Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(Iruciukass @ 2013 05 16, 23:23)
Man irgi pratybos visai nepatinka, naudos vaikui neduoda. Tik mokytojai paprasta - nereikia sukti galvos ieškant užduočių, ruošiantis pamokai. Kūrybos jokios... Kad neliktų tuščios pratybos, reikia visą pamoką tik tuo ir užsiimti. O kada kokį diktantą parašyti? Kokį kūrybinį darbą atlikti? Jau ne pirmus metus atsisakau pratybų. Nepasakyčiau kad mokymosi rezultatai žymiai pagerėja (jei vaikas nesimoko, tai neįkrėsi jam proto) , bet nesu įsprausta į "rėmus", nereikia aklai eiti vadovėlio puslapių, galima ilgiau (ar trumpiau) apsistoti prie kokios nors temos, galima išsitaisyti, aptarti kontrolinius darbus, rašyti rašinėlius, atpasakojimus ir t.t. Žodžiu - daugiau laisvės. Manau, kad geriau visai neimti pratybų, negu kad užduoti vaikams visas pratybų užduotis padaryti namuose, nes kai kurie mokytojai ne paslaptis taip daro. Tada ir tėvai pyksta, ir vaikams neįdomu.

drinks_cheers.gif 100 proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2013 05 16, 22:23)
Man irgi pratybos visai nepatinka, naudos vaikui neduoda. Tik mokytojai paprasta - nereikia sukti galvos ieškant užduočių, ruošiantis pamokai. Kūrybos jokios... Kad neliktų tuščios pratybos, reikia visą pamoką tik tuo ir užsiimti. O kada kokį diktantą parašyti? Kokį kūrybinį darbą atlikti? Jau ne pirmus metus atsisakau pratybų. Nepasakyčiau kad mokymosi rezultatai žymiai pagerėja (jei vaikas nesimoko, tai neįkrėsi jam proto) , bet nesu įsprausta į "rėmus", nereikia aklai eiti vadovėlio puslapių, galima ilgiau (ar trumpiau) apsistoti prie kokios nors temos, galima išsitaisyti, aptarti kontrolinius darbus, rašyti rašinėlius, atpasakojimus ir t.t. Žodžiu - daugiau laisvės. Manau, kad geriau visai neimti pratybų, negu kad užduoti vaikams visas pratybų užduotis padaryti namuose, nes kai kurie mokytojai ne paslaptis taip daro. Tada ir tėvai pyksta, ir vaikams neįdomu.


Aš taip pat nepasigendu pratybų. Be vadovėlio neapseisi, o pratybos nereikalingos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija4 @ 2013 05 17, 16:49)
Aš taip pat nepasigendu pratybų. Be vadovėlio neapseisi, o pratybos nereikalingos.  smile.gif

Sutinku su kitų nuomone dėl pratybų. Aš bent jau iš po vasaros atostogų neimu pratybų, bet kai dirbi su dviem klasėm, kartais pratybos būna išsigelbėjimas. Sunku su kūrybiniais darbais, diktantais, kai dvi klasės, nes reikia prieiti, patikrinti.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 05 17, 19:23)
Sutinku su kitų nuomone dėl pratybų. Aš bent jau iš po vasaros atostogų neimu pratybų, bet kai dirbi su dviem klasėm, kartais pratybos būna išsigelbėjimas. Sunku su kūrybiniais darbais, diktantais, kai dvi klasės, nes reikia prieiti, patikrinti.


Pritariu ninkutei drinks_cheers.gif dirbant su 3 klasėm, be pratybų neišsiversi, tenka vaikams daugiau savarankiškai padirbėti doh.gif bet tai irgi į naudą - vaikai darosi savarankiškesni, daugiau stengiasi dirbti patys 4u.gif Aišku, dirbant su viena klase galima daugiau improvizuoti, ko turbūt nebemokėčiau( labai mažai teko dirbt su viena klase) g.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal turite minčių paskutinei ketvirtokų pamokai? Rašysime laiškus ateičiai, t.y kai baigs vidurinę perskaitysime, bet daugiau kažko naujo nesumąstau. Dar yra jau pabodęs skaičiavimas kiek valandų, mėnesių buvome kartu. Ką darote jūs?
Atsakyti
Dar viena savaitė pasibaigė. Liko tik dvi. Jetau, kaip faina! Tik tas karštis nerealus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 17 gegužės 2013 - 20:28
QUOTE(zuzanele @ 2013 05 17, 21:28)
Dar viena savaitė pasibaigė. Liko tik dvi. Jetau, kaip faina! Tik tas karštis nerealus doh.gif

Ir aš jau skaičiuoju likusias dieneles. tongue.gif
Ačiū, peliukui, už naują pastogę wub.gif
Atsakyti
Ka veikiate paskutine metu diena? Manau,kad parodysiu filmukus apie sauguma, rasysim palinkejimus ant geliu lapeliu? Ka dar idomesnio sugalvojus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 05 15, 21:24)
Tegalime tik pasakyti AČIŪsmile.gif

QUOTE(smilga1972 @ 2013 05 15, 21:25)
drinks_cheers.gif ir dar užtarti  4u.gif


drinks_cheers.gif pritariu, ačiū, Peliuk, už slaptažodį, nors dabar nebelendu į paštus, mėgaujuosi Bonifacijaus atostogomis biggrin.gif visi išeina į darbus, darželius, mokyklas, o aš viena karaliauju namuose, smaguma neišpasakyta biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pirmiausia noriu pasveikint su praėjusiais gimtadieniais koleges domasss ir
pirmokiukę, o editaitei artėjančio gimtadienio proga palinkėt ramių likusių atostogų ir gražaus laukimo

user posted image
Peliuk, ačiū už naujus namus ir raktelį
user posted image
Atsakyti
sveikutės,
su gimtadieniais visas, džiaugsmo ir meilės Jūsų širdims 4u.gif

Kaip greitai Jūs sukatės...

QUOTE(ninkute @ 2013 05 17, 20:03)
Mergaitės, gal turite minčių paskutinei ketvirtokų pamokai? Rašysime laiškus ateičiai, t.y kai baigs vidurinę perskaitysime, bet daugiau kažko naujo nesumąstau. Dar yra jau pabodęs skaičiavimas kiek valandų, mėnesių buvome kartu. Ką darote jūs?


Ką darysiu šiais dar nesuplanavau, o anksčiau visokių dalykų prisigalvodavau. Pvz. vienais metai užsiėmiau "konservavimu" . Į trijų litrų stiklainį vaikai parašę sudėjo savo svajones, tėvai po žiupsnelį meilės, pasisekimo, atsakomybės, sėkmės, kai kurie karžios druskos ir t.t. Tada rimtai užsukome stiklainį ir užkasėme miške, o ant viršaus pasodinome ąžuoliuką.
Dar kažkada piešėme savo portretus, pagal nurodymus (jei daug išmokai tai nosis ilga ir t.t.), balionus leidome su popieriniais paukščiais, ant kurių rašėme savo svajones. Dėliojome dėlionę (didelę širdį). Parašiau, ką prisiminiau, jei dar kokia mintis kils parašysiu.
Atsakyti
22peliuk22, ačiū už naujus namus ir svarbiausia stebuklingą raktelįuser posted image
Atsakyti