,tikrinau ju vidu,jis nesikeite,nekepe.o virsus jau buvo gerokai apskrudes
Atsakyti
Gal kas nors žinote, kur Vilniuje nusipirkti cannelėms formą? "Krinonoj" šiuo metu neturi, daugiau neturiu idėjų, kur ieškoti g.gif
Atsakyti
Mačiau formu pirkt Gariūnuose,bet mačiau tik didelėm caniulėm,ir kaina ne per didžiausia.Kiek tiksliai nepamenu g.gif
Atsakyti