Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai

QUOTE(sygyta @ 2015 11 11, 20:39)
merginos, kurios turite implanta..ar jauciate diskomforta kazkoki? Ar cia mano beda, ar taip visoms doh.gif  as ji pastoviai jauciu, kartais pamaudzia truputeli..na nepatogu ir viskas unsure.gif Na dar tik 5 menesiai praeje.. Gal priprantama?


Kurioj vietoj tas diskomfortas, jei pacio danties gal per aukstai protezas padarytas, bet va, kad pamaudena tai sunerimciau, nueikit nuotrauka pasidaryt gal ka pamatys.
Man minejo, jog pilnai pasimato ar implantas prigijo ar ne tik po metu.
As savo implantus jauciau tik susukimo ir sekancia diena, na ir kai jau protezavo dantenos labai kentejo doh.gif


Klausimas kitoms kaip priziurit implantus? Su spec siulu valot, kokiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 12 lapkričio 2015 - 10:22
QUOTE(Melajja @ 2015 11 12, 10:11)
Klausimas kitoms kaip priziurit implantus? Su spec siulu valot, kokiu?


Aš prižiūriu taip pat kaip ir visus dantis: pasta, siūlas, skalavimo skystis. Nieko ypatingo nedarau.
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2015 11 12, 11:14)
Aš prižiūriu taip pat kaip ir visus dantis: pasta, siūlas, skalavimo skystis. Nieko ypatingo nedarau.


Bet siulas specialus? Man sake negalima su iprastu.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2015 11 12, 10:26)
Bet siulas specialus? Man sake negalima su iprastu.


Kodėl negalima? Ir koks gali būti specialus siūlas? Hmmmm g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 12 lapkričio 2015 - 14:30
QUOTE(miau @ 2015 11 12, 15:30)
Kodėl negalima? Ir koks gali būti specialus siūlas? Hmmmm  g.gif



user posted image
Kaip man aiskino, kadangi kur impantas jungiasi su karunele (specialiai foto idejau) gaunasi c forma, ne taip kaip sveikas dantis vientisas, ir ivedinejant paprasta siula galima ipjati dantena toje vietoje, tada uzdegimas gali prasideti ir atmes impanta, o specialus siulas is pukeliu padarytas ir jis kazkaip neipjauna dantenu, na kazkas tokio biggrin.gif bet ta vieta, kad gali impanta atmest man pasirode baisoka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 12 lapkričio 2015 - 15:29
QUOTE(Melajja @ 2015 11 12, 15:26)
user posted image
Kaip man aiskino, kadangi kur impantas jungiasi su karunele (specialiai foto idejau) gaunasi c forma, ne taip kaip sveikas dantis vientisas, ir ivedinejant paprasta siula galima ipjati dantena toje vietoje, tada uzdegimas gali prasideti ir atmes impanta, o specialus siulas is pukeliu padarytas ir jis kazkaip neipjauna dantenu, na kazkas tokio biggrin.gif bet ta vieta, kad gali impanta atmest man pasirode baisoka  unsure.gif

Man gydytojas nieko panašaus neminėjo. Naudojo įprastą siūlą, kolkas viskas gerai. Jau kokie 4 metai.
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2015 11 11, 19:39)
merginos, kurios turite implanta..ar jauciate diskomforta kazkoki? Ar cia mano beda, ar taip visoms doh.gif  as ji pastoviai jauciu, kartais pamaudzia truputeli..na nepatogu ir viskas unsure.gif Na dar tik 5 menesiai praeje.. Gal priprantama?


Nieko nejaučiu, o jei ką pajausčiau, turiu gydytojo nurodymą kreiptis tiesiai į jį.

Dabar po danties plomabvimo jaučiu nedidelį diskomfortą dėl sukandimo, tai sakiau reiks nueiti, kad pašlifuotų plombą.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 11 12, 19:08)
Man gydytojas nieko panašaus neminėjo. Naudojo įprastą siūlą, kolkas viskas gerai. Jau kokie 4 metai.


Man ir butu gal nepaminejus, jei nebuciau uzklausus, ir kazkada vaistinej nepastebejus siulo impnatams ir tiltams, tai vis ir galvodavau, kad gi nebereikalo jie skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2015 11 12, 18:08)
Man gydytojas nieko panašaus neminėjo. Naudojo įprastą siūlą, kolkas viskas gerai. Jau kokie 4 metai.


Mano gydytojas taip pat nieko neminėjo. Tarpdančių tamprumą tikrino paprastu siūlu. Manau, būtų pasakęs, jei negalima.. g.gif

Merginos, kurios implantus jau turite metus ar ilgiau, kas kiek laiko vaikštote pas gydytoją, kad patikrintų, ar viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2015 11 13, 11:23)
Mano gydytojas taip pat nieko neminėjo. Tarpdančių tamprumą tikrino paprastu siūlu. Manau, būtų pasakęs, jei negalima..  g.gif

Merginos, kurios implantus jau turite metus ar ilgiau, kas kiek laiko vaikštote pas gydytoją, kad patikrintų, ar viskas gerai?


Man apie tarpdančių siūlus, jų tipus aiškina higienistė, ji turi visokių ir pati parodo kuo jie skiriasi.

Pas gydytoją vaikštau pagal jo nurodymus, kol turėjau vieną implantą, užtekdavo kartą per 3 metus, bet dabar lankausi kasmet.
Atsakyti
Sveikos visos, as vakar irgi du implantus isidejau...dejausi Denticijoj pas Petrauska,,,,per 40min idejo abu,,vienintelis skausmas buvo kai leido nuskausminamuosiu,,,veliau nieko nejauciau,,cia info toms, kurios bijo pacios proceduros smile.gif vakar isgeriau viena kart nuskausminamuju po operacijos ir daugiau neprireike,,,jokio skausmo,tik patinimas ir baisu valgyti, nes skirtingose pusese apatiniam zandikaulyje,,,zodziu db viliuosi, kad prigis ir viskas bus ok,,po 3men planuojam kad turesiu dantukus smile.gif o Petrauskas ir kaip zmogus labai gera ispudi paliko ir atsiliepimu daug geru apie ji girdejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita102: 13 lapkričio 2015 - 18:05
QUOTE(jolita102 @ 2015 11 13, 19:04)
Sveikos visos, as vakar irgi du implantus isidejau...dejausi Denticijoj pas Petrauska,,,,per 40min idejo abu,,vienintelis skausmas buvo kai leido nuskausminamuosiu,,,veliau nieko nejauciau,,cia info toms, kurios bijo pacios proceduros smile.gif vakar isgeriau viena kart nuskausminamuju po operacijos ir daugiau neprireike,,,jokio skausmo,tik patinimas ir baisu valgyti, nes skirtingose pusese apatiniam zandikaulyje,,,zodziu db viliuosi, kad prigis ir viskas bus ok,,po 3men planuojam kad turesiu dantukus smile.gif o Petrauskas ir kaip zmogus labai gera ispudi paliko ir atsiliepimu daug geru apie ji girdejau

LABA,gal galite mazdaug parasyti kiek kainavo,šitas malonumas?Kadangi pati einu kitą sav.konsultacijai dėl implantų, tik pas kitą spec .tik va įdomu kaštai smile.gif
Atsakyti