Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 18 tema

QUOTE(whitey @ 2013 10 04, 22:26)
vilnius. nieko naujo doh.gif

reikejo pagalbos ne po agenturas ieskotis, o cia temoj wink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

"Sveiki, aš Petruškevičius, ar nieko tokio jei varde praleidau tris raides" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man idomiau, ar vis dar leidziamos 3 klaidos varde ar nebe g.gif noretusi, kad vilniu uz uoluma truputi pakutentu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2013 10 04, 15:53)
Grazint pinigus (realiai atrodo paprasta, bet kai pradedi galvot turbut ir nelabai, i kokia kortele jie grazintu? jei kreditinej pilna suma, tai ten daugiau pinigu but negali, o jei i debeti tai su traptautiniais pavedimais ir gal kainuotu nemazai)

Idomiai sugalvojot, kreditinej gali buti bet kiek pinigu.
Atsakyti
laba diena,

gal kas prisimenate,kada pernai ryanair paleido bilietus 2013metams? Gal jau reik pradet sekt biggrin.gif
Atsakyti
Pina111, turbut ne tai norejai paklaust, nes man atitinkama krypti rodo iki 2014 rugsejo, gal net ir toliau, netikrinau
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2013 10 04, 14:53)
Sveiki,

noriu paklaust gal kam teko susidurt su situacija, kai atsaukiamas skrydis  (pvz. pirkau bilietus vasara, o skrydis velai rudeni ir rainieras isbraukia visai ta skrydi is ziemos tvarkarascio doh.gif ). Tai jie siulo du variantus:
1.
Grazint pinigus (realiai atrodo paprasta, bet kai pradedi galvot turbut ir nelabai, i kokia kortele jie grazintu? jei kreditinej pilna suma, tai ten daugiau pinigu but negali, o jei i debeti tai su traptautiniais pavedimais ir gal kainuotu nemazai)


Pinigus grazintu i kortele is kurios pirkote, bet kazkokias nesamones su kortelem surasete-kaip suprasti, kad korteleje negali buti daugiau pinigu? doh.gif Ir prie ko cia tarptautiniai pavedimai? doh.gif Jus gi juk ir nedarete jokio tarptautinio pavedimo kai mokejote kortele, teisingai? Tai ir grazinama be jokiu tarptautiniu pavedimu, tiesiog i kortele ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2013 10 05, 11:18)
Pina111, turbut ne tai norejai paklaust, nes man atitinkama krypti rodo iki 2014 rugsejo, gal net ir toliau, netikrinau

2014 geguzes,birzelio men. i Roda,Palma neradau
Atsakyti
QUOTE(Pina111 @ 2013 10 05, 14:54)
2014 geguzes,birzelio men. i Roda,Palma neradau

pernai i Barselona paskelbe lapkričio gale.
Atsakyti
Gal užduosiu 100kart buvusį klausimą, bet...pirkau draugei ir jos dukrai bilietus lėktuvui. Jos -ienė ir -ytė. Pavardes parašiau su taškiukais, o dabar kamuoja klausimas: o kaip iš tikrųjų reikėjo ir ar išvis tai turi reikšmės? Neturėtų gi būti problemų, nes pavardės yra tokios, kokios yra dokumentuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka: 05 spalio 2013 - 16:53
QUOTE(Jelenka @ 2013 10 05, 17:52)
Gal užduosiu 100kart buvusį klausimą, bet...pirkau draugei ir jos dukrai bilietus lėktuvui. Jos -ienė ir -ytė. Pavardes parašiau su taškiukais, o dabar kamuoja klausimas: o kaip iš tikrųjų reikėjo ir ar išvis tai turi reikšmės? Neturėtų gi būti problemų, nes pavardės yra tokios, kokios yra dokumentuose.

mano su taškiuku ir visada pildau taip, kaip yra dokumente.
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2013 10 05, 16:52)
Gal užduosiu 100kart buvusį klausimą, bet...pirkau draugei ir jos dukrai bilietus lėktuvui. Jos -ienė ir -ytė. Pavardes parašiau su taškiukais, o dabar kamuoja klausimas: o kaip iš tikrųjų reikėjo ir ar išvis tai turi reikšmės? Neturėtų gi būti problemų, nes pavardės yra tokios, kokios yra dokumentuose.


Aš visad rašau be taškiukų, ir ilgąją be brūkšnio, niekad nekilo problemų, ir, kiek žinau, tai tikrai neturi reikšmės. smile.gif Bet parašius kaip dokumentuose, manau, tuo labiau problemų neturėtų kilt.
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 10 05, 13:57)
kazkokias nesamones su kortelem surasete-kaip suprasti, kad korteleje negali buti daugiau pinigu? doh.gif


Zinok, nera jau toks nesamoningas surasymas smile.gif Esu turejes SEB banko kortele, kuri buvo grynai kreditine. Ten turejau labai dideli kredito limita, bet ten negalejo buti nuosavu lesu. T.y. likutis negalejo buti didesnis uz 0 (nuli). Dabar lygtai SEB'e nebera tos korteles.
Dar American Express prestizines (nekalbu apie pigiasias) buvo ir turbut yra tik i minusa. Pasidengi kredita kas menesi ir toliau naudoji.
Atsakyti