Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip dėl alimentų?

QUOTE(Indira @ 2013 04 24, 13:37)
oj negaliu, kai jau pradeda reikštis "antrosios", tai graudu. Labai jau sunku atrėžti ne savo vaikams, gi kai susidėjot, tai nebuvo kliūtis vyro ankstesni "turtai".
.

Asmeniskai as, tai kaip tik busiu ta mama,kuri gauna alimentus. Man pasiseke, MB neskaiciuoja kur kieno litas, ir kiek isleidzia ne savo vaikui.
As kalbejau ne paie tai, o tai kad 1000lt uzdirbdama mama, fiziskai negali 500lt skirti vaikui, na tiesiog juk ji irgi valgo,moka savo dali uz buta, i darba vaziuoja, kad ir pigiausius batus perka sau.
Ir kalbu gal duagiau apie ta sluoksni, kur abu gyveno,abu uzdirbo +- vidutiniskai, deliojosi kaip viskam apmoket. It tik sast po skyrybu..vaiko poreikiai isauga kosmiskai,prisireikai daiktu kuriu nereikejo anksciau. Apie tai ,kad vaikui viskas kas geriausia, tai savaime aisku(parduotuveje pamineti pirkaliojimai knygeliu nuolat, na nezinau retai perkam, nera butina).Bet yra tam tikros galimybes. Na negali is ex vyro reikalauti tiek,kiek pati neduosi, ypac zinant,kad jis pats uzdirba mazai. Na, jam zmogui irgi reikai valgyti..ne visi uzdirba daug.
Netaikoma parazituojantiem,kurie staigiai bedarbiais tampa ir piktybiskai vengia moket.
Kartais paklausisu geriau prisiteisiu 600lt, negausiu nei cento, VIF mokes 195lt ir bus gerai. Nei is exo gausiu tarkim 400lt.
Atsakyti
pritariu liutei. kodel po skyrybu visus chamais ir turciais norima paverst? mano ex ir visaip kitaip prie vaiku ir buities prisideda, ne tik finansiskai, tai ir uzskaitau kaip "papildomus pinigus".
o jei susidejot eilini syki su chamais - nereik manyt kad visi tokie.

as irgi norejau pabrezti ta vidutini sluoksni. paziurekit darsyk i statistika - vidutine alga lietuvoje, o miesteliuose.... neatsakot man. kur dingsta sis sluoksnis? visi turciais patampa?
Atsakyti
Ne su chamais susidejom, o su chamais issiskyrem cool.gif Ir dar papildymui, man nereikia kad mano eksas prie buities prisidetu, cia jau ne jo buitis, ir ne jo reikalas. Reikejo prisidet kai gyvenom kartu. Tegul savo pareigas atlieka, o as jau pati susitvarkysiu

Ir cia ne makroekonomines problemas nagrinejam regis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Algyte: 26 balandžio 2013 - 13:34
dar ir kaip buitis svarbu. pvz si men man keturi prietaisai sugedo - bakelis klozeto, orkaite, el virdulys, skalbianke, kompas. taigi, penki prietaisai. ex - nagingas. viska sutaise. tuos pin, kuriuos galejau skirti meistrams - ir dar visokio plauko - daugiau skirsiu sau ir musu vaikui cool.gif cool.gif atsimerkit....
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2013 04 26, 14:31)
Ne su chamais susidejom, o su chamais issiskyrem  cool.gif Ir dar papildymui, man nereikia kad mano eksas prie buities prisidetu, cia jau ne jo buitis, ir ne jo reikalas. Reikejo prisidet kai gyvenom kartu. Tegul savo pareigas atlieka, o as jau pati susitvarkysiu

Ir cia ne makroekonomines problemas nagrinejam regis.

Tevo pareiga: islaikyti, dometis vaiko gyvenimu, eiti i darzelio/mokyklos susirinkimus, sventes ir visur kitur dalyvauti.Bureliuose, konkursuose. Tai jau daug. Net vezti vaika pas gydytoja.. ar tevas ex tik alimentus moket? Tai jei taip,net as moteris nemokeciau.

QUOTE(given444 @ 2013 04 26, 16:45)
dar ir kaip buitis svarbu. pvz si men man keturi prietaisai sugedo - bakelis klozeto, orkaite, el virdulys, skalbianke, kompas. taigi, penki prietaisai. ex - nagingas. viska sutaise. tuos pin, kuriuos galejau skirti meistrams - ir dar visokio plauko - daugiau skirsiu sau ir musu vaikui  cool.gif  cool.gif atsimerkit....

na del klozeto,tai cia kol ex neturi antros puses..bet visumoj..kas cia per pasakymas,mol nedalyvauja niekur blink.gif
Atsakyti
tai valio ir sveikinam, jei dalyvauja. jei nueina i susirinkimus mokykloj, jei pataiso krana paluzusi, jei slaugo serganti - tada visai kita aritmetika. ir kiekviena mama tai pasiskaiciuoja, kas jai svarbiau. as turiu broli, kuris taiso man krana - eks nelaukiu pagalbos. bet vat varztus to krano taisymui ramia dusia dedu prie "bendru islaidu", kuriu puse vaiko dalies prasau is tetusio.
na retas kuris tetis domisi vaiku, dalyvauja jo gyvenime po skyrybu, nebent dar "ko nors" tikisi, dar neturi antrosios naujos puses. kaip taisykle - dingau nesirodau, vienintelis dalykas - is manes per daug praso alimentu, vaikui TIKRAI tiek nereikia. o KIEK reikia nei zino, nei isivaizduoja.
nei vienas teismas nepriteisia nerealiu alimentu. remiasi pirmoj eilej vaiko poreikiais, po to ziuri tevu situacija turtine ir tada jau sprendzia. ir jei paciai sukas bent kiek galvele, arba turint gera advokata ir juodi pinigai daznu atveju yra nesunkiai irodomi.

ir siaip, buvo postas, kad ex kruopas valgys neva del to neetiska daugiau pinigu prasyt. etiska, ir dar kaip. nes kai jus su vaiku valgysit kruopas, o vyras desra, jam nuo to galvos neskaudes smile.gif
Atsakyti
nu man si nare-postu auksciau,tokia Superine MAMA,oj jej 4u.gif thumbup.gif ,panasia situacija nupasakojia-kaip pas mane,tik pas ex-gyvenime atsirado merga,tai stengiasi paradui vadovaut:D tai daug kas nesupranta su kuo vaika turiu su ex,ar su jo nauja mergse:D
Atsakyti
Cia kaip paziuresi, man geriau as pati nupirksiu krano varztus, o ex tegul su vaiku i kina eina. Cia kalbam apie tuos atvejus,kai zmones bendrauja. Nes visuose postuose tiek ex blogi, na toli grazu ne visi gi tokie. Ir nemazai ju, rupes jei vaikas tik kose valgys. Juk diskutuojam apie vidurini sluoksni, ne apie verslininkus tapusius bedarbiais.
O del ex drauges, tai jei leidziat jai kistis,tai kisasi. Musu atveju jokie reikalai su ja neaptarinejami ir net nedomina is viso ka ji galvoja. Taip pat ir MB, mes tarpusavyje pasitarti galime ir viskas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2013 04 27, 10:34)
Cia kaip paziuresi, man geriau as pati nupirksiu krano varztus, o ex tegul su vaiku i kina eina. 



a vot ne, as manau kad tikrai ne. i kina ir as galiu nusivest, kad tik pinigeliu butu. o jei as varztus nupirksiu, neliks kinui. tai formuojam situacija - mama nepramogauja, nes nebeturi elementariai uz ka, nes varztus pirko. o vat tetis geras, laukiamas, neliepia vakare i lova, praustis, ruosti pamoku, ir dar i kina nuveda.
ok, jei jum tinka tokia situacija. man ne.
Atsakyti
tai,kad jei net nebuvo leista kistis,jam taip pat buvo siulyta susitikti dviese ir aptart reikalus,nors mano oficialus vyras pasake-jus kartu turite spresti vaiko lankyma,bet ne jis db tyli galva nuleides,uz ex bendrauja jo merga su manim ,as jos klausiu nu kam tau kistis-tai as jo suzadetine doh.gif tai vos ne ji igauna teise kistis i visa si reikala,bus zmona,taip suprantu,bet dabar?padave mane jis i teisma, nustatyti jo matymasi su vaiku,prirases tai advokate pasake dieve mano,ka jis raso,kadangi slenkantis jo darbo grafikas-prirases dienas ,kad vaikas neitu i darzeli,o butu su juo,tai kai eis vaikas i mokykla,jis jam pasakys:-neik i mokykla nes man laisva ir tu turi but su manim???????????, doh.gif gerai kad teismas tik birzelio 4d,tai gal apgalvos jis,o seip as i teisma galiu eiti nors ir ryt:D,niekados ex nesiule ar ka pataisyt ar paziuret ar is vis ka nors padet ne man o vaikui,apie ka kalbama,jis net nezino kur vaiko poliklinika yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indira @ 2013 04 27, 12:43)
a vot ne, as manau kad tikrai ne. i kina ir as galiu nusivest, kad tik pinigeliu butu. o jei as varztus nupirksiu, neliks kinui. tai formuojam situacija - mama nepramogauja, nes nebeturi elementariai uz ka, nes varztus pirko. o vat tetis geras, laukiamas, neliepia vakare i lova, praustis, ruosti pamoku, ir dar i kina nuveda.
ok, jei jum tinka tokia situacija. man ne.

Taigi alimentai tam yra,kinui i menesi karta lieka tikrai is kokiu 800-1000lt. mirksiukas.gif

QUOTE(liudvine @ 2013 04 27, 12:45)

As abejoju ar teismas tvirtins toki grafika,jeigu Jus argumentuosite, kad bus mokykla ir pan.Galiausiai gi vaka tevas i darzeli vest gali,o po darzelio savo laisvom dienom bendrauti. Jum laisvi vakarai, jis pabendrauja.
O tai ko jus su ta ex moterim snekat? As neaptarineciau jokiu klausimu ir viskas. Paprasta. Nei man ji apie vaika papasakos mano,nei nieko.
Atsakyti
o vat as irgi pas ja to klausiau-ji suzadetine,kuri myli mano vaika,maciusi ji 2 kartus doh.gif ,pamilo,ir viskas....ex leidzia jai kistis-mano,kad ji jam padeda,palaiko kad as bloga mama,nors pati mane persekioja,rasineja izeidineja,vadina sutre,alkoholike,jis ruosiasi manes atvaziuot patikrint ar as negeriu ar pan,boze boze as jau raminamuosius geriu per juos,pas gydytojus kreipiausi,o jie ne vistiek dar ir dar ir dar.....cia ne vaikas jai svarbus,o tai kad iki kol jos nebuvo,mes tikrai bendravom su ex draugiskai,ji atsirado ir davai balagana sita sukele,i policijas rastus raso,jis,i vaiku teises raso jis,zdz pati nzn kaip as dar laikausi g.gif biggrin.gif
Atsakyti