Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,24tema

QUOTE(Gutka @ 2013 05 27, 10:06)
kad as daugiau nieko nedejau tik prolipid, jokiu tirstikliu.... g.gif

Hialuronas ir pan. gali turėti įtakos. Šiandien pasitepliojau kur gaminau motinos dienai su Prolipid, riebiais alkoholiais ir vaškais kremu - jie vasarai gal ir riebokas, bet nesigumuluoja! Vadinasi, pats Prolipoidas turi tikią savybę. 4u.gif Nebandžiau tokiu principou pagamint lengvesnio, nežinau kaip gautųsi, ar būtu stabilu. Bet regis viena mergina bandė kaip aš panašiai, tai irgi gavo atvirkštinę emulsiją, vanduo/aliejuje, nors geriasi jis gerai, įdomus tas kremas g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Noriu paliesti labai sverbia tema. Vakar pievoje praleidau daug laiko skyniau ivairiausias zoleles.Ir parejusi namo aptikau ant kaklo lipancia erke,laime man ji neisisiurbe. Daugiau be apsaugos i pievas ir miskus tikrai neisiu. Noriu jusu paklausti koks eterinis aliejus tinka atbaidyti erkems.
Radau,kad gerai citrinakvapių eukalipų, pelargonijų ir levandų.Kokius santykiu ju lasinti?Galbut tiks foraha aliejus arba lauro vaisiu aliejus?
Atsakyti
krepsyte, patiko tavo "Relaxsides" todėl ir nutarėm gamintis daugiau. O kaip ilgai nurinai? Taip paprastai palikai atsuktą ar pašildei dar?
Atsakyti
Ramute pati cia nepasigirs wub.gif http://minervos.word...merika-jausmas/
as už ja blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 05 27, 08:55)
merginos pasakykit kame reikalas, kremas su prolipid pasikeite ar kaip cia pasakyt... paskutiniu metu kai uztepu ant veido, susigeria kremas  ir nusivalo nuo veido kaip koks purvas tokiais suorais, nemoku paaiskint, taip nebuvo anksciau... unsure.gif

Tfu tfu tfu man taip nebuvo. Tikiuosi ir nebus, juk sis emulsiklis pas mane dabar nr 1 ax.gif

O paskutinis kremukas su lecitinu ir icesunflower man nelabai... Specialiai dejau tuos pacius aliejus ir priedus kaip i krema su prolipidu, kad galeciau kuo labiau palyginti. Pasitepus yra siek tiek sausumo, tempimo jausmas ar kaip ji pavadinti. Naudojant krema su prolipidu taip nebuvo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 27, 21:03)
Tfu tfu tfu man taip nebuvo. Tikiuosi ir nebus, juk sis emulsiklis pas mane dabar nr 1 ax.gif

O paskutinis kremukas su lecitinu ir icesunflower man nelabai... Specialiai dejau tuos pacius aliejus ir priedus kaip i krema su prolipidu, kad galeciau kuo labiau palyginti. Pasitepus yra siek tiek sausumo, tempimo jausmas ar kaip ji pavadinti. Naudojant krema su prolipidu taip nebuvo. schmoll.gif

Aš irgi vasarinius maišiau su UV filtrais ( titano dioksidu ir cinko oksidu po 5%, aliejinė dalis - 13% - juod. serbentų, simondsijų, gervuogių, žalios kavos, jangu aliejai) tik su prolipid ir hialiuronu. Jokio neigiamo efekto nėra, kaip tik labai maloniai pasiskirsto ir susigeria, puikiau negu pernykščiai, kai naudojau kitus emulsiklius.
Maišant su filtrais pirmą kartą labai aiškiai pamačiau fazes - labai tirštas ( kietas netgi), paskui atsisikyrė vandenėlis, o filtrai su aliejais makalavosi atskirai, galu gale, kai jau praradau viltį, susijungė į super kremą biggrin.gif

Dar kartą - pagyrimai Agnei/Ramutei 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikrai vien kvepalų aprašymus paskaičius kyla ūpas visus išuostyti ir pačiai nerti į gamybą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 27 gegužės 2013 - 20:14
QUOTE(zydrem @ 2013 05 27, 19:07)
Ramute pati cia nepasigirs  wub.gif http://minervos.word...merika-jausmas/
as už ja  blush2.gif  mirksiukas.gif


Kaip smagiai paskaičiau..o skaitydama ir užuodžiau wub.gif
Lenkiu žemai galvą, Ramute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 05 27, 17:09)
krepsyte, patiko tavo "Relaxsides" todėl ir nutarėm gamintis daugiau. O kaip ilgai nurinai? Taip paprastai palikai atsuktą ar pašildei dar?

Kadangi buvo žiema, tai padėjau atsuktą indelį ant radiatoriaus kol nugaravo apie trečdalį.
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2013 05 27, 20:07)
Ramute pati cia nepasigirs  wub.gif http://minervos.word...merika-jausmas/
as už ja  blush2.gif  mirksiukas.gif

Labai vaizdingas straipsnelis, o kai žinai, kad jau uostei tuos kvapus... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 05 27, 08:09)
Dariau užpiltinę žiemą, taigi žaliava buvo sausa. Jei gerai atsimenu, tai pyliau du kartus (daugiau neužteko žaliavos). Dėjau ir žiedus, ir lapus, t.y. visą antžeminę dalį. AZ rašo, kad ekstraktas visos antžeminės dalies - "parties aériennes". Paskutiniam etape dar ir spiritą šiek tiek švelniai nugarinau ir atstačiau kiekį (tiek kiek nugarinau) papildydama glicerinu.


Įdomu pasidarė - užpiltinė buvo tik alkoholinė, glicerinu papildyta pabaigoj, jau be augalų?
Pagal mano skaitytus įvairius aprašymus daroma iškart su spiritu-glicerinu, o nugarinus spiritą jau niekuo nepapildoma ax.gif
Atsakyti

Ramute tikrai sveikinu su ivertinimu 4u.gif
nepykit kad cia rasau. Paskutiniam jusu blogo irase yra klaidele. Saule/Guoda kai rase apie spirito skiedima rase, kad spirita pilti i vandeni. Cia citata
Kiek žinau, į spiritą vandens pilti negalima, čia seniai man pasakojo technologė iš alkoholio gamyklos; reikia atsimatuoti vandenį, spiritą ir tada pilti spiritą į vandenį 4u.gif
Bet gal čia tik apie didelius kiekius


Merginos kaip tik man iskile keli klausimeliai kvepalu tema. Kvapo fiksavimui kazka papildomo dedat i alkoholinius kvepalus? Pries kuri laika pabandziau ir as pirma karta sulasint i buteliukus ir paslepti. buvo vienodas santykis visu natu. Bendrai sumaisius kvapas visai patiko, bet labai jau greit nugaruoja. Tad reikia daryti kitoki varianta. Spirita pilat 90%? Gal su mazesniu spirito % ne taip greit nusigaruotu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 28 gegužės 2013 - 06:25
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 05 28, 08:16)
Įdomu pasidarė - užpiltinė buvo tik alkoholinė,  glicerinu papildyta pabaigoj, jau be augalų?
Pagal mano skaitytus įvairius aprašymus daroma iškart su spiritu-glicerinu, o nugarinus spiritą jau niekuo nepapildoma  ax.gif

Taip, taip ištrauka jau iš karto hidro-alko-glicerininė, bet, kai nugarinu spiritą, kiekį atstatau su glicerinu, taip pagerindama ir konservavimą, šitokį būdą radau senokai šitam puslapį ir net gerai neprisimenu kurioje vietoje ax.gif www.100100plantes.com/.
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 05 28, 08:11)
Taip, taip ištrauka jau iš karto hidro-alko-glicerininė, bet, kai nugarinu spiritą, kiekį atstatau su glicerinu, taip pagerindama ir konservavimą, šitokį būdą radau senokai šitam puslapį ir net gerai neprisimenu kurioje vietoje  ax.gif www.100100plantes.com/.

Ačiū, už nuorododą, paskaičiau 4u.gif
Kaip supratau ji labai įdomiai gamina - sušaldo šviežius augalus(kad daugioua flavonoidų išsisikirtų), užpila spirito-vandens skiediniu, tada laiko, po 12 dienų ? (2ia tiksliai nesupratau) spiritą nugariną ir tik tada įmaišo gliceriną ax.gif
Pas tave glicerino tiesiog daugoka bus, jei pradžioj irgi su glicerinu buvo užpilta. Tikriausiai viskas gerai, bet aš pradėjau vengti didesnių jo kiekių, kai paskaičiau, kad esant sausam orui glicerinas drėgmę iš odos ištraukia
Atsakyti