Įkraunama...
Įkraunama...

jaunu mamyciu ir nestukiu meetas

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 30, 18:47)
tai kelinta mum reiktu išvažiuoti? unsure.gif

8 ar 9, o yra problema? galim ir vėliau, aš tik pasiūliau ax.gif
Atsakyti
As pasakysiu tik savaite pries smile.gif jei tinka, jei ne, tai ne smile.gif
Buciau viena, be savo vyruku. ax.gif
Buzi,galesiu padet tau supirkt viska smile.gif
Atsakyti
Ir dėl tų žaidimų, ar reikia, panos? susitinkam pabaliavot nuoširdžiai, pakalbėti, pabendrauti, ar jų reikia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 30, 16:29)
Kokią 1-2galėtumėm rinktis g.gif

drinks_cheers.gif man tai ir 12 tinka biggrin.gif

Del manes tu zaidimu gali ir nebut, nervina mane jie blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Albe69: 30 gegužės 2013 - 19:17
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 30, 18:42)
Ir dėl tų žaidimų, ar reikia, panos? susitinkam pabaliavot nuoširdžiai, pakalbėti, pabendrauti, ar jų reikia? blush2.gif


nepamenu ar pernai tu jau buvai kai žaidėm ant pievos? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kai sėdėjo dauguma nuogos? g.gif lotuliukas.gif lygtai nebuvai .. nepamenu lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 30, 21:24)
nepamenu ar pernai tu jau buvai kai žaidėm ant pievos?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
kai sėdėjo dauguma nuogos?  g.gif  lotuliukas.gif  lygtai nebuvai .. nepamenu  lotuliukas.gif  doh.gif

nebuvau dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 30, 19:24)
nepamenu ar pernai tu jau buvai kai žaidėm ant pievos?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
kai sėdėjo dauguma nuogos?  g.gif  lotuliukas.gif  lygtai nebuvai .. nepamenu  lotuliukas.gif  doh.gif

nebuvo nebuvo.. atvaziavo tik ant galo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Linksma zaidimai :-D man cool :-D
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 30, 17:29)
o tu negrįši??? verysad.gif




liepos gale grysiu:((
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 05 30, 10:49)
o manes nera FB grupej tai ir saskaitos nezinau  ax.gif

ar imete tau saskaita kaznors i az? mirksiukas.gif

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 30, 11:36)
man atrodo 5kg mėsos būdavo  g.gif  bet pirmai smetasi daug liko, o pernai nežinau. nebuvau iki galo. bet pernai vyrų daugiau buvo  g.gif

musu siemet 10 uzsirase, dar panasu, kad + kokie 5vyrai bus, ir dar kelios Vilnietes su klaustuku ar varo... tai manau skaiciuojant ~16zmoniu po 300gr mesos (uzmetu, nes bus vyru nemazai) iseina 4.8kg. tai apvalinanat 5kg saslo vistiek reikia... juolab kad vaiku net neskaiciavau, o ju bus taip pat... rolleyes.gif

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 30, 20:24)
nepamenu ar pernai tu jau buvai kai žaidėm ant pievos? 

net bals susijuokiau prisiminus biggrin.gif biggrin.gif
nezinau, man tai zaidimai patinka... as siulyciau kazka pasigalvot visoms, prisimint kokiu nors prikolnu veiklu ir kai bus visai ramus sedejimas, tai panaudosim rolleyes.gif nes visai be jokiu zaidimu apturesim totalia pjanke...
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2013 05 30, 23:05)
ar imete tau saskaita kaznors i az?  mirksiukas.gif

ne unsure.gif
Atsakyti
O tai gal galesim mes su spindi tada nezaist ? hihihi.gif Mes pasedetume gathering.gif
Atsakyti