Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 18 tema

As buvau pamirsus (nepagalvojus) ir palikus vezimeli prie lektuvo trapo - irgi prie bagazo neradau... Bet iskart apsaugos pasiklausiau (UK) - tai rado pamestu daiktu skyriuje doh.gif
Atsakyti
Ryanair nutraukia skrydžius Kaunas-Gatwick ar perkelia kažkur? Neberodo nuo lapkričio pradžios unsure.gif
Atsakyti
jearmaine, aš lapkričio 3 dieną iš Kauno į Gatviką skrendu, tai tik laiką pakeitė, skydis bus, o veliau jokios informacijos nei iš Kauno, nei į Kauną g.gif
Atsakyti
Musu vezimas atsirado lost@found Maljorkoje biggrin.gif parsivezem skrisdami atgal i Kauna, kaip jis pradinges buvo biesas zino.
Atsakyti
Kiek man žinoma (o prisiliest prie to tenka), visi vežimukai, kėdutės ir vaikiški atributai kraunami į tą patį kompartamentą, nes to reikalauja taisyklės. Dėl to jie būna iškrauti atvykimo oro uoste prie trapo ir keleiviai turėtų žinoti, kad reikia juos ten atsiimti. Visa, ko neatsiimate keliauja į atvykimą su bagažiais, tik žinoma tai užtrunka. O ko keliaivai neatsiima, tas atsiduria "lost and found" ir jokio čia stebuklo wink.gif))
Atsakyti
Gal kas galėtų pasidalinti savo įžvalgomis ar įmanoma spėti į skrydį, jei atvykčiau likus 30 min iki vartų uždarymo? Čia į Kauno oro uostą.. Nes 2 valandas vienai laukti nesinori, oro uostas nedidelis tai ir dvejoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katastrofija @ 2013 10 09, 14:25)
Gal kas galėtų pasidalinti savo įžvalgomis ar įmanoma spėti į skrydį, jei atvykčiau likus 30 min iki vartų uždarymo? Čia į Kauno oro uostą.. Nes 2 valandas vienai laukti nesinori, oro uostas nedidelis tai ir dvejoju smile.gif

imanoma
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 10 09, 15:09)


Bet geriau nerizikuoti smile.gif Paskutinį kartą skrendant iš Kauno buvo du skrydžiai panašiu metu (30 min. skirtumu), tai ilgokai laukėm prie patikros, dar taip niekada nebuvo.
Atsakyti
tokiu atveju galima pasiuziureti skrydziu grafika.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 10 09, 17:04)
tokiu atveju galima pasiuziureti skrydziu grafika.


Pagal grafiką tuo metu tik tas vienas skrydis.. Tai manau rizikuosiu smile.gif Ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas galetų pasakyti kaip išsiprašyti iš Raynaro pinigelius už atšauktą skrydi, sekmadieni neišskridau iš Rygos ir nelaukusi kilometrines eilės išskubejau į jūrų uostą, tai neturiu jokios informacijos. Dėl pačio bilieto tai užpildžiau jų nurodytą blankę atrašė kad grąžins, bet kaip atsiimti moketus pinigus oro uoste kuriuos jie ima. Ir kaip suprantu daugiau nieko man nepriklauso reisas atšauktas del oro sąlygų.
Atsakyti
QUOTE(Carla @ 2013 10 09, 21:14)
Sveiki,
Gal kas galetų pasakyti kaip išsiprašyti iš Raynaro pinigelius už atšauktą skrydi, sekmadieni neišskridau iš Rygos ir  nelaukusi kilometrines eilės  išskubejau į jūrų uostą, tai neturiu jokios informacijos. Dėl pačio bilieto tai užpildžiau jų nurodytą blankę atrašė kad grąžins, bet kaip atsiimti moketus pinigus oro uoste kuriuos jie ima. Ir kaip suprantu daugiau nieko man nepriklauso reisas atšauktas del oro sąlygų.


kiek zinau, ta mokesti renka rygos oro uostas, ne ryanair, tad i juos ir kreipkis
Atsakyti