Įkraunama...
Įkraunama...

jaunu mamyciu ir nestukiu meetas

QUOTE(mamamia* @ 2013 05 30, 09:00)
Vakar pakalbejau su V, tai isleido, kad nieko neplanuot tam savaitgaliui smile.gif

As galiu lavaso padaryt  ax.gif 

Turiu berods kazkur dar viena ciuzini pripuciama su el. pompa. Tai jeigu neuzteks vietu galiu paimti.

O dar nezinot kas su vaikuciais bus kas ne?

mano tai tikriausiai bus, nebent Vakare tevai pasiims kartu kazkur g.gif

o salotas tai kokias? Galiu siaip padaryt, tik sakykit kokias. Del sumustiniu tai man pvz paciai labiau patinka kai viskas atskirai supjaustyta ir pati susidedi sumustini koki nori, o ir darbo maziau butu biggrin.gif
Tai manau renkam po 30lt, tuoj parasysiu i FB grupe savo saskaitos nr, turiu seb kortele kuri tuscia, tai ten kaip tik ir geriausia bus rinkt pinigus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 30, 09:12)
o salotas tai kokias? Galiu siaip padaryt, tik sakykit kokias.

lengvas kokias nors, vasariskas rolleyes.gif
ir, buzi, neapsiimk sau visu darbu, o tai po to ir jaudinsies ar viskas gerai suruosta biggrin.gif atsipusk, kepk keksiukus ir pasidalink gaminimo darbus su kitom vilnietem mirksiukas.gif kai visos prisides, tai nieks nesiskus kad negerai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 30 gegužės 2013 - 08:19
QUOTE(indria @ 2013 05 30, 09:11)
as turiu du biggrin.gif bet skaitau, kad cia visos dedasi tuos ciuzinius, tai net nebezinau ar man imt  lotuliukas.gif  manau su kaunietem susitirsim kad per musu ekipaza bent 2-3 ciuziniai butu  rolleyes.gif

duok saskaita, pervedam visos po 40lt, o po to skaiciuosim... nes gi ir kuro islaidas po to dar dalint reiks ir viska, tai manau prireiks po tiek tikrai...

Kepta duona as galiu padaryt  rolleyes.gif su tuo padazu  biggrin.gif  biggrin.gif

tik daba pamaciau, na galim ir po 40lt 4u.gif o kas su antrom pusem kiek tada? 60? g.gif

QUOTE(indria @ 2013 05 30, 09:18)
lengvas kokias nors, vasariskas  rolleyes.gif 
ir, buzi, neapsiimk sau visu darbu, o tai po to ir jaudinsies ar viskas gerai suruosta biggrin.gif atsipusk, kepk keksiukus ir pasidalink gaminimo darbus su kitom vilnietem mirksiukas.gif  kai visos prisides, tai nieks nesiskus kad negerai  rolleyes.gif

tai tiek cia tu darbu ir tera, tik supirkt viska, salotikes, keksiukus padaryt g.gif kepta duona palieku tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 30, 09:21)
tik daba pamaciau, na galim ir po 40lt 4u.gif o kas su antrom pusem kiek tada? 60? g.gif

tai tiek cia tu darbu ir tera, tik supirkt viska, salotikes, keksiukus padaryt g.gif kepta duona palieku tau biggrin.gif

yes yes rolleyes.gif

nu ziurek, kaip nori biggrin.gif as duociau darbu visom biggrin.gif
Atsakyti
Ei, panos, aš nežinau dar nieko..Kai B pasakiau apie šitą reikalą , tai jis sako kartu važiuojam doh.gif Nenoriu su b schmoll.gif Be to neaišku ar bus jis namie..Vienos nelabai nori išleist doh.gif Žodžiu,kaip ir pradžioj sakiau,kad pas mane viskas paaiškės prieš pat meetą..Bet daug vilčių nededu verysad.gif B nebus namie,tai nebus kam vaikų palikt verysad.gif O Akire čia nebesilanko,jai į fb rašyti arba į tel...
Atsakyti
Jaunu mamku meetas
numatoma data BIRZELIO 29-30d.

1. Indria
2. (:Buziukas:)
3. zhulikele
4. NaiLi
5. Albe69
6. Spindi
7. melle
8. ta - pa-ti
9. uzsispyrus


pakalbejau su uzsispyrusia, tai visdelto bus paprasciausia ir tada tikrai nebus pasiklydusiu, jei as pati visa ekipaza pasitiksiu nemencines plente biggrin.gif man nesunku iki ten atvaziuot, o ir vietu kur sustot yra kur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2013 05 30, 09:11)
as turiu du biggrin.gif bet skaitau, kad cia visos dedasi tuos ciuzinius, tai net nebezinau ar man imt  lotuliukas.gif  manau su kaunietem susitirsim kad per musu ekipaza bent 2-3 ciuziniai butu  rolleyes.gif

duok saskaita, pervedam visos po 40lt, o po to skaiciuosim... nes gi ir kuro islaidas po to dar dalint reiks ir viska, tai manau prireiks po tiek tikrai...

Kepta duona as galiu padaryt  rolleyes.gif su tuo padazu  biggrin.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
pernai visom gavosi po 100lt ax.gif 4u.gif
Atsakyti
pervesiu pinigus po keliu savaiciu tik, mano saskaita tuscia, bankrotas biggrin.gif

Del kokios mesos paklausti?
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2013 05 30, 09:36)
pervesiu pinigus po keliu savaiciu tik, mano saskaita tuscia, bankrotas biggrin.gif

Del kokios mesos paklausti?

speju pamaisyti riebesnes ir kudesnes mesos - sprandines pvz ir kokio kumpio kiaulienos, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 30, 09:39)
speju pamaisyti riebesnes ir kudesnes mesos - sprandines pvz ir kokio kumpio kiaulienos, ar ne? g.gif
o kiekis? atsimenat kiek kg buvo seniau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2013 05 30, 09:40)
o kiekis? atsimenat kiek kg buvo seniau? g.gif

vat as tai nepamenu g.gif
Atsakyti
Grubiai 11lt/kg. kainos svyruoja vos ne kiekviena diena.
Atsakyti