Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

Na pas mane vakar ir s. kruva meniu.Zinokit valgiau daug brudo ir tik kokia 22 val.baigiau ziaumot,tj snd to pasekoje skrandi skaudejo... Atsipalaidavau jau as kazkaip....
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 13, 21:19)
O as savop svarstyklem nebetikiu, jauciuos issiputus, o skaiciai visai neblogi  g.gif
vakar atidarem saslu sezonu  thumbup.gif


megstu saslu sezonus smile.gif

QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 05 13, 23:49)
Na pas mane vakar ir s. kruva meniu.Zinokit valgiau daug brudo ir tik kokia 22 val.baigiau ziaumot,tj snd to pasekoje skrandi skaudejo... Atsipalaidavau jau as kazkaip....


ai man prasideda jau pms, tai as visada pasipuciu tokia vandens pilna po oda jauciuos ir to maisto man ziauriai noris mesu visokiu rukytu astriai smile.gif

dar suvalgiau su pomidorus ir puoda arbatos isrijau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 13 gegužės 2013 - 23:55
o as saslu nemegstu, bet visokias darzoves keptas ir ka nors mandresnio tai taaaaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 05 13, 21:49)
Na pas mane vakar ir s. kruva meniu.Zinokit valgiau daug brudo ir tik kokia 22 val.baigiau ziaumot,tj snd to pasekoje skrandi skaudejo... Atsipalaidavau jau as kazkaip....

Kartais pasitaiko.. O ka daryt blush2.gif vadinasi ne as viena kaip atsekta nuo grandines buvau biggrin.gif 4u.gif
Sveiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nu ir as pasileidau nuo grandines si savaitgali doh.gif . Ir ta proga turiu dideli pliusa: penktadieni ryte sveriau 58.7kg, o va dar siandien laikosi 60.3kg doh.gif . Tiesa, vakar atejo mmm. Tikiuosi tai susije. Ir dar tikiuosi, kad penktadieni ar sestadieni, kai prisidavinesim, neturesiu to pliuso. Naivu,ar ne? blush2.gif
Savaitgali buvo visko: ir maisto gerokai po 18val., ir alkoholio, ir saldumynu... Zodziu, visa puokste nereikalingo gerio blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif aš stabiliai stoviu vietoje su svoriu, viskas puiku smile.gif ta proga pietums cepeliną valgysiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 05 14, 10:18)
Labas  4u.gif  aš stabiliai stoviu vietoje su svoriu, viskas puiku smile.gif ta proga pietums cepeliną valgysiu hihihi.gif

Smagu, uz mane dar viena suvalgyk, nes siandien ant kefyro bandysiu sedeti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucy @ 2013 05 14, 09:24)
Smagu, uz mane dar viena suvalgyk, nes siandien ant kefyro bandysiu sedeti doh.gif

Ačiū už pasiūlymą, užteks man ir vieno hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Evdaivute @ 2013 05 14, 10:00)
Kartais pasitaiko.. O ka daryt blush2.gif vadinasi ne as viena kaip atsekta nuo grandines buvau biggrin.gif  4u.gif 
Sveiko 4u.gif


nu ***** as tai tikrai nesimarinsiu visa gyvenima, man uztenka penkiu naktu per savaite kjai negaliu uzmigt nuo gurgiancio skrandzio biggrin.gif ir as tikrai nesiparinu jeigu per savaitgali man 500 gramu priauga, tikrai ne smile.gif va jeigu pusantro kylo, tada jau beda smile.gif

Atsakyti
smile.gif+2013 05 14, 12:20-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 14, 12:20)
nu ***** as tai tikrai nesimarinsiu visa gyvenima, man uztenka penkiu naktu per savaite kjai negaliu uzmigt nuo gurgiancio skrandzio biggrin.gif ir as tikrai nesiparinu jeigu per savaitgali man 500 gramu priauga, tikrai ne smile.gif va jeigu pusantro kylo, tada jau beda smile.gif


Man pastoviai kiekviena diena svyruoja +- 1 kg . Manau cia normalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 14 gegužės 2013 - 12:23
QUOTE(lauryna @ 2013 05 14, 14:23)
Man pastoviai  kiekviena diena svyruoja +- 1 kg . Manau cia normalu.


man dazniausiai irgi, as pvz arbatos daugiau vakar eisgeriu ir rodo jau daugiau ryte, kazkaip tikrai nesiparinu nei kai numetu kelis simtus gramu, nei kai priaugu, nes cia netikslus tas svoris, ir isvis ciuju mano svartykles kokia 2 kg paklaida rodo tai tikrai, nesuprasi, o darbe svarstykles visada rodo vos ne 5 kg daugiau biggrin.gif man rods jos specialiai taip sureguliuotos, kad zmones pirktu kuo daugiau papildu ir eitu is proto, labai noreciau svareli turet kokiu 20 kg ir patikrint tas savo svarstykles, bet neturiu :/
Atsakyti
smile.gif+2013 05 14, 12:55-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 14, 12:55)
man dazniausiai irgi, as pvz arbatos daugiau vakar eisgeriu ir rodo jau daugiau ryte, kazkaip tikrai nesiparinu nei kai numetu kelis simtus gramu, nei kai priaugu, nes cia netikslus tas svoris, ir isvis ciuju mano svartykles kokia 2 kg paklaida rodo tai tikrai, nesuprasi, o darbe svarstykles visada rodo vos ne 5 kg daugiau biggrin.gif man rods jos specialiai taip sureguliuotos, kad zmones pirktu kuo daugiau papildu ir eitu is proto, labai noreciau svareli turet kokiu 20 kg ir patikrint tas savo svarstykles, bet neturiu :/



As sporto klube patikrinu svarstykles su vandens litriniu buteliu. biggrin.gif Geriausias rodiklis yra rubai. thumbup.gif
Atsakyti