Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Gryzhtant prie Thomas Philips - ash ten irgi pirkau Oxy, buvau patenkinta (bent jau efektyviau plove, nei ankschiau naudoti). Veliau pirkau Maximoje, ir ligi shiol nesusimaschiau, kodel man praschiau veikia.... Nors shviezhias demes neblogai ishima. Jei demes dideles ar senos, tai uzhmerkiu su Oxy, o nelabai demetiems drabuzhiams tiesiog ipilu i skalbimo mashina.
Atsakyti
hm, taigis jusu paskaitinejus manau tex visdelto susigundyti nusipirkti ta Vanish... Nors savaitgali paciupinejau, pavartaliojau Thomas Philipse ir...nusipirkau kazkokios druskos demems... nu ziauriai daug ju visokiu Philipse... kazi ar verta buvo? g.gif
Atsakyti
Žiūriu vis per TV shop ir labai jau man patrauklus atrodo tas universalus valiklis Crew clean - puikiai plauna, veidrodžiai juo pritrynus nerasoja, o naudojant skiestą gaunasi tikrai nebrangu. Kelis kartus jau buvau pastvėrus telefoną ir norėjau užsisakyti, bet kažkaip nesu girdėjus, kad kas būtų įsigijęs, negirdėjau jokių atsiliepimų. Pasidalinkit, gal kam nors irgi buvo protas kaip ir man aptemęs ir jau turi tą stebūklingą valiklį. Gal tikrai geras daiktas?
Atsakyti
Kaimyne turi. Nu valo jis ten neblogai, bet... tik ne uz tokia kaina. Kai paklausiau, ar pirks, kai tas pasibaigs, sake, kad tikrai ne. Vat ir atsakymas.
Atsakyti
Kad veidrodis nerasotu plauk vandeniu su muilu smile.gif
Kad demes issiimtu tomfilipsine oxi tinka visos pasiduoda .
O ten visa kita nzn ar kada prireiks .
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 04 07, 07:17)
Kad veidrodis nerasotu plauk vandeniu su muilu smile.gif
Kad demes issiimtu tomfilipsine oxi tinka visos pasiduoda .
O ten visa kita nzn ar kada prireiks .

Su kokiu muilu reikia plauti veidrodį - ūkišku?
Patikslink prašau ką reiškia „tomfilipsine oxi “
O šiaip ačiū už paprotinimus.
Atsakyti
sorry, maimarute, kad įsiterpiu, bet čia naudingus patarimus dalina blush2.gif
Gal kas žinote kokia priemone galima gerai ir lengvai atšveisti orkaitę? Bandžiau su jėga2 - praplauna, bet vistiek nelabai gerai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 04 07, 08:42)
sorry, maimarute, kad įsiterpiu, bet čia naudingus patarimus dalina  blush2.gif
Gal kas žinote kokia priemone galima gerai ir lengvai atšveisti orkaitę? Bandžiau su jėga2 - praplauna, bet vistiek nelabai gerai  sad.gif

Prašom prašom, Mandalina. Nusiperki Oven cleaner (dažniausiai kuo brangesnis tuo geresnis, neblogas labai Amway firmos), lietuviškos buitinės chemijos tikrai nebandžiau. Tai va, sulauki gero oro, patiesi ant grindų ką nors, kad netyčia nesugadintų valiklis, atidarai būtinai langą, pripurški sočiai ir bėgi su vaiku iš namų kuo toliau. Kaip taisyklė visi prikepėliai atšoka. Ir dar - plaudama nepamiršk apsimauti gumines pirštines, bo rankas nudeginsi. friends.gif brunette.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamairute: 07 balandžio 2005 - 08:58
QUOTE(mamairute @ 2005 04 07, 08:57)
Prašom prašom, Mandalina. Nusiperki Oven cleaner (dažniausiai kuo brangesnis tuo geresnis, neblogas labai Amway firmos), lietuviškos buitinės chemijos tikrai nebandžiau. Tai va, sulauki gero oro, patiesi ant grindų ką nors, kad netyčia nesugadintų valiklis, atidarai būtinai langą, pripurški sočiai ir bėgi su vaiku iš namų kuo toliau. Kaip taisyklė visi prikepėliai atšoka. Ir dar - plaudama nepamiršk apsimauti gumines pirštines, bo rankas nudeginsi. friends.gif  brunette.gif  nail.gif

vai kaip dzėkui thumbup.gif O tai jau praradau viltį normalią dujinę turėt doh.gif O tas brangesnis tai maždaug kiek? Kad prasto nenusipirkt blush2.gif Jis paprastose parduotuvėse būna?
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 04 07, 09:00)
vai kaip dzėkui  thumbup.gif  O tai jau praradau viltį normalią dujinę turėt  doh.gif  O tas brangesnis tai maždaug kiek? Kad prasto nenusipirkt  blush2.gif  Jis paprastose parduotuvėse būna?

Bijau sumeluot kiek tas brangesnis kainuoja, gal kokių 10 Lt, Amway lyg ir 18 Lt kainuoja, tikrai nepamenu. O būna jų visose parduotuvėse, aš maximkoj ir Rimi pirkau, prie visokių valymo priemonių būna surikiuoti. Primenu, kuo mažiau reikia jo prikvėpuot ir būtinai saugot rankytes- kaip ne kaip rūgštis. brunette.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamairute: 07 balandžio 2005 - 09:25
naudoju vanish rubams, dar kita turiu kilimams, labai geras dalykas.
Atsakyti
o del tomas philips, ten irgi sh pasitaiko. nusipirkau cilit bango senukuos - man jega. drauge pabande su mano - irgi ziauriai patiko, tai po to pati pirko philipse - o tas nieko nevalo..
Atsakyti