Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 34 tema

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 06 18, 04:57)
sveika, na vakar irgi buvo prastai, nepasportavau.

gal tau laikosi vandens svoris? aš kai labai daug šlapinuosi kitą rytą sveriu 1 kg mažiau 4u.gif

su kokiais kg svoriais sportuojat merginos?


Na slapinuosi as labai daug , pas mane silpna lb pusle .. As inkstu uzdegimu sergu i metus pora kartu doh.gif
na bus matyt savaites gale ar keisis kas , nes tikrai maista prisiziuriu , aisq nesedziu ant sausos dietos ..kad tik kiausiniai ir vistiena .

As su hanteliukais tau 3-4kg sportuoju . Neturiu mazesniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2013 06 17, 23:01)
Labas merginos  4u.gif

Svoris man nebekrenta , o biski padidejo ..  doh.gif (na gal kad savaitgali biski s.. valgiau )
Sporto neapleidziu , sportuoju 5dienas savaitei sporto klube ir + namie .. mankstinuosi .
Snd labai prastai jauciuosi , netgi silpna .. doh.gif


Vakar gal diena tokia buvo, man irgi baisiai sunku buvo sportuot. doh.gif
Atsakyti
Su 1-2 kg sportuoju biggrin.gif

Vakar irgi jokio sporto, taip tingėjau, kad nors mirk. doh.gif
Atsakyti
Labos
nugi galvojau kad aš viena sutingau pasirodo ir daugiau atsirado
zinau tik kai padarau pertraukele paskui labai sunku vel pradet..siandien bet kokiais budais reikia prisiverst nes toks jausmas kad irgi svoris augti ims
kol kas turiu tik -1, nu bet niekur neskubu is esmes jei ir nenumesiu nieko labai neatsitiks, bet pastangret vistiek reikia smile.gif gerai butu iki atostogu rugpjuti kaip imanoma geriau atrodyt, kad neimtu nervas i nuotraukas su maudymuku paskui ziurint kaip visada smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
As po dvieju savaiciu Lietuvoje grizau namo. Reiks vel pradet sportuot, nors labai sunku prisiverst. Geras oras, tai vis i kiema ar parka norisi smile.gif Greitu metu visai vasarai siausiu i kaimuka, tai nusimato sportas darze, miske ir t.t. Galvoju koki dviratuka nusipirkt. Iki ezero 2km, tai butu liuks numinti -pasimaudyti- parminti. Beje LT nesportavau, valgiau ka norejau ir grizau su -1kg. Pasiekiau savo norima 52kg svori(ugis 162cm).
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2013 06 18, 10:15)
Sveikos!
As po dvieju savaiciu Lietuvoje grizau namo. Reiks vel pradet sportuot, nors labai sunku prisiverst. Geras oras, tai vis i kiema ar parka norisi smile.gif Greitu metu visai vasarai siausiu i kaimuka, tai nusimato sportas darze, miske ir t.t. Galvoju koki dviratuka nusipirkt. Iki ezero 2km, tai butu liuks numinti -pasimaudyti- parminti. Beje LT nesportavau, valgiau ka norejau ir grizau su -1kg. Pasiekiau savo norima 52kg svori(ugis 162cm).

Nu ką ten 4 km su dviračiu biggrin.gif geriau prasibėgt tada wink.gif
Atsakyti
Specialiai nuėjau pažiūrėjau į šitą dalyką, nu gi nieko, vakar ramu buvo http://alkas.lt/zeme...vumas-siandien/ šįvakar būtinai ir aš sportuosiu, nes kuo toliau tuo bus sunkiau prisiversti doh.gif
Atsakyti
nu va ir prissiportavau verysad.gif kelenu kremzles ar kas ten traska , kai sulenkineju , pritupti irgi skauda, laiptais lipti irgi .. Nieko gero ,maniskis sake gerti vitaminus sujungtim , geriau bet nesaziningai , se tau dbr .. reikes biski apstabdyt sporta , bent jau trejeta dienu , o toliau matysiu kaip jausiuos ..
Atsakyti
karalinda, nepergyvenk del 1-2kg, ir jus visos. labai priklauso nuo ciklo. gali buti tas vadinamasis vandens svoris, pries mmm imanoma net 2kg pasunketi, taigi....
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2013 06 18, 18:16)
nu va ir prissiportavau verysad.gif  kelenu kremzles ar kas ten traska , kai sulenkineju , pritupti irgi skauda, laiptais lipti irgi .. Nieko gero ,maniskis sake gerti vitaminus sujungtim , geriau bet nesaziningai , se tau dbr .. reikes biski apstabdyt sporta , bent jau trejeta dienu , o toliau matysiu kaip jausiuos ..



visom tie kelėnai, man jie skaudėjo kai dariau shredą 4u.gif saugokis, patepliok su kokiu tepalu.

aš šiaip ne taip išpuškavau no more trouble zones. thumbup.gif


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
nusipirksiu kelenu apsauga .. Nes tikrai nejuokingai skauda , ir traska , atrodo kaulas isnirs doh.gif
Atsakyti
Tobulas užpakaliukas ir liaškutės wub.gif

user posted image
Atsakyti