Įkraunama...
Įkraunama...

jaunu mamyciu ir nestukiu meetas



1. Indria
2. (:Buziukas:)
3. zhulikele
4. NaiLi
5. Albe69
6. Spindi
7. melle
8. ta - pa-ti
9. uzsispyrus
10. mamamia*

As nezinau ar viena busiu ar ne. Saskaitoj niekad pinigu neturiu doh.gif tai reikes tuomet kai busiu banke kita sav, isidet ir pervesiu.

Del sumustiniu tai pritariu kad galima papjaustyti mesytes, duonos ar batono salia padet, kokia darzove, kas nores susidelios pats? NEmegstu tepti sviesta, daug laiko atima biggrin.gif

Saslykus mes visad darom is sprandines g.gif
Zmogui kazkur skaiciuojas po 200g man atrodo g.gif

Tai man lavasu sususkti? Ar niekas nemegstat?
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 30, 08:12)

Tai manau renkam po 30lt, tuoj parasysiu i FB grupe savo saskaitos nr, turiu seb kortele kuri tuscia, tai ten kaip tik ir geriausia bus rinkt pinigus biggrin.gif

o manes nera FB grupej tai ir saskaitos nezinau ax.gif

QUOTE(mamamia* @ 2013 05 30, 09:24)
Tai man lavasu sususkti? Ar niekas nemegstat?

as labai megstu, jei nesunku susuk blush2.gif nors tiek is manes ten tos valgytojos... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mamamia, suk suk tuos lavašus thumbup.gif biggrin.gif

Šašlykams mėsą imčiau liesesnę, kokią nugarinę. Ar yra čia valgančių lašinius? biggrin.gif kieno vaikai bus irgi manau valgo tik liesą mėsą?

Salotas gaivias galima smile.gif

Buzi, darbais dalinkis drinks_cheers.gif

Sepalla, vežkis ir B, žinok ir aš nenorėjau, bet visai normaliai buvo, net nebuvau aš su juo smile.gif)o jei nebus dar geriau, negi tavo tėveliai ar sesuo nepabūtų vieną kartą metuose ir neišleistų?

Aš jau atsibašliavau, man rami galva biggrin.gif
Atsakyti
Lavasai - good!

Saslus as asmeniskai valgau isvis tik is ispjovos, nemegstu lasiaku ir riebesniu biggrin.gif Nugarine normaliai irgi.
Atsakyti
As su kiauliena nedraugauju tai man ner skirtumo, nors.... Idealiausiai ispjova butu, bet.... biggrin.gif

O salotas tai tik gaivias turbut smile.gif Neisivaizduoju vasara namines misraines kokios ant stalo biggrin.gif
Papildyta:
Neisivaizduoju saslo is nugarines g.gif Visad atrode, kad sausas... Pas man saldiklyje bent 2 kg nugarines ir nzn ka daryt... Nevalgom kiaulienos mes su A.
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2013 05 30, 11:30)

O salotas tai tik gaivias turbut smile.gif Neisivaizduoju vasara namines misraines kokios ant stalo  biggrin.gif



tai ir sakom salotos o ne mišrainė. biggrin.gif
salotos yra agurkiukas pomidoriukas koks pekino kopūstas. wub.gif

o mišrainė tai jau bulvė, morka ar ryžiai biggrin.gif


man atrodo 5kg mėsos būdavo g.gif bet pirmai smetasi daug liko, o pernai nežinau. nebuvau iki galo. bet pernai vyrų daugiau buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 30, 12:08)
Sepalla, vežkis ir B, žinok ir aš nenorėjau, bet visai normaliai buvo, net nebuvau aš su juo smile.gif)o jei nebus dar geriau, negi tavo tėveliai ar sesuo nepabūtų vieną kartą metuose ir neišleistų?

Na nežinau,nežinau biggrin.gif B toks grubokas,jei dar vartos ko doh.gif Ni ni ni gėdos da pridarys prieš jus biggrin.gif Mano tėveliai niekaip žinok tikrai verysad.gif Vaikai nebūtų net vieni ten verysad.gif Ypač naktį...Reik su sese kalbėt..Jei ji nedirbs g.gif Tik kaip jiems paaiškint kur važiuosiu, jie nesupranta internetiniu draugysčių biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 29, 22:30)

Čia galėtumėm anksčiau rinktis, nu tikrai norisi su jumis pasibūti kuuuuo ilgiau!

ej,merdzina,mes rinkomes tai padoriu metu,ne per velai,nieks nekaltas,kad atvaziavai su sutemom lotuliukas.gif lotuliukas.gif seip as cia juokauju jei ka... o rinkomes mes apie 3-4 jei gerai pamenu.. nes apie 12 is kauno isvaziavom.. velgi,jei gerai pamenu... lotuliukas.gif
Atsakyti
As is karto sakau, kad zinokit valgyt daryt isvis nemoku, tik sugadinsiu produktus ir jus mane visa gyvenima pirstais badysit doh.gif Tai Buzi galeciau tau padet supirkt viska ar dar ka nors. Tik as be masinos, tai irgi tokia padejeja doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip jums pavydziu, kaip noooriu verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2013 05 30, 16:00)
Kaip jums pavydziu, kaip noooriu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

o tu negrįši??? verysad.gif

Sepalla, mano tai išvis banditas buvo, pergyvenau irgi, bet tai panos tokios paprastos, kad viskas normaliai buvo ax.gif kai prisimenu savo gyvenimą, kai buvo gėda kur nors išsivesti antrą pusę, feeee doh.gif


Kokią 1-2galėtumėm rinktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 30, 17:29)
o tu negrįši??? verysad.gif

Sepalla, mano tai išvis banditas buvo, pergyvenau irgi, bet tai panos tokios paprastos, kad viskas normaliai buvo ax.gif kai prisimenu savo gyvenimą, kai buvo gėda kur nors išsivesti antrą pusę, feeee doh.gif
Kokią 1-2galėtumėm rinktis g.gif


tai kelinta mum reiktu išvažiuoti? unsure.gif
Atsakyti