Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

Sveikos,
Po savaitgalio as turiu dar didesni pliusa, nezinau kas su manim darosi. Guodziu save, kad buvo atostogos, tai ir leidau sau daugiau. Dabar bandysiu gryti i doros kelia ir savaitgali nebetersti lenteles su savo duomenimis biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 05 14, 14:57)
As sporto klube patikrinu svarstykles su vandens litriniu buteliu. biggrin.gif Geriausias rodiklis yra rubai. thumbup.gif



man jau pms prasideda ir krutine jau padidejusi ir siaip patinus jauciuosi wink.gif apetitas padidejes smile.gif
tai viskas kazkaip verzia sad.gif

meniu:
kava, duonos puse riekutes su light suriu, kiausinis, pomidoras
ryziu makaronai su juru gerybemis
kava
vistienos ir darzoviu wrapas smile.gif svieziai spaustos apelsinu sultys
puse stiklines limonado
du kasniai vistienos krutineles, arbata biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 14 gegužės 2013 - 20:43
Sveikutes, man savaitgalis buvo toks nelengvas, sestadieni baliu turejome, sekmadieni bandziau savo skrandi istampyta sumazinti biggrin.gif Jeigu rimtai tai bandziau neprisiesti tiesiogine to zodzio prasme... Ant svarstykliu lipti bijau be penktadienio nelipsiu, o sestadieni sveciu turesime, draugai atvaziuoja ir vyro bei mano broliai su antromis pusemis ateina, dar teveliai mano bus, nes tecio gimtadienis, o siaip renkames Eurovizijos ziureti, cia pas mus tokia jau kaip tradicija, kiekvienais metais tai pas vienus tai pas kitus renkames ziureti, vat ir siandien laukiu, idomu ar musiskis pateks i finala...
Ka siandien valgiau, litras kefyro, kava, grikiai su zuvimi ir sviezios salotos su citrinos sultimis, grizusi o tai buvo jau gana po 18 buvo, bet suvalgiau saltibrasciu dubeneli, tai buvo 3 samteliai, be jokiu bulviu be nieko ir sugriesijau, nes suvalgiau 2 nedidelius sausainius su kava, ale taip norejau, bet zinau, kad uzejo man, juk mano moteriskos dienos beldziasi jau (tik kad visa savaite anksciau, matyt darbai, tempas, stresas ir visa kita padaro savo), noriu saldziai o ypac sokolado, bet tik juodo, vakar neatsilaikiau tai suvalgiau pora plyteliu smile.gif

Tokia ta mano dienele blush2.gif
Atsakyti
Man kazkaip keista bet po nestuke.gif artejant mmmm ir esant joms nu nejauciu to zverisko alkio kazkai.. bet kad visa kaip balionas tai jooo biggrin.gif
Atsakyti
Na man tai ne zveriskas alkis. Bet noras neprisilaikyt yra. Pvz suvalgyt kanors su padazu suriau astriau o poto saldziai uzvalgyt. Bet laikaus.
Atsakyti
smile.gif+2013 05 15, 00:13-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 15, 00:13)
Na man tai ne zveriskas alkis. Bet noras neprisilaikyt yra. Pvz suvalgyt kanors su padazu suriau astriau o poto saldziai uzvalgyt. Bet laikaus.

Sveikutės, atrodo kad mano būsena aprašei ir aš taip jaučiuosi ir atrodo, kad nori tai saldžia, tai aštriai, tai sūriai blush2.gif Vakar vakare suvalgiau juodo šokolado keletą plytelių, sakiau daugiau nevalgysiu, nes sukilo rūgštys sad.gif

Kava ir sūrelis suvalgytas, eisiu susiruošiu troškinį į darbą ir eisiu pasivaikščiodama į darbą smile.gif

geros dienos visoms
Atsakyti
Sveikos, as vakar visa diena taip laikiausi, o vakare gryzusi paemiau ir sugadinau viskas, suvalgiau 3 didelius saldzius sausainius ir viena zagareli doh.gif .
Mano vakarykstis meniu:
Du sumustiniai su "slapenke" ir pomidoru+kava
Keptas šnicelis su svieziu kopustu salotom
saltibarsciu pora samteliu be bulviu

Ir vakare tie "blogieji" sausainiai smile.gif.
Atsakyti
Labas rytas,

Siaubas as vel pasiligojau, vkr buvau del pokalbio tokioj vietoj, per anksti nuvaziavom, vaiksciojom po regents parka, lietus lijo, kojom slapiom susalusiom prabuvau sad.gif kaip sugriebe angina nakti, visa kuna skauda nebegaliu sad.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 05 15, 12:28-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 15, 12:28)
Labas rytas,

Siaubas as vel pasiligojau, vkr buvau del pokalbio tokioj vietoj, per anksti nuvaziavom, vaiksciojom po regents parka, lietus lijo, kojom slapiom susalusiom prabuvau sad.gif kaip sugriebe angina nakti, visa kuna skauda nebegaliu sad.gif

Ale tai ligos greit sugriebe tave unsure.gif gal imunitetas nusilpes ar kaip g.gif blush2.gif sveikatos daug daug 4u.gif 4u.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 05 15, 12:28-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 15, 12:28)
Labas rytas,

Siaubas as vel pasiligojau, vkr buvau del pokalbio tokioj vietoj, per anksti nuvaziavom, vaiksciojom po regents parka, lietus lijo, kojom slapiom susalusiom prabuvau sad.gif kaip sugriebe angina nakti, visa kuna skauda nebegaliu sad.gif


Sveik 4u.gif man po savaitgalio kelias dienas paskaudėjo gerklę, bet šiandien žiūriu jau viskas gerai.
Atsakyti
Praeita diena irgi susaliau bet nieko bet va dar vkr taip tiesiog permirkau tiek ir bereikejo. Bet nieko jau geriau. Va darbe dbr soviau vaistu kokiy tik begalwjau ir praejo biggrin.gif

Meniu:
Du sumustiniai sy slapianka, mini pomidoras, kiausinis, kava
Ryziu makaronai su vistienos krutineles gabaliukais, raugintas agurkas
Bananas, grudetos varskes indelis, du nedideli sausainiai, pustu ryziu trapuciu maziukas pakelis. Jie tokie rugstus man taip norisi. Ai ir dietinio limonado geriu. Vakarienei ateodo daug bet tik 545 kal tesusidare ai dar 4 val dirbt ne beda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 15 gegužės 2013 - 18:24
Nuo siandien rimtai uzsiimu savim biggrin.gif. Mano meniu:

sumustinis su slapenke ir pomidoru+kava su pienu
Vienas balandelis su samteliu bulviu koses ir padaziukas
2 sausainiai ir vienas žagarėlis+kava su sausa grietinele blush2.gif
Varskes, koks 150 g, bananas+arbata.

Na atrodo neblogai, aisku tu sausainiu galejo nebuti arba buti tik vienas biggrin.gif
Atsakyti