Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 18 tema

gal ir matyta, bet arti tiesos.... thumbup.gif

http://www.youtube.c...h?v=g3so6AJe4UQ

Atsakyti
Galvoju, kad jau buvo kažkada kalbėta apie skrendančius vienus nepilnamečius vaikus. Gal kas žino kokių dokumentų ar ko reikia tokiam vaikui ? Žadam 15 metų vaiką išleisti atostogų pas sesę į Londoną.
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 10 02, 14:16)
Galvoju, kad jau buvo kažkada kalbėta apie skrendančius vienus nepilnamečius vaikus. Gal kas žino kokių dokumentų ar ko reikia tokiam vaikui ? Žadam 15 metų vaiką išleisti atostogų pas sesę į Londoną.

Raynair.com parasyta, kad vieni vaikai gali keliauti tik nuo 16m g.gif
Atsakyti
Sveiki, kažkada kreipiausi jau čia, dabar vėl klausimas iškilo. Nusipirkau bilietus prieš porą savaičių ir šiandien gaunu e-mail pavadinimu 1st Notification of a change bla bla... Rašo, kad neva pasikeitė laikas ar data, duota nuoroda, ant kurios reikia spaust ir ten sutikt, jei aš sutinku su tais pasikeitimais, arba nesutikt. Paspaudus ten nurodoma ta pati data ir laikas, kuriems aš ir pirkau bilietą, ir žymėtini sutikimo ar nesutikimo variantai. Tai ar čia reikia kažką daryt, jei kaip ir niekas nepasikeitė? g.gif Ar būtina ten jiems patvirtint?
Atsakyti
Ir aš šiandien gavau analogišką laišką. Tik nesuprantu, kas pasikeitė - laikas tas patas, data ta pati. AR gali būti, kad tik pasikeitus skrydžio numeriui (pagal mano supratimą tik jis nesutampa) siunčiama tokia info t.p.

Your new flight details are as follows:
GOING OUT
From Vilnius(VNO) to Bremen(BRE)
Wed, 00/00/2013 Flight 7601 Depart VNO at 0950 and arrive BRE at 1050


Ar teisingai suprantu, kad išvykstama 09.50 val ir atvykstama 10.50 val. Tada laikas išlikęs tas pats g.gif
Pasižiūrėjau į bendrovės puslapį - tą dieną ir ten toks pats laikas.
smile.gif
Atsakyti
[quote=syri,2013 10 03, 07:50]
Ir aš šiandien gavau analogišką laišką. Tik nesuprantu, kas pasikeitė - laikas tas patas, data ta pati. AR gali būti, kad tik pasikeitus skrydžio numeriui (pagal mano supratimą tik jis nesutampa) siunčiama tokia info t.p.

Your new flight details are as follows:
GOING OUT
From Vilnius(VNO) to Bremen(BRE)
Wed, 00/00/2013 Flight 7601 Depart VNO at 0950 and arrive BRE at 1050


Ar teisingai suprantu, kad išvykstama 09.50 val ir atvykstama 10.50 val. Tada laikas išlikęs tas pats g.gif
Pasižiūrėjau į bendrovės puslapį - tą dieną ir ten toks pats laikas.
smile.gif
[/qman tas pats Vilnius-Oslas ir taip žiūrėjau, ir taip- laikas tas pats- o pranešimas apie skrydžio laiko pasikeitimus...
Atsakyti
[quote=ravesa,2013 10 03, 09:01]
[quote=syri,2013 10 03, 07:50]
Ir aš šiandien gavau analogišką laišką. Tik nesuprantu, kas pasikeitė - laikas tas patas, data ta pati. AR gali būti, kad tik pasikeitus skrydžio numeriui (pagal mano supratimą tik jis nesutampa) siunčiama tokia info t.p.

Your new flight details are as follows:
GOING OUT
From Vilnius(VNO) to Bremen(BRE)
Wed, 00/00/2013 Flight 7601 Depart VNO at 0950 and arrive BRE at 1050


Ar teisingai suprantu, kad išvykstama 09.50 val ir atvykstama 10.50 val. Tada laikas išlikęs tas pats g.gif
Pasižiūrėjau į bendrovės puslapį - tą dieną ir ten toks pats laikas.
smile.gif
[/qman tas pats Vilnius-Oslas ir taip žiūrėjau, ir taip- laikas tas pats- o pranešimas apie skrydžio laiko pasikeitimus...
[/quote]
o kaip skrydžio numeris - t.p. tas pats?
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 10 03, 09:53)
o kaip skrydžio numeris - t.p. tas pats?


tas pats g.gif

Atsakyti
Tai kaži ką jie čia primąstė. g.gif Pas mane, kaip minėjau, irgi niekas nepasikeitė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šimona @ 2013 10 03, 17:29)
Tai kaži ką jie čia primąstė.  g.gif  Pas mane, kaip minėjau, irgi niekas nepasikeitė.  g.gif

velnias žino, ką jie sugalvojo. Info atėjo bilietams, kurie yra lapkričiui, o spalio skrydžiui neatėjo ta durna info. Sutikau su jų tuo atsiųstu reikalu ir vėl laukiu.

Dar klausimas: jei registruojusi skrydžiui prieš 15 dienų, kai turiu ir grįžimą po 23 dienū - ar man automatiškai duos galimybę registruoti ir grįžimą (kuris įvyks už 23 dienų)?

Ar geriau palaukti su registracija ir tai daryti, kad iki grįžimo datos būtų iki 15 dienų tarpas?
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 10 03, 17:54)
velnias žino, ką jie sugalvojo. Info atėjo bilietams, kurie yra lapkričiui, o spalio skrydžiui neatėjo ta durna info. Sutikau su jų tuo atsiųstu reikalu ir vėl laukiu.

Dar klausimas: jei registruojusi skrydžiui prieš 15 dienų, kai turiu ir grįžimą po 23 dienū - ar man automatiškai duos galimybę registruoti ir grįžimą (kuris įvyks už 23 dienų)?

Ar geriau palaukti su registracija ir tai daryti, kad iki grįžimo datos būtų iki 15 dienų tarpas?

turetu leisti registruoti i abi puses.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 10 03, 18:39)
turetu leisti registruoti i abi puses.

4u.gif ačiū už info
Atsakyti