Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvienė

QUOTE(Veg@ @ 2009 10 22, 00:01)
man nepatinka žuvienė, bet gal skanios nesu ragavusi g.gif

Veg@ 4u.gif ,gal tu ir nemėgsti žuvienės,bet ,jeigu tau tektų skanauti tikrojo žvejo sriubytę,manau ji tau patiktų 4u.gif
Atsakyti
iškilo klausimas: ar dažna šeimininkė į žuvienę degtinę pila? g.gif
Norėčiau pabandyt, bet vien pagalvojus apie jos kvapą nupurto.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 10 23, 01:08)
iškilo klausimas: ar dažna šeimininkė į žuvienę degtinę pila? g.gif
Norėčiau pabandyt, bet vien pagalvojus apie jos kvapą nupurto.. cool.gif

Neteko skanauti tokios žuvienės su degtine,vien pagalvojus apie jos kvapą,jau sukelia nemalonų jausmą.
Ir,man iškilo klausimas kokį skonį priduoda šioje sriuboje degtinė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 10 23, 12:33)
Neteko skanauti tokios  žuvienės su degtine,vien pagalvojus apie jos kvapą,jau sukelia nemalonų jausmą.
Ir,man iškilo klausimas kokį skonį priduoda šioje sriuboje degtinė? 4u.gif

Jos net nesijaucia,o pilama degtine i tikra zuviene tam,kad dezinfekuotu pacia zuviene,nes zvejai ja verda is to vandens,kuriame ta zuvi pagavo biggrin.gif ,taigi namu salygomis ji nebutina mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, paskaiciau jusu receptus ir isviriau zuviene is jusu keliu ideju 4u.gif
turejau du saldytos lasisos file gabalus kameroj, tai sudejau i puoda, kartu svoguno galva imeciau ir lauro lapu.paviriau apie 20-30 min, isgriebiau zuvyte ir svoguna, sudejau i sultini apkeptas morkytes su poru (juos apkepiau kartu), bulves pjaustytas kubeliais, kai jau baige virti bulves ipyliau puoduka vandens, kuriame buvo isplaktas saukstas miltu, kai uzvire dar ipyliau pieno slakeli, pakaitinau pora minuciu, sudejau smulkinta zuvi ir iberiau dziovintu krapu, po keliu sekundziu isjungiau ir leidau sriubai pastoveti pusvalanduka.
viskas 4u.gif
buvo laaaaabai skanu, ir mazyle kaip valge ohoho 4u.gif
Atsakyti
[quote=mrs.ieva,2009 10 24, 16:24]
sveiki, paskaiciau jusu receptus ir isviriau zuviene is jusu keliu ideju 4u.gif
Mrs.ieva 4u.gif -nuostabi žuvienė 4u.gif
Atsakyti
Mes zuviene darom tai is pagautos zuvies tongue.gif bulvytes morkiukai kruopos miezines perlines,pagautos zuvies ,prieskoniu biggrin.gif Kai isverda ant galo idedam lydito surelio pagal kieki galima viena jei verdama nedaug galima ir du mirksiukas.gif Ir labai skanu galima pirstukus nusilaizyt tongue.gif good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braaskytea: 03 lapkričio 2009 - 09:37
QUOTE(braaskytea @ 2009 11 03, 10:35)
ant galo idedam lydito surelio pagal kieki galima viena jei verdama nedaug galima ir du mirksiukas.gif Ir labai skanu galima pirstukus nusilaizyt tongue.gif  good.gif

aš vos ne įkiekvieną sriubą lydytą sūrelį dedu blush2.gif užsikabliuoju,nes skanu tol kol neatsibosta..
Atsakyti
Dar nesu ragavusi sriubos su lydytu sureliu, bet reiks pabandyti thumbup.gif kaip tik šiandien atsišildžiau gigantišką lašišos galvą, vakare virsiu sriubę biggrin.gif
Atsakyti
Aš,vakar,viriau lašišos sriubą su lęšiais.
Viriau pirmą kartą su jais ,gavosi skani.
Ir,galiu pasakyti.kad žuvienei labai gerai tinka prieskonis[pankolio sėklos,jas patroškinau alyvų aliejuje keptuvėje}
Dar žuviai gerai tinka muskatas,tik nepadauginti.
Atsakyti
vien beskaitant jusu atsiliepimus ir receptukus seile tysta bigsmile.gif begsiu i parduotuve zuvies pirkt ir zuviene virt,as ja labai dievinu bet pati dar ne karto nebandziau virti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ottomaze @ 2010 02 03, 16:59)
vien beskaitant jusu atsiliepimus ir receptukus seile tysta  bigsmile.gif begsiu i parduotuve zuvies pirkt ir zuviene virt,as ja labai dievinu bet pati dar ne karto nebandziau virti  biggrin.gif

Ottomoze 4u.gif -skanios ,sočios ,Tau, žuvienės 4u.gif
Atsakyti