Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Stikline @ 2013 05 09, 15:07)
Kelintą valandą saulę gaudei  g.gif


gal apie 8 val unsure.gif o kas? Jei ryt bus saulės ir voratinklių, paieškosiu kitokioj vietoj, kad daugiau įmanomų kampų būtų galima rast unsure.gif
Atsakyti
Primenu, kad laukiu nuotraukų naujame konkurse

Patarlės, posakiai ir priežodžiai

Būkit išradingos ir kūrybingos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 05 09, 20:46)
Eliss, man medis ir geles pjaunasi tiek fakturiskai, tiek spalviskai. Uzduotis atlikta, bet ... siulyciau perdaryti (tikiuos, valerijono neprireike smile.gif ).
SBO, saunuoliu saunuole, kad bandai!

Ačiūū 4u.gif

QUOTE(Suprem @ 2013 05 10, 00:51)
Primenu, kad laukiu nuotraukų naujame konkurse

Patarlės, posakiai ir priežodžiai

Būkit išradingos ir kūrybingos  mirksiukas.gif

Ech, man sunkiai tokios užduotys, kai reikėjo pagal eiles nuotraukos, o va čia patarlės g.gif Nu gal dar šaus kas į galvą...
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 05 10, 08:32)
 
Ech, man sunkiai tokios užduotys, kai reikėjo pagal eiles nuotraukos, o va čia patarlės  g.gif  Nu gal dar šaus kas į galvą...


Man pasirodė labai paprasta g.gif Pvz Anksti kėlęs nesigailėsi - ryto vaizdai visi tinka smile.gif
Atsakyti
Tiesa, merginos, vakar kai saulė leidosi, bėgau fotografuoti žydinčią obelį, ir jau nuo pirmo kadro supratau, kad kažkas ne taip su mano fokusu sad.gif Kai jį sukioju, kartais toks trakštelėjimas girdisi, šiek tiek ir tas sukiojimas kitoks pasidarė, ne kaip per sviestą, ir lyg nušoka fokusas - ko anksčiau nebuvo. Kas galėjo atsitikti, gal kokios dulkės pateko, ar smėlis? Jau nešti meistrui? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 10 gegužės 2013 - 09:22
Jei prieš saulę, tai sunkiai fokusuoja, bent jau maniškis-dūzgia dūzgia kol kur užsikabina, dažniausiai ne ten, kur reikia doh.gif Pabandyk namie, gal pasitaisys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprem: 10 gegužės 2013 - 09:25
QUOTE(Suprem @ 2013 05 10, 10:25)
Jei prieš saulę, tai sunkiai fokusuoja, bent jau maniškis-dūzgia dūzgia kol kur užsikabina, dažniausiai ne ten, kur reikia  doh.gif Pabandyk namie, gal pasitaisys smile.gif

Užtat reikia ranka fokusuoti, greičiau, nei n kartų bandyti sufokusuoti kur reikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 05 10, 10:35)
Užtat reikia ranka fokusuoti, greičiau, nei n kartų bandyti sufokusuoti kur reikia.  smile.gif


Tas variantas man netinka smile.gif Sukurkit temą kuri nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 05 09, 21:39)
gal apie 8 val  unsure.gif o kas? Jei ryt bus saulės ir voratinklių, paieškosiu kitokioj vietoj, kad daugiau įmanomų kampų būtų galima rast  unsure.gif


8 val. saulė jau ryškiai šviečia...nebetinka ją gaudyt smile.gif siūlau gaudyt vakare....arba keltis daug anksčiau...bet ne saulės gaudyt, o rytinių nerealių spalvų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 05 10, 10:25)
Jei prieš saulę, tai sunkiai fokusuoja, bent jau maniškis-dūzgia dūzgia kol kur užsikabina, dažniausiai ne ten, kur reikia  doh.gif Pabandyk namie, gal pasitaisys smile.gif

Jei čia man atsakymas, tai aš fokusuoju rankiniu
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti