Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sea-dėkinga esu už nuomonę, ne tau buvo skirta 4u.gif
Atsakyti
Sea girl, nuo Iddos gavai nuotraukas. wink.gif

Jetau kaip nemegstu kai vietoj zinutes paliekama tik sypsena... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 04 17, 22:36)
O aš po mojito pasakysiu taip

Tai kad nieko naujo nepasakei biggrin.gif po savo mojito... aš po alaus galiu pasakyt biggrin.gif ... jau seniai temoje ta tendencija yra... daugiau patyrusios fotografijoje visuomet turi savo nuomonę poziciją, o su mažiau patyrusioms visko būna, matyt normalu... aš net pastebiu, kad kitos iš paskos duoda panašius patarimus: kaip daryt ar nedaryt o ir blogumus gerumus nuotraukoje pastebi tuos pačius... tik todėl, kad tokia vyrauja "tendencija"..

Aš flickr pirmiausia suprem foto pamačiau ir man ji labai patiko... ko, pavyzdžiui, negaliu pasakyt apie seniau dėtą kitą foto su berniuku, kuri man nesukėlė emocijų, kaip tarkime nemažai daliai žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 04 17, 22:39)
Taip, galima. smile.gif


Aciu uz +, valio! Nors, skirtingai nei Dziaugiuosi atveju, deja, prisipazistu nesanti tikra, jog dabar ir is miegu pazadinta N tinkamu variantu galeciau padaryti. Sis ND turi racijos, tikrai!, bet nesieksiu maksimumo, ...uzuolaideliu gaila biggrin.gif Juolab, kad dar laukia ilga kelione per antrosios dalies kopas unsure.gif Lbnkt.
P.S. Ne ta ragaujat, damos (in vino veritas!) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 17 balandžio 2013 - 23:20
QUOTE(Suprem @ 2013 04 17, 23:01)
Sea-dėkinga esu už nuomonę, ne tau buvo skirta 4u.gif

Paziurejau tavo flickr, na tai visos dziugavo kad postumis pirmyn tikrai pasijaute. Kaip say pasake, jei jau vaikus i dezes pradejai kisti tai kazkas vyksta tavo galvoje biggrin.gif idejos gimsta thumbup.gif
Bet man asmeniskai tokios vaiku nuotraukos(na dezese... uz grotu...ar pan) ne per labiausiai... 4u.gif p.s. siaip dezese gali buti ir labai fainu nuotrauku...maniskiai megsta kardonines dezes ir jose zaisti tongue.gif

QUOTE(Ka @ 2013 04 17, 23:06)
Sea girl, nuo Iddos gavai nuotraukas. wink.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 17 balandžio 2013 - 23:46
Po erikos ir seagirl komentarų pradedu suprasti, kodėl foto sukėlė skirtingas nuomones g.gif seagirl tekste buvo žodžiai "už grotų"... ir erika kalbėjo juokais, kaip parduotų namus, jei kas tokią foto atsiųstų, suprask - vaiko pagrobimas.

O vat man dėžė ir gėlės - sodo reikmenys tik.. vaikas slepiasi, savoj aplinkoj, kur galbūt žaidęs ne kartą ten...o šį kartą slepiasi, šį kartą jis gal liūdnas, gal nusiminęs kažko...

Mano vaikystė tokia mažumėle laukinė buvo...man kažkuom ją primena šita foto...tai nekreipkit dėmesiaus, gal ir nelabai normali aš biggrin.gif ir dar man ši foto primena Nomedos knygutės "Lėlė" vaikams iliustracijas g.gif mes skaitinėjam ją su didžiają prieš miegą.
Atsakyti
Suprem, matai kiek viena foto sukėlė interpretacijų, jausmų biggrin.gif Nuotrauka pasiekė savo tikslą - sujaudino. O, kad tai padarė vienaip ar kitaip jau priklauso nuo žiūrovo patyrimo, asmenybės, gražiai kažkas pasakė, kad "kiekvienai nuotraukai savas žiūrovas" smile.gif
O tave tikrai norisi pasveikinti už ieškojimus, už idėją, už ėjimą į priekį mirksiukas.gif , kurie tikrai matyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 18 balandžio 2013 - 05:31
QUOTE(Sea Girl @ 2013 04 17, 22:05)
Ateinu pasigirti... thumbup.gif  ka tik pastininke atnese siuntinuka is Lietuvos... thumbup.gif  taip taip, ne viena nuotrauka, o visa siuntinuka tongue.gif  thumbup.gif  Labai aciu Editai ir Siauliu!!! Gavau dvi grazias nuotraukas ir dezute Rutos saldainiu thumbup.gif Mudu su mazium iskart po viena suvalgem biggrin.gif Labai labai aciu, smagu gauti dovanu!!!!
Tik va nezinau kuri cia is musiskiu, nes niko neradau uzrasyto blush2.gif Ir is nuotrauku neatsimenu....ezeras tai matytas, itariu pati ten maudziaus kai pas pusbrolius buvau biggrin.gif


PAGALIAU clap.gif Jaudinausi kad visai negausi, eh akmuo nuo širdies nuriedėjo, galėsiu ramiai gyventi nail.gif

Kai išsiunčiau tada pagalvojau kad nepasirašiau kas doh.gif Džiugu kad patiko smile.gif
Atsakyti
Sea, jap. Aš irgi nepikrybiškai smile.gif Suprem čia net ne prie ko biggrin.gif

Gotte, kokia tu faina biggrin.gif labai pralinksminai smile.gif tiesą sakai. Man tai niekas su niekuo ten neasociavosi, nuotrauka kaip nuotrauka, nepamenu, kad autore būtų anksčiau grybą pjovus ir tiek smile.gif
Bet džiaugtis visada galima kai yra proga ; )
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 04 18, 00:16)
P.S. Ne ta ragaujat, damos (in vino veritas!) smile.gif

Aš kavą gerdama teisybę randu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 balandžio 2013 - 09:03
QUOTE(Abo. @ 2013 04 18, 08:13)
Bet džiaugtis visada galima kai yra proga ; )

g.gif
as buvau nebeik istikinusi, kad tau si foto patiks - ta prasme galbut ir nepatiks, bet suzadins kazka ir nepagailesi gero zodzio. siaip tai nera ji "nuotrauka kaip nuotrauka".
Iks, oho, kiek ideta pastangu i ND. Saunuole. Savaime suprantama, kad ir ND puikus.
beje, Iks, labai aciu uz ishsamu komentara praeitoj temoj. labai taikliai parasei blush2.gif
beje, kaip fainai del laimejimo. koki laimejai? patenkinta? naudojies?

QUOTE(Ka @ 2013 04 18, 00:06)
Jetau kaip nemegstu kai vietoj zinutes paliekama tik sypsena... rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(o la la la @ 2013 04 18, 06:29)
Suprem, matai kiek viena foto sukėlė interpretacijų, jausmų

drinks_cheers.gif

Velykinis
user posted image

apie tai, kaip vaikai auga - in the blink of an eye.
Atsakyti
Aš apie SUPREM nuotrauką galiu dar pasakyti tiek, kad pamačiau pažangą tikrai ir net nesigilinau į nuotraukos esmę. Man nuotrauka uždavė kitokių klausimų: kaip nufotografuot šitaip, kaip apdirbta ir t.t. Bet ne "ką reiškia autorei" smile.gif

Labas rytas.
Atsakyti