Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 05 11, 11:45)
na del veido formos as nesiparinu,kokia yra tokia yra,Bet va sudribus ta oda ant koju ir pilvo,ranku,kaip veda i nevilti,Su rubais gerai,be rubu negaliu ziuret  verysad.gif  Stengiuosi sportuot namuose{kadangi neturiu kitokios galimybes} tj gal kazkiek pageres mano situacija.


g.gif nu ja tada sporto reikia, man kazkaip nenubribo niekas, as buvau tik kazkokia istinus pries 10 kg numesdama, bet ne lasinine, tokia stambi, bet kieta, gal todel, kad sportuot patinka smile.gif
bet nieko, kontrastinis dusiukas, pilingai kunui, stangrinantys losjonai daro stebuklus, patikek smile.gif

pagaliau ir as perzengiau 70 riba thumbup.gif bet vakar biggrin.gif rode 69,700, snd rodo 70, bet nesiparinu, manau gali buti todel, kad geriau daug suraus buljono, o paskui vandeni kibirais, o kaip zinia druska nesveika ir uzlaiko vandeni po oda tai turbut del to smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 11 gegužės 2013 - 10:55
user posted image

Panos susitariam taip, tos kurios nebeprisidavinejat, isimu is lenteles ir daugiau nebedesiu, nes nu man tai tik papildomas vargas smile.gif soriukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 11 gegužės 2013 - 11:12
O kaip as graziai lenteleje atrodau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 05 11, 15:03)
O kaip as graziai lenteleje atrodau biggrin.gif


Special for you my dear thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 05 11, 13:16-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 11, 13:16)
Special for you my dear  thumbup.gif

wub.gif

ka veikiat gero? ka valgot? biggrin.gif as dar siandien nieko, bet miegojau ilgai, tuoj saltibarscius kaposiu essen.gif
Atsakyti
as ryte kaip visada, kiausis, duona, misraines smile.gif kava, pietums frikadeliu sriube smile.gif dabar laukiu kada MB pusbrolis atleks, varysim pas ji sidro ir t.t.
Sneku su pirsliu, del vestuviu aptariam reikalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 05 10, 22:57)
O as tu papuku tj tau uzpavdejau,pas mane tj jie db nesamone kazkokia,bet dar tikiuos kad atsigaus ,juk dar tik menesis kaip nemaitinu.

ilgas maitinimas yra raktas i gyvenima be kruties vezio. be to vaikas gauna imunoglobulinu...
o jau tie papuliai nors ir skersi tegu stovi
na bet kiekvienas gyvena kaip moka ax.gif.

susigadinau nuotaika visam vakarui: viena ranka blogai nusilakavo nagai dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 11 gegužės 2013 - 22:46
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 11, 23:45)
ilgas maitinimas yra raktas i gyvenima be kruties vezio. be to vaikas gauna imunoglobulinu...
o jau tie papuliai nors ir skersi tegu stovi
na bet kiekvienas gyvena kaip moka  ax.gif.

susigadinau nuotaika visam vakarui: viena ranka blogai nusilakavo nagai  dry.gif

Na buciau bent 10 m. vyresne,tj gal nestresuociu,bet db norisi dar to isorinio grozio. As vakar susitvarkiau nagus ir nusidaziau antakius,tj jauciuosi nusipelnius:D
Atsakyti
QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 05 12, 09:34)
Na buciau bent 10 m. vyresne,tj gal nestresuociu,bet db norisi dar to isorinio grozio. As vakar susitvarkiau nagus ir nusidaziau antakius,tj jauciuosi nusipelnius:D


pritariu, juk noris gerai atrodyt smile.gif

ano vakar meniu ne kazka smile.gif bet ir nesijauciu be saiko prrijus smile.gif

Pusryciai:
kava, duonos rieke, misraines pora saukstu, kiausinis virtas

Priespieciai:
kopustu sriuba pora samtuku

Pietus:
Du picos gabaliukai
Sidro belekiek biggrin.gif

Vakariene
nulekem i Smiltes restorana londone, tai keptos duonos su suriu kokius 3 gabaliukus suvalgiau, geriau pora sidro.

Bet aisku sokom uliavojom belekiek ten davemes, buvo gyva muzika, paskui dar puse avienos koftes rapo suvalgiau smile.gif

Kadangi miegot nuejom 4 ryto, tai manau cia man visam tam reikalui tu kaloriju uzteko smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Likau neprisidavus kita savaitgali pasitaisysiu blush2.gif
Ale uztat ikrovos diena vakar buvo doh.gif tik nusisaut lieka doh.gif paslydau su ledais ir kaip reikiant paslydau.. Kokius 300ml suedziau doh.gif visa diena Kalu save prie kryziaus.. + 1kg. Tikrai bus po savaitgalio doh.gif
Nu bet nieko bus kur stengtis sia savaite g.gif
Atsakyti
Nu kur visos issilakstet? Vkr smaguriavau cipsu ir gerokai virsijau kalirijas.
Isvis meniu buvo nieko gero.net neatsimeny ka auvalgiau.

Snd meniu:
Kiausinis virtas. Duona su liesu suriu. Agurkas raugintas. Pomidoras, kava
Ryziu makaronai su juros gerybem ir juru gerybiu padazu
Pora samtuku sriubos, bananas.

Atsakyti
O as savop svarstyklem nebetikiu, jauciuos issiputus, o skaiciai visai neblogi g.gif
vakar atidarem saslu sezonu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 13 gegužės 2013 - 19:21