Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 34 tema

QUOTE(mylimuke @ 2013 06 19, 00:00)
Tobulas užpakaliukas ir liaškutės  wub.gif

Jetau, kaip man negrazu schmoll.gif isivaizduoju, kaip ji su rubais paprastais atrodo... Skonio reikalas, bet man patinka daug plonesnes kojos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2013 06 19, 12:33)
Jetau, kaip man negrazu  schmoll.gif  isivaizduoju, kaip ji su rubais paprastais atrodo... Skonio reikalas, bet man patinka daug plonesnes kojos  ax.gif


drinks_cheers.gif Man irgi per daug jau raumeningos kojos ir forma tokia negraži. doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 06 19, 14:23)
drinks_cheers.gif Man irgi per daug jau raumeningos kojos ir forma tokia negraži.  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi labai negrazu schmoll.gif
Atsakyti
o man grazu wub.gif
Atsakyti
Uzpakalis tai tikrai grazus thumbup.gif bet kojos truputi per daug
Atsakyti
Man gražus užpakalis ir kojos, man geriau jau tokios, nei liūliuojančios liaškos:)

Merginos, gelbėkit doh.gif

prarandu motyvaciją schmoll.gif jaučiuosi nuolat pavargusi, jau ruošiantis sportuoti apninka negatyvios mintys, sportuoju tris mėnesius doh.gif


paskutines dvi savaites sportuoju pagal JM No more trouble zones, su 2.5 kg svoriais.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 06 19, 22:00)
Man gražus užpakalis ir kojos, man geriau jau tokios, nei liūliuojančios liaškos:)

Merginos, gelbėkit doh.gif

prarandu motyvaciją schmoll.gif jaučiuosi nuolat pavargusi, jau ruošiantis sportuoti apninka negatyvios mintys, sportuoju tris mėnesius doh.gif


paskutines dvi savaites sportuoju pagal JM No more trouble zones, su 2.5 kg svoriais.

Sveikos, man irgi cool figūra, šiaip dažniausiai tokios būna sportuojančių siekiamybė, tik tiek, kad LT pastebiu jau seniai nesveiko kūdumo kultą, tai man jau nenuostabu, kad kiek stambesni žmonės daug kam nepatinka. Man tai spjauti ant to, svarbu man patinka ir jaučiuosi sveika.
Gal perdegei? Pervargai? Kūnui reikia poilsio, vasara, karšta... smile.gif Pasidaryk 3 dienas laisvas, nesigraužk, kad nesportuoji, mėgaukis tom dienom, tik eik bent pasivaikščioti, kad jos nebūtų tik gulėjimas ir valgymas mirksiukas.gif
Atsakyti
As motyvacijos neprarandu , o kaip tik kuo toliau tuo vis labaiu isilieju i tai .. Tik kad dbr kelenai traska biski .. doh.gif
Bet i sale noriu , negaliu , nebuvau jau 2 dienas , ir sirdy skauda biggrin.gif
Atsakyti
Man ir pamaudžia kelienius bėgiojant, kaži vitaminai sąnariams padėtų ar jau pas kokį gydytoją šiaušt g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 06 19, 22:56)
Man ir pamaudžia kelienius bėgiojant, kaži vitaminai sąnariams padėtų ar jau pas kokį gydytoją šiaušt  g.gif

as geriu ir vitaminus dbr , 3 kart dienoi reik , ir gely tepu aplink kelenus , bus matyt ar pades .
Atsakyti
Sveikos, jei atsirinksite tinkamus ir vartosite ne mėnesį, o daugiau, tai padės, net nuo artrito žmonėms padeda, po stuburo operacijų greičiau pastato ant kojų ir pan.
Atsakyti