Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip dėl alimentų?

QUOTE(Algyte @ 2013 04 20, 09:17)
Ir kol nematau konkreciu skaiciu kaip galima islaikyti vaika uz 200 lt/per menesi, tol jokie emocingi pasisakymai apie kruopom mintancius tevelius nieko verti schmoll.gif

tai gal tu man pasakyk, kodel vidutine alga kaune i rankas 1100-1500lt?? kur dingo sie zmones? kaip manai, jie sudaro pagrindine mase ar viena kita procetnteli? toliau. kodel 525lt yra ta riba vienam zmogui, nustatyta soc rupybos, kuri vadinama skurdo riba, o gal dar zemiau... kodel tokios juokingos algos, kodel minimumas isvis buvo toks, kad apsimokejo nedirbt negu dirbt? 640lt i rankas pries pat pakilima iki 800lt? doh.gif
as juk trecia syk sakau, nekalbam apie turtuolelius mafijozus. bet jei tecio pajamos min ar vidutines, tai norima vistiek ji skurdziumi paversti ir dar tuo didziuotis. g.gif cia taip vadinama kova "del ivairaus vaiko gerio?"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 22 balandžio 2013 - 17:40
Merginos turiu klausima,VT man vakar pareiske,kad skirsis tik su salyga kad as neprasysiu jokiu alimentu is jo,tada as jam pasiuliau atsisakyti tevystes jis sako gerai ,as irasiau tapokalbi jam nezinant,jei as duosiu advokatui paklausyt ar man pades greiciau issiskirti?
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2013 04 23, 00:51)
Merginos turiu klausima,VT man vakar pareiske,kad skirsis tik su salyga kad as neprasysiu jokiu alimentu is jo,tada as jam pasiuliau atsisakyti tevystes jis sako gerai ,as irasiau tapokalbi jam nezinant,jei as duosiu advokatui paklausyt ar man pades greiciau issiskirti?


Ar greičiau iskirs tai abejoju, het va jūs pilnai galit prašyti, kad pakeistų vaikų teisių kontrolierė, nes jie taip pasakyti neturėjo teises ir tai pažeidžia vaiko teises. Kiek žinau teismas neiskiria be alimentų, nes tai būtų pažeistos vaikų teises. Įrašo kaip įrodymo teisme pateikti negalit jei prieš tai neperspejot, kad irasinejot, bet apskųsti vaikų teises to užteks ir aš dar įrašą į žiniasklaida pateikciau, nes čia jau visiškas degradavimas žmonių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 04 22, 18:39)

as juk trecia syk sakau, nekalbam apie turtuolelius mafijozus. bet jei tecio pajamos min ar vidutines, tai norima vistiek ji skurdziumi paversti ir dar tuo didziuotis. g.gif cia taip vadinama kova "del ivairaus vaiko gerio?"

Nes pas mus yra taip, po skirybu visi vyrai automatiskai tampa nieksai, turtingi nieksai. Nesvarbu,akd ju alga buvo 1000lt ir liko tokia. Kol seima galima pasispausti, o paskui jau greziam.Ir nesvarbu,akd pati mama uzdirba 1000lt, ir vaikui tikrai neskirs is sitos sumos 500lt, ypac jei daugiau vaiku. Nes net jeigu ji ir gautu tiek alimentu, tikrai ju neleistu tik vaikams
QUOTE(Rykute @ 2013 04 23, 07:41)
Ar greičiau iskirs tai abejoju, het va jūs pilnai galit prašyti, kad pakeistų vaikų teisių kontrolierė, nes jie taip pasakyti neturėjo teises ir tai pažeidžia vaiko teises. Kiek žinau teismas neiskiria be alimentų, nes tai būtų pažeistos vaikų teises. Įrašo kaip įrodymo teisme pateikti negalit jei prieš tai neperspejot, kad irasinejot, bet apskųsti vaikų teises to užteks ir aš dar įrašą į žiniasklaida pateikciau, nes čia jau visiškas degradavimas žmonių  doh.gif


VT- vaiko tevas.Ne vaiku teises 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2013 04 23, 00:51)
Merginos turiu klausima,VT man vakar pareiske,kad skirsis tik su salyga kad as neprasysiu jokiu alimentu is jo,tada as jam pasiuliau atsisakyti tevystes jis sako gerai ,as irasiau tapokalbi jam nezinant,jei as duosiu advokatui paklausyt ar man pades greiciau issiskirti?


Na, alimentų neprašyti negalima. Joks teismas tokios skyrybų sutarties netvirtins. Jie jau jis nesutinka skirtis, lieka eiti sunkesniu keliu - skirtis dėl jo kaltės. Viena vistiek aišku, kad alimentai, nors ir maži, turės būti priteisti.
Gal jūs nesikarščiuokit... mano ex irgi ir skirtis predžioj atsisakė, ir vaiką "atiminėjo", ir vaiko "atsisakinėjo", finale, jam pačiam prisireikė išsiskirti, tai maloningai "sutiko"... gal tegul pravėsta ir susitvarkysit viską ramiau... Gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2013 04 23, 07:54)
Nes pas mus yra taip, po skirybu visi vyrai automatiskai tampa nieksai, turtingi nieksai. Nesvarbu,akd ju alga buvo 1000lt ir liko tokia. Kol seima galima pasispausti, o paskui jau greziam.Ir nesvarbu,akd pati mama uzdirba 1000lt, ir vaikui tikrai neskirs is sitos sumos 500lt, ypac jei daugiau vaiku. Nes net jeigu ji ir gautu tiek alimentu, tikrai ju neleistu tik vaikams


200proc drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2013 04 23, 10:54)
Nes pas mus yra taip, po skirybu visi vyrai automatiskai tampa nieksai, turtingi nieksai. Nesvarbu,akd ju alga buvo 1000lt ir liko tokia. Kol seima galima pasispausti, o paskui jau greziam.Ir nesvarbu,akd pati mama uzdirba 1000lt, ir vaikui tikrai neskirs is sitos sumos 500lt, ypac jei daugiau vaiku. Nes net jeigu ji ir gautu tiek alimentu, tikrai ju neleistu tik vaikams
VT- vaiko tevas.Ne vaiku teises 4u.gif


Nesutinku su zodziu "visi" ir "automatiskai" schmoll.gif Nereikia visus vertinti pagal viena kurpaliu....
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2013 04 24, 07:59)
Nesutinku su zodziu "visi" ir "automatiskai"  schmoll.gif  Nereikia visus vertinti pagal viena kurpaliu....

Na,taip as cia gal per riebiai. Bet fakto tai nekeicia, man keista kai mama gaudama 1000lt,reikalauja alimentu is tevo po 500lt...tai ka ji visa alga vaikams atiduos,ir sau nei vieno cento neskirs? Mes vis pamirstam,akd kiek duodat evas,tiek turi duoti ir MAMA 4u.gif
Atsakyti
oj negaliu, kai jau pradeda reikštis "antrosios", tai graudu. Labai jau sunku atrėžti ne savo vaikams, gi kai susidėjot, tai nebuvo kliūtis vyro ankstesni "turtai".
Net ir 1000 gaudama mama (žinoma, yra mažų išimčių, bet čia ne apie tai) vaikui skirs 500, o gal ir daugiau. Ji išlaikys būstą didesnį nei reikia vienam, pirks maisto, ko vienas neperki, leis vaiką į mokslus/būrelius nepriklausomai nuo to, kiek tėtušis skiria. Skirs daugiau - daugiau bus ir vaikui. Esmė gi kad mama turi planuot savo laiką, kad auginti vaiką, slaugyti sergantį, samdyti aukles kai nori nors trumpam išeiti, ir taip toliau. Tėtušis, kaip taisyklė, tame nedalyvauja, ir jam giliai giliai vienodai ar turi vaikas rūbų ir batų sezonui pasikeitus, ar gali mama imti eilinį nedarbingumą susirgus vaikui ir pan. taip kad iš esmės neteisinga, kad prie vaiko išlaikymo abu po lygiai prisideda.
Tėtušis prie vaikų auginimo privalo pilnai prisidėti finansais, o mama - auginimas, auklėjimas ir kasdienybė. deja, 99% atvejų tėtušiai nusiplauna nuo viso šito reikalo numesdami kelis šimtus.
Atsakyti
na atsiprasau jau,kaip ir daugelis mamu minejo,as uz tai,kad tevas skirtu didesne dali pinigeliu,ex gauna tikrai nemazus pinigus-skiria 400lt,bet is jo pinigu sumokama darzeliui,bureliui ir pora kartu nuejimas su vaiku i parduotuve,o tenais,tai knygute,tai piestukai ir pan...o butas,vaistai,maistas drabuziai ir pramogos,rinkliava darzelyje ,darzelyje atvaziuojantys teatriukai,priemoniu pirkimas tai jau lieka man?kai vaikas serga jis ne karto neskambino ir neklause ar reikia vaistu ir pan,turi nauja mergaite-jeigu ja taip galima pavadinti,tai jai pyktis kyla del tu 400lt,kad kaip mamyte postu auksciau sake-jei zinai kad tavo dabartinis turi vaiku,tai susitaikyk su tuo,bet ne gaila doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2013 04 24, 08:45)
Na,taip as cia gal per riebiai. Bet fakto tai nekeicia, man keista kai mama gaudama 1000lt,reikalauja alimentu is tevo po 500lt...tai ka ji visa alga vaikams atiduos,ir sau nei vieno cento neskirs? Mes vis pamirstam,akd kiek duodat evas,tiek turi duoti ir MAMA  4u.gif


Mes nepamirštam, nes taip nėra - vaiko išlaikymui tėvai skiria proporcingai jų turtinei padėčiai. Lygių dalių principas nėra įteisintas CK, nes būtų žiauriai neteisinga, jei vienas tėvų (pabrėžiu - ne tėvas, ne motina, o vienas iš jų) uždirba mažai, o kitas daug, ir vaikui abu skirt tik po tiek, kiek gali skirti uždirbantis mažai? Mes kalbam apie pinigus vaikui, deja, alimentus mokantysis kažkodėl mano, kad tuos pinigus pasiglemžia vaiką auginantysis, o vaikui nieko nekliūna.

be to, neužmirškit, kad tas iš tėvų, su kuriuo vaikas gyvena, vistiek visad skirs daugiau, nes jis gyvena kasdieniais vaiko poreikiais ir būtent jam tenka nenumatytos išlaidos.
Papildyta:
QUOTE(Indira @ 2013 04 24, 13:37)
oj negaliu, kai jau pradeda reikštis "antrosios", tai graudu. Labai jau sunku atrėžti ne savo vaikams, gi kai susidėjot, tai nebuvo kliūtis vyro ankstesni "turtai".
Net ir 1000 gaudama mama (žinoma, yra mažų išimčių, bet čia ne apie tai) vaikui skirs 500, o gal ir daugiau. Ji išlaikys būstą didesnį nei reikia vienam, pirks maisto, ko vienas neperki, leis vaiką į mokslus/būrelius nepriklausomai nuo to, kiek tėtušis skiria.  Skirs daugiau - daugiau bus ir vaikui. Esmė gi kad mama turi planuot savo laiką, kad auginti vaiką, slaugyti sergantį, samdyti aukles kai nori nors trumpam išeiti, ir taip toliau. Tėtušis, kaip taisyklė, tame nedalyvauja, ir jam giliai giliai vienodai ar turi vaikas rūbų ir batų sezonui pasikeitus, ar gali mama imti eilinį nedarbingumą susirgus vaikui ir pan. taip kad iš esmės neteisinga, kad prie vaiko išlaikymo abu po lygiai prisideda.
Tėtušis prie vaikų auginimo privalo pilnai prisidėti finansais, o mama - auginimas, auklėjimas ir kasdienybė. deja, 99% atvejų tėtušiai nusiplauna nuo viso šito reikalo numesdami kelis šimtus.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2013 04 24, 16:45)
Mes nepamirštam, nes taip nėra - vaiko išlaikymui tėvai skiria proporcingai jų turtinei padėčiai. Lygių dalių principas nėra įteisintas CK, nes būtų žiauriai neteisinga, jei vienas tėvų (pabrėžiu - ne tėvas, ne motina, o vienas iš jų) uždirba mažai, o kitas daug, ir vaikui abu skirt tik po tiek, kiek gali skirti uždirbantis mažai?  Mes kalbam apie pinigus vaikui, deja, alimentus mokantysis kažkodėl mano, kad tuos pinigus pasiglemžia vaiką auginantysis, o vaikui nieko nekliūna.

be to, neužmirškit, kad tas iš tėvų, su kuriuo vaikas gyvena, vistiek visad skirs daugiau, nes jis gyvena kasdieniais vaiko poreikiais ir būtent jam tenka nenumatytos išlaidos.
Papildyta:
drinks_cheers.gif


Va cia ir pritariu drinks_cheers.gif

Siaip visko buna ir tu mamu kurios tikrai nesaziningai ir visais kitais budais bando nuskausminti ex ir t.t. buna ir teveliai ojojoj... tad kaip jau minejau i vienus vartus neimusi...
Del tos minimumo statistikos tai nepamirskime ir musu seselines puses, kazkodel skiriantis vyrai netenka ir turtu ir bedarbiais patampa ar uz minimuma pradeda dirbti biggrin.gif Tad manau kiekviena mama kuri gyveno su tuo vyru zino kiek realiai jis uzdirba ir bando paskaiciuoti pagal jo realias galimybes, o ne kas popieriuje parasyta... Del to ir gaunasi, kad is vargso puses minimumo gaunancio nori viska atimti biggrin.gif Bet as cia apie tuos atvejus kai vyrai fiktyviai algas sustvarko 4u.gif
Atsakyti