Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 34 tema

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 06 19, 22:00)
Merginos, gelbėkit doh.gif

prarandu motyvaciją schmoll.gif jaučiuosi nuolat pavargusi, jau ruošiantis sportuoti apninka negatyvios mintys, sportuoju tris mėnesius doh.gif


paskutines dvi savaites sportuoju pagal JM No more trouble zones, su 2.5 kg svoriais.


O tu banadyk pakeisti sporto programą. 4u.gif
O gal pervagsti baisiai?


QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 19, 22:33)
Sveikos, man irgi cool figūra, šiaip dažniausiai tokios būna sportuojančių siekiamybė, tik tiek, kad LT pastebiu jau seniai nesveiko kūdumo kultą, tai man jau nenuostabu, kad kiek stambesni žmonės daug kam nepatinka. Man tai spjauti ant to, svarbu man patinka ir jaučiuosi sveika.



Tikrai ne visų siekiamybė. O ta mergina nuotraukoj, tai tikrai ne stambi, o normali, bet pvz man jos kojų forma nepatinka. Būtent tas skirtumas, kur kelėno apimtis ir iš kart virš kelėno. Man daug gražiau, kai tas skirtumas ne toks akivaizdus.

Va čia gražios sportinikės kojos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 06 20, 08:34)
Va čia gražios sportinikės kojos

Bet tokių kojų aš net nevadinu 'sportininkių kojomis', nes bent jau šioje pozicijoje jos man atrodo yprastai. Man regis pilna tokių rastumei pas stangresnes merginas, kurios kažkiek gal pasportuoja, mityba tvarkinga.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 20, 08:52)
Bet tokių kojų aš net nevadinu 'sportininkių kojomis', nes bent jau šioje pozicijoje jos man atrodo yprastai. Man regis pilna tokių rastumei pas stangresnes merginas, kurios kažkiek gal pasportuoja, mityba tvarkinga.


Bet šita mergina, tai patikėk manim, tikrai sportuoja ne po 1h per dieną. biggrin.gif
Na nesvarbu kiek tokių merginių, bet man patinka būtent tokios kojos. Ir tikrai nenorėčiau labai raumeningų kojų.
Atsakyti
Man tai gražu viskas, kai žmogus atrodo sveikai. Tiek ta pirma įkelta foto, tiek ta, kur tu įkėlei smile.gif Tik pirmą aš vadinčiau specialiai taip formuojančią kūną, tokia grynai sportininko išvaizda, o kita atrodo yprastai ir natūraliai.
Atsakyti
na vkus i svet druzei net biggrin.gif

Man labai grazi ta mergina, bet ji turbut ir sportuoja kryptingai.

Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 19, 22:33)

Gal perdegei? Pervargai? Kūnui reikia poilsio, vasara, karšta... smile.gif Pasidaryk 3 dienas laisvas, nesigraužk, kad nesportuoji, mėgaukis tom dienom, tik eik bent pasivaikščioti, kad jos nebūtų tik gulėjimas ir valgymas mirksiukas.gif




Į dieną nueinu tikrai 6 km, nes pėstute į darbą ir iš jo, ir dar plius per dieną darbo metu daug vaikštau.

Nusprendžiau mažinti apsukas, darysiu vieną dieną vieną programėlę, kitą dieną kitą, gal iš tikrųjų nepratusi aš prie 50 min. trukmės treniruotės, be to, tikrai atsibodo no more trouble zones schmoll.gif
Kaitaliosiu 6 week six pack, killer buns and tight, kokį shredą, ripped in 30,bus lengviau man atrodo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 20 birželio 2013 - 09:45
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 20, 09:42)
Man tai gražu viskas, kai žmogus atrodo sveikai. Tiek ta pirma įkelta foto, tiek ta, kur tu įkėlei smile.gif Tik pirmą aš vadinčiau specialiai taip formuojančią kūną, tokia grynai sportininko išvaizda, o kita atrodo yprastai ir natūraliai.


Čia va gal skirtingai žmonės sportuoja. Vieni nori paryškinti raumenukus, kiti ne.
Pvz. aš sportuoju dėl rezultatų, o ne tam, kad matytųsi raumenukai. Man tai malonumas. 4u.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 06 20, 10:46)
4u.gif
Papildyta:
Į dieną nueinu tikrai 6 km, nes pėstute į darbą ir iš jo, ir dar plius per dieną darbo metu daug vaikštau.

Nusprendžiau mažinti apsukas, darysiu vieną dieną vieną programėlę, kitą dieną kitą, gal iš tikrųjų nepratusi aš prie 50 min. trukmės treniruotės, be to, tikrai atsibodo no more trouble zones  schmoll.gif
Kaitaliosiu 6 week six pack, killer buns and tight, kokį shredą, ripped in 30,bus lengviau man atrodo.  ax.gif


Va va kai diena iš dienos tik tas pats, tada matyt ir atsibosta. Aš tai namie sportuoju tik 2-3k per savaitę, 2k ant ledo, 2k baletas, tai kai tokia kaita nespėja niekas atsibost. biggrin.gif
Atsakyti
jovka, tu šaunuolė, tiek daug visko veiki 4u.gif

aš padariau 30 days shredą su pasunkintais svoriais, buvo tikrai smagu, jaučiuosi puikiai thumbup.gif

reikia man dažniau pamaišyti programas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

As jau rytoj keliausiu sportuoti , vakar irgi presui padariau pratimuku .. Bet va pasmaliziavau per sias dienas biskuti blush2.gif nu bet nieko susimsiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
vis paskaitau jus su baltu pavydu kaip jus sportuojat blush2.gif o as tai vargstu doh.gif labai aciu,kas rekomendavot tuo filmukus youtubej,kur rodo pratimus po 8 min. 4u.gif labai man patinka, bet issteniu tik 3 is eiles ir tai kartais vidury turiu siek tiek pailset doh.gif po pratimu presui jau buna sakes man doh.gif iskart susinervinu,kad tik tiek tesugebu, bet paskui guodziu save,kad negalima noret visko is karto, po truputi, po truputi ir as sustipresiu,kad jau ir su svoriais galesiu sportuot biggrin.gif nes dabar mano rankose tik isivaizduojami svoriai biggrin.gif
Mityba irgi stengiuosi ziuretis, dar anksciau,kai tik skaitydavau sia tema, kazkas imete nuoroda I H.Seltono tema apie suderinta maista, tai pagal tai ir stengiuosi maitintis. Maitinu mazyli, tai kartais prisibijau,kad nepersistengciau su tuo maisto ribojimu, sunku man rasti viduriuka unsure.gif Artari, tu maitini savo klecka? kaip maitiniesi?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti