Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(1-oji mama @ 2013 05 20, 23:09)

Dar norėjau pasiteirauti dėl finansinių dalykų. Ar turite klasės kokį nuolatinį fondą,kad reikalui atėjus greitai galėtumetė pasinaudoti,nupirkti ką nors?


Turim. Pradžioje mokslo metų po truputį susirenkam, kad būtų tokiems skubiems reikaliukams.

Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 05 20, 15:42)
Pasakykit, tos kurios turit elektroninius dienynus ar jums reikalingos pasiekimų knygelės.
Kitais mokslo metais pas mus bus elektroninis dienynas, tai dabar galvojam ar reikalingos pasiekimų knygelės. Kaip informuoti tėvus, kurie neturi interneto? g.gif

neturim knygelių, kiekvieną mėnesį atspausdinu pasiekimų lapus tėveliams, kurie neprisijungia. Informaciją užsirašom į paslapčių sąsiuvinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 05 20, 19:39)
Norėjau pasiteirauti, ar įmanoma kažkaip patalpinti į jimdo savo filmuotą trumpą medžiagą?

Galima kiek prisimenu, bet kai pabandžiau įkelti video iš savo kompiuterio, tai atsidarius svetainės puslapį tas video iškart pasileisdavo - nors ir nieko nespaudi. Man tas nepatiko, tai dabar keliu tik iš youtube's. Savo medžiagos į youtube irgi nenoriu kelti, taip kad išeities nežinau. Gal kas gudresnis patars g.gif .
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2013 05 21, 00:09)
Ar pabaigus klasę ( ne ketvirtą) duodat kokius diplomus,sveikinimus ? Kažkaip bandysiu sapusdinti kažkokias padėkas už gerą ir sėkmingai pabaigtą 1 klasę.
Dar norėjau pasiteirauti dėl finansinių dalykų. Ar turite klasės kokį nuolatinį fondą,kad reikalui atėjus greitai galėtumetė pasinaudoti,nupirkti ką nors?


kiekvienam vaikui smagu gauti padėkos raštus, todėl pabaigoj metų jas gauna visi, o už ką tai susigalvoju pati.... tiesiog apmąstau visus mokslo metus ir iš tiesų būna už ką kiekvieną vaiką pagirti.

fondus turim, renka tėvai, jie ir nusprendžia po kiek litų kas mėnesį reikia.
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2013 05 20, 23:09)
Ar pabaigus klasę ( ne ketvirtą) duodat kokius diplomus,sveikinimus ? Kažkaip bandysiu sapusdinti kažkokias padėkas už gerą ir sėkmingai pabaigtą 1 klasę.
Dar norėjau pasiteirauti dėl finansinių dalykų. Ar turite klasės kokį nuolatinį fondą,kad reikalui atėjus greitai galėtumetė pasinaudoti,nupirkti ką nors?

Visada duodu ir surandu už ką mirksiukas.gif
O klasės fondą turiu- naudoju jį pakankamai, bet nepritrūksta ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Aš kiekvienais metais duodu po diplomėlį vaikams. Šiais metais iškilmingai įteiksim per abėcėlės šventę. Dar kartu ir antro žingsnio pažymėjimus planuojam įteikti, taip kad nemažai bus. Žodžius duosiu sekretorei, o ji viską padarys ir atspausdins. Popierių bandysim "išmušti" iš valdžios, o jei nepasiseks, tai savo pirksim. Fondą tėvai turėjo, bet žinau, kad dabar jau iždas tuščias ax.gif . Beje, pati niekada neprašau pirkti kažko, vienintelį kartą šiemet paprašiau kopijavimo popieriaus, kai jau buvo visai striuka per visus galus doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2013 05 21, 17:58)
Sveikos  4u.gif . Aš kiekvienais metais duodu po diplomėlį vaikams. Šiais metais iškilmingai įteiksim per abėcėlės šventę. Dar kartu ir antro žingsnio pažymėjimus planuojam įteikti, taip kad nemažai bus. Žodžius duosiu sekretorei, o ji viską padarys ir atspausdins. Popierių bandysim "išmušti" iš valdžios, o jei nepasiseks, tai savo pirksim. Fondą tėvai turėjo, bet žinau, kad dabar jau iždas tuščias  ax.gif . Beje, pati niekada neprašau pirkti kažko, vienintelį kartą šiemet paprašiau kopijavimo popieriaus, kai jau buvo visai striuka per visus galus  doh.gif .

o is kur tu turi antro zingsnio diplomelius??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GORGONE @ 2013 05 21, 17:18)
o is kur tu turi antro zingsnio diplomelius??? g.gif

Aš dar neturiu, bet kažkaip vaidenasi, kad vadovės minėjo, jog gale mokslo metų galima gauti, tik reikia joms pranešti. Gal aš sapnuoju, nežinau, bet parašėm laiškelį vadovei ir laukiam atsakymo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 21 gegužės 2013 - 17:21
QUOTE(smilga1972 @ 2013 05 21, 18:21)
Aš dar neturiu, bet kažkaip vaidenasi, kad vadovės minėjo, jog gale mokslo metų galima gauti, tik reikia joms pranešti. Gal aš sapnuoju, nežinau, bet parašėm laiškelį vadovei ir laukiam atsakymo  ax.gif

kai tu parasei tai ir man vaidenasi, kad kazkur kazka girdejau, bet buvau pamirsusi, tai reikia ir man parasyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 05 20, 14:42)
Pasakykit, tos kurios turit elektroninius dienynus ar jums reikalingos pasiekimų knygelės.
Kitais mokslo metais pas mus bus elektroninis dienynas, tai dabar galvojam ar reikalingos pasiekimų knygelės. Kaip informuoti tėvus, kurie neturi interneto? g.gif

mes turim elektroninį dienyną, pasiekimų knygelės neturim, informaciją rašau elektroniniu paštu, o vertinimus, patys tėvai seka. Deja, tikrai ne visi, bet laikomės tokios politikos, kad jei tėvams nerūpi, tai nerūpi. Juk nepriversi suaugusio žmogaus elgtis kažkaip kitaip. Mano tikslas vaiką išmokyti, vertinti jo pastangas, tėvų - kontroliuoti. Bet jei jiems neįdomu, ką padarysi. Sąlygas patikrinti dienyną turi visi, tai galvos ir nesuku. mirksiukas.gif
O su pirmokais planuoju užsirašyti sąsiuvinų pagyrimams ir pastaboms. Kolegė taip darė, tai sakė, kad vaikams labai patiko.

QUOTE(1-oji mama @ 2013 05 20, 22:09)
Dar norėjau pasiteirauti dėl finansinių dalykų. Ar turite klasės kokį nuolatinį fondą,kad reikalui atėjus greitai galėtumetė pasinaudoti,nupirkti ką nors?

Turim klasės fondą. Naudoju tada kai reikia. tik laikausi politikos tokios, kad prie pinigų tiesiogiai nagų nekišu. Ką reikia nusiperku, pristatau čekį, atiduoda pinigus. Man labai taip patogu.
Atsakyti
Supratau, ačiū už idėjas. Bandysim ir mes kažkaip informuoti tėvus apie vaikų mokymąsi. Bet iš ties tai tėvų problema pasidomėti. Austrijoje jokių pasiekimų knygelių, tėvai privalo domėtis.
Atsakyti
Nusiunčiau į 2 paštą matematikos 2 klasės baigiamąjį testą. Tokį sukūriau iš visokių testų, knygelių... Gal kam tiks...


Atsakyti