Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

QUOTE (Roux @ 2003 12 31, 12:46)
QUOTE (Guste @ 2003 12 30, 22:50)
Nezinau, ar as cia i tema, bet kai tik nustojau naudoti Fairy indu plovikli, nebeluzineja nagai! Valio! Dabar naudoju Frosch. Man labai patinka - gerai plauna, o ir ranku odai nekenkia, na, ir kvapas svelnesnis.

Va as irgi pastebejau, kad kai tik kuri laika neplaunu indu rankomis, tai nagai iskart nustoja luzineti, o kai vel imerkiu i ta Fairy, tai netrukus tenka nusikirpti juos trumpai... Reiks matyt ir man pakeisti i koki kita...

mano manikiuriste, paziurejus i mano nagus, irgi nusprende, kad Fairy naudoju.. nu niekaip man jie neauga mad.gif bet kitais plovikliais kazkaip nepasitikiu, prisiziurejau visokiu skystalu, kur vos ne puse buteliuko supili ir nieko... Bet reiks keisti. kai pabaigsiu pradeta 1 L bonka tongue.gif
Atsakyti
As labai dziaugiuosi PUR indu plovikliu. 500 ml buteliukas kainuoja truputi maziau uz FAIRY. Ten koncentratas, todel galima skiesti. Uztenka labai ilgam. Kadangi ploviklis yra su actu, indai po plovimo lanbai blizga.
Atsakyti
Pirkdavau visokius Fairy, Ajax indu ploviklius. O paskui pagalvojau, kad gerai butu nusipirkt ko nors papigiai. Nupirkau lietuviska po 1Lt. Uzteko lygiai tiek pat laiko kiek ir tie kur po 3Lt. Dar kai pvz, sunus sugalvoja lekste prasiplaut, taigi ne lasa uzlasina ploviklio, apipila kempine visa blink.gif
Atsakyti
Vat as irgi pastebejau kad vis tiek to Fairy pili ne lasa, o daugiau. Man taip gaunasi. Todel kai reklamuoja kad uztenka tik laso, man ne rodiklis.
Atsakyti
Tai va isbandziau ta naujaji isreklamuotaji Cilit bang, na nenuvalo jis man taip graziai kaip reklamoje laugh.gif liksiu istikima Max professional smile.gif
Atsakyti
Kaip visada tapau reklamos auka.Ten taip įtikinamai ta Vanish Oxy Action pasta išvalo visokias dėmes,kad gražu žiūret.Tik užtepi,pamerki i vandenį - ištrauki,ir dėmės nė kvapo.Atseit nei trint nereikia.Na,pabandžiau.Ir ką manot? JOKIO EFEKTO. JOKIO. Dėmė tokia pat kaip buvus(bandžiau ir purvo,ir žolės,ir flomasterio dėmes naikint).Ir tryniau,ir laikiau ilgai užmerkusi.Nu absoliučiai nieko.Pasirodo naivuolė aš.Arba nemoku ko nors.
Ar jums jis tikrai dėmes išvalo???
Atsakyti
Bliamba, o as jau pirkt norejau g.gif Nagi, prisipazinkit, kas bandet?
Atsakyti
As tai tik paprasta vanish naudodavau, kur plaunamam dulkiu siurbliui - nu tai man nepakeiciamas daiktas buvo. O to oxy action tai nebandzhiau.
Atsakyti
As bandziau balinti pasluostes. Rezultatais nenusivyliau smile.gif
Bet kad ten kazkas stebuklingo butu, nepasakyciau.
Atsakyti
As bandziau. Kai pirma kart pirkau tokia nedidele pakuote - isvale demes gerai, o kai antra kart per pus didesne pakuote uz ta pacia kaina - nebevalo... Gal sakau kad pritraukt klienta, tai is pradziu geras priemones veze, o dabar "chimicint" pradejo kazka.
Atsakyti
Iš kažkur buvau gavus šito "gero"(na čia kaip kam) daikto mėginukų,tai rezultatais tikrai nenusivyliau:).Buvau nakčiai užmerkus baltas servetėles,rezultatas puikus.Ir šiaip pilu kai skalbiu mažosios rūbelius,irgi neblogai:).
Pradėjau dairytis kur su kokia nuolaida nusipirkti didelę pakuotę,bet po Vasaros žinutės,nežinau ar išdrįsiu g.gif

Lauksim daugiau atsiliepimų!
Atsakyti
Na, man irgi stebuklo nepadarė, bet nesenas dėmes išima smile.gif . Vaikų rūbus skalbiant visada dedu - jie pas mane tokie pėckiai doh.gif . Va antrą dėžutę baiginėju ir vėl būtinai pirksiu smile.gif .
Atsakyti