Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 07 03, 15:12)
Bent jau kuom valote metalik spalvos buitine technika, gartauki?
Aciu ax.gif  4u.gif

turiu namie Amway firmos pieneli, kuris valo ir padengia blizgesiu visus tuos metalinius pavirsius
Atsakyti
priemones, kurias perku pastoviai:
LOC is AMWAY (sunku parasyti kam, jis universalus - odai, medziagai, langams, plytelems, grindims....)
CLIN langu valiklis su alkoholiu
CIF paprastas baltas kreminis sveitimui
Gartraukiui ir kaitlentei - atskiri, bet tos pacios firmos, vienodi buteliukai. nepamenu pavadinimo, perku topo centre pilki buteliukai, jei kam bus idomu, galesiu namie paziuret
Atsakyti
atsiprašau, ne į tą temą pataikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indreaja: 09 rugpjūčio 2008 - 01:22
gelbekit, kas zino kuo istirpdyt silikona (nuoplyteliu) g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 08 09, 12:46)
gelbekit, kas zino kuo istirpdyt silikona (nuoplyteliu) g.gif  doh.gif



ar bandei su standartinem priemonems tokiom kaip skiediklis ar vaitspiritas?
Atsakyti
QUOTE(jevcia @ 2008 08 10, 12:34)
ar bandei su standartinem priemonems tokiom kaip skiediklis ar vaitspiritas?


jo neima turbut niekas g.gif bent jau is man zinomu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 08 12, 22:38)
jo neima turbut niekas  g.gif bent jau is man zinomu doh.gif


Iš vyro darbinių drabužių bent jau niekuo neina išvalyt kiek apsitrina po skalbimo tiek, o daugiau nei iš vietos, o jei ir nubyra tai lieka britkūs pilki plėmai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaaa @ 2008 04 14, 13:27)
o gal kas gali patart kaip isvalyti flomasteri is linoleumo?dukra biski persistenge bepiesdama mirksiukas.gif

man padejo geltonas CIF
Atsakyti
Sveiki , kas galite patarti , kaip greitai ir kuo galima nuvalyti žaliuzes horizontalias virtuvėje , nes siaip jau nusibodo , skudureli valyti, baisiai sulanksciau ir viena langa valiau 4 valandas ir tai su visokiom dėmelem liko.Aciu
Atsakyti
patarkite, mergaites, prasau kaip jus valote nerudijancio plieno buitine technika???? verysad.gif kazkoks kosmaras
nusipirkau cif purskiama valikli, bet jau reikalu su juo blink.gif lieka smorai kazkoki,atrodo taip kruopsciai nuvalau verysad.gif
gal kazka ne taip darau???
Papildyta:
QUOTE(makausike @ 2008 08 20, 15:54)
Sveiki , kas galite patarti , kaip greitai ir kuo galima nuvalyti žaliuzes horizontalias virtuvėje , nes siaip jau nusibodo , skudureli valyti, baisiai sulanksciau ir viena langa valiau 4 valandas ir tai su visokiom dėmelem liko.Aciu


siaip tai labai geras valiklis yra ajax baking soda ( citrus extracts ) pabandyk thumbup.gif gerai valo ir riebaluotus baldu ir ne tik pavirsius smile.gif ir kas man labiausiai patinka , kad nuvalius siuo valikliu nereikia dar nuplauti pavirsiaus vandeniu, man tai labai jis thumbup.gif
pabandyk
Atsakyti
Sveikos seimininkeles 4u.gif
O su kokiom priemonemvalote akmens mases kriaukles? g.gif
Atsakyti
KUO MAZIAU CHEMIJOS,TUO GERIAU.
Atsakyti