Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sbo @ 2013 05 08, 21:23)
As tai vel su autoportretu  smile.gif Man labai patinka sis kadras, deja, truksta fokuso. Sakykit, ar labai tas gadina nuotrauka, ir apart fokuso, kokie trukumai, pliusai? Aciu  4u.gif
[img]http://s54.radikal.ru/i143/1305/0d/a08acbf1a7c5.jpg

pilkas j/b, išdegęs skruostas, kaklas. Kompozicija ne. Man geriau būtų daugiau kairės, o ne dešinės. Šešėlis už tavęs kaip juoda dėmė. Gerai, kad su šviesa žaidi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 05 08, 23:20)
pilkas j/b, išdegęs skruostas, kaklas. Kompozicija ne. Man geriau būtų daugiau kairės, o ne dešinės. Šešėlis už tavęs kaip juoda dėmė. Gerai, kad su šviesa žaidi  mirksiukas.gif

Dėkui kristalines 4u.gif
Atsakyti
Taip tylu, matyt fotografuoja visos bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
sbo, išdegę, pilka, modeliuojančios šviesos trūkumas, staktos ir kitos vertikalios linijos padrikos, negražios.
gražus modelis, nebloga tinkanti poza.
pakartot..smile.gif

reiktų visoms užduotį pavaryti kokią griežtą su gera šviesa. nes vis tik tai išlieka vienu svarbesnių daugelio iššūkių..
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 05 09, 11:10)


tamstos avataras suplokštėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 05 09, 11:10)
sbo, išdegę, pilka, modeliuojančios šviesos trūkumas, staktos ir kitos vertikalios linijos padrikos, negražios.
gražus modelis, nebloga tinkanti poza.
pakartot..smile.gif

reiktų visoms užduotį pavaryti kokią griežtą su gera šviesa. nes vis tik tai išlieka vienu svarbesnių daugelio iššūkių..

Nu tai dirbsim, dirbsim, aciu 4u.gif
Atsakyti
Atnešu aš savo kaimiško ryto trapumą. Nežinau, kaip pavyko, sunkiai sekėsi gaudyti saulę, rasti tinkamą kampą ir fokusuoti... unsure.gif
user posted image

dar vienas čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 09 gegužės 2013 - 10:49
QUOTE(Amade @ 2013 05 09, 11:47)
Atnešu aš savo kaimiško ryto trapumą. Nežinau, kaip pavyko, sunkiai sekėsi gaudyti saulę, rasti tinkamą kampą ir fokusuoti...  unsure.gif



Kelintą valandą saulę gaudei g.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif ar leisite prisijungti prie jūsų? Pasiskaitinėjau abi temas, pasirodo norint čia patekti, reikia namų darbus atlikti smile.gif
Pabandysiu pateikti 1ND. Laukiu jūsų komentarų smile.gif einu gal valerijono kokio pasiruošiu, jaučiu kritika bus žiauri biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Eliss, kodel dejai ant stalo geles? kodel rinkaisi sitoki pagrinda, o ne kitoki? smile.gif
Atsakyti
Lauke su tokiom gėlėm, nenuskynus, beveik visus nd būtų galima padaryti. rolleyes.gif
Atsakyti
Eliss, man medis ir geles pjaunasi tiek fakturiskai, tiek spalviskai. Uzduotis atlikta, bet ... siulyciau perdaryti (tikiuos, valerijono neprireike smile.gif ).
SBO, saunuoliu saunuole, kad bandai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 09 gegužės 2013 - 19:48