Įkraunama...
Įkraunama...

*Meskim kilogramus kartu, atgimusi 5-oji tema*

Labas rytas 4u.gif

Rutaly, pazistama situacija unsure.gif kai pasiekiau 52kg dar kudinausi iki 50 biggrin.gif 50 nepasiekiau, o 64 tai turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 05 01, 08:48)
Labas rytas  4u.gif

Rutaly, pazistama situacija  unsure.gif kai pasiekiau 52kg dar kudinausi iki 50  biggrin.gif 50 nepasiekiau, o 64 tai turiu  doh.gif


joa, o atrodo, kas čia yra kokie 2 ar 4 kg liko. Juolab, kai tiek prieš tai numeti. O paskutiniai, pasirodo, yra kažkokie užburti..Niekaip nekrenta. Pasijauti graži ir viskas.. doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif , aš darbe sėdžiu, nuo šeštadienio man apsiėdimas kai susirgau mmm su visais skausmais, tai negaliu sustot ėst, vakar kepsnius vištienos kepiau konvekcinėj, savaitgalį šašlus kepėm, aišku ir be saldumynų niekaip nepavyko išsiversti... tai šiandien jau rimtą pliusą partempiau į lentelę net gėda, reikia susiimti, bet motyvacija kažkaip nyksta. schmoll.gif
Atsakyti
Laba diena moteriukai 4u.gif

Smagi diena, laisvadienis, prieš darbus thumbup.gif


QUOTE(ruttaly @ 2013 04 30, 23:10)
bet kad nesusiimu..kur tą valią pamečiau, nebesuprantu.. doh.gif

QUOTE(kityte1989 @ 2013 05 01, 10:12)
ai šiandien jau rimtą pliusą partempiau į lentelę net gėda, reikia susiimti, bet motyvacija kažkaip nyksta.  schmoll.gif


Imkit valios baliončikų ir kibkit į svorio metimo programas 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

aš irgi su pliusuku nuo praeito karto kai prisidaviau, bet kaip ir ruttaly sakau viskas, daugiau pliusų nebebus. Rytas su arbata su pienu, MB pakepė kiaušinių su dešra, bet biški pakabinau pora kąsnių ir pasibaigė, lauke saulė šviečia kažkaip nesinori sunkaus maisto valgyti smile.gif Bet kaip keista, kuo vasara artyn, tuo motyvacija mažyn, juk turėtų būt atvirkščiai g.gif
Atsakyti
Grįžau tik ką iš kaimo (tvarkiau įv. reikalus), neturėjau kaip pasisvert. Svoris gal ir nesumažėjęs, bet apimtys taip, nes įlindau į kelnes, kurios jau neužsisegdavo.
Atsakyti
Sveikos...

As pamirsau pasisvert, tai neprisiduosiu...
Atsakyti
aš irgi neprisiduosiu, išeiginė gi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 05 01, 09:35)
šiandien liūdnas pliusas...bet spiriu sau ir sakau, kad kitą savaitę nors numirk bus minusas.. gun_bandana.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
LAUKIU LENTELĖS ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Nu kokia fantastiška diena šiandien. Prasivaikščiojom lauke su vaikais, saulutė šviečia, šilta, lapukai sprogsta. Nu gėris belekoks smile.gif
Aš nusprendžiau, kad jau daugiau niekas nebeprisiduos, tai daugiau ir nelauksim. O gal galim tartis, kad svorį siunčiam na tarkim iki 19.00 val., tada nereikės labai į vakarą tempt smile.gif

Taaadaaaam.....Pareina lentelė biggrin.gif

user posted image

Baniukas first.gif
toscana second.gif
Egluzze31 third.gif


Sveikinimai palengvėjusioms ir sėkmės visoms kovojant su kilogramais 4u.gif

Jei netyčia pamatysit kokį neatitikimą, garsiai šaukit unsure.gif Atrodo viską sukėliau, bet kad pirmais kartais liapsusų nepridaryčiau.
Atsakyti
Sveikinimai pametusioms 4u.gif 4u.gif baltai pavydu ax.gif

o aš grįžau iš pirmojo bėgiojimo..arba pasiruošimo bėgiojimui..tai net didžiuojuos savim..rytoj turbūt nepajudėsiu, bet vis tiek.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2013 05 01, 20:29)
Baniukas  first.gif
toscana  second.gif
Egluzze31  third.gif
Sveikinimai palengvėjusioms ir sėkmės visoms kovojant su kilogramais  4u.gif

Jei netyčia pamatysit kokį neatitikimą, garsiai šaukit unsure.gif  Atrodo viską sukėliau, bet kad pirmais kartais liapsusų nepridaryčiau.

Sveikinimai minusinėms thumbup.gif šaunuolės, pasidžiaukit, nes kitą savaitę aš čiupsiu pirmą vietą wub.gif
Atsakyti