Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,24tema

Merginos, gal kas gaminate gydomuosius kremus ar tepaliukus?

Mano sunelis susirgo zvyneline unsure.gif . Kadangi pati sergu jau 35 m ir zinau, kad nieko doro be kortikosteroidu gydytojai nepasiulys, tai neturiu ko ir tiketis doh.gif . Kiek prisimenu, man paciai labiausiai padedavo kazkokios vaistininkes gamintas tepalas . Galeciau issistudijuoti procesa ir pati bandyti gaminti, bet labai jau daug visko reiketu...

Gal kas pamegintu pagaminti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 03 birželio 2013 - 14:01
Kuo pasižymi emulsikliai MF i VE - ar iš tiesų su jais sunku gaminti, reikia labai žiūrėti temperatūros, kaip ir gaminant su bičių vašku? Gal kremus su šiais emulsikliais gerai oda sugeria.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2013 06 03, 14:55)
Merginos, gal kas gaminate gydomuosius kremus ar tepaliukus?

Mano sunelis susirgo zvyneline  unsure.gif . Kadangi pati sergu jau 35 m ir zinau, kad nieko doro be kortikosteroidu gydytojai nepasiulys, tai neturiu ko ir tiketis  doh.gif .  Kiek prisimenu, man paciai labiausiai padedavo kazkokios vaistininkes gamintas tepalas . Galeciau issistudijuoti procesa ir pati bandyti gaminti, bet labai jau daug visko reiketu...

Gal kas pamegintu pagaminti?

bet gi nevienam kartui jums reikėtu g.gif taigi cia toks dalykas kad tik bandymu keliu viska sužinot galima g.gif
pas agne/ramute esu kažkada skaičiusi kad vyrui kažkoki tepaliuka daro g.gif
as vietoj jusu rimtai išstudijuočiau to tepalo kur padėjo sudėti ir rimtai užsiimčiau jo gaminimu ax.gif
Atsakyti
Sudeties isstudijuoti neimanoma, jo neturiu jau daugeli metu ax.gif O ir nereikia butent tokio, tiesiog parinkti tam reikalui tinkamas medziagas ir padaryti tepaliuka.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2013 06 03, 16:07)
Sudeties isstudijuoti neimanoma, jo neturiu jau daugeli metu  ax.gif  O  ir nereikia butent tokio, tiesiog parinkti tam reikalui tinkamas medziagas ir padaryti tepaliuka.


Manau, kad čia buvo kalbama apie agnes/ramutes kremą prieš žvynelinę
http://viewpointbyra...auge-zvyneline/
Atsakyti
Dekui. Paskaiciau, bet ne kazka tesupratau biggrin.gif Manau, teks kreiptis i pacia autore, gal ir mums tuo paciu suplaktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2013 06 03, 17:50)
Dekui. Paskaiciau, bet ne kazka tesupratau  biggrin.gif   Manau, teks kreiptis i pacia autore, gal ir mums tuo paciu suplaktu  blush2.gif

Atsiųskit man savo adresą į AŽ, kai pagaminsiu eilinę partiją šeimai, galėsiu pasidalinti, pabandysit. Dabar labiausiai myliu ir vertinu (ir vyras nieko kito nenori naudoti) tam tikslui gaminamus kremus su lanolinu, turiu naują dar neaprašytą variantą, jau gal penktą iš eilės, nebėra ką tobulint. BET: vaistų negaminu. Tai tiesiog odos priežiūros priemonė, kuri tinka mano vyro odai. Vaistais prekiauti neturim teisės, ir tiesą sakant nuo žvynelinės vaistų dar niekas neišrado, tėra priemonės, kurios palengvina gyvenimą. Arba kortikosteroidai, arba šviesos terapija, arba inunosupresantai (imuninę sistemą slopinantys vaistai, taikomi tik itin sunkiais atvejais, nes patys vaistai turi daug šalutinių poveikių). Svarbi mityba, poilsis, režimas, atsipalaidavimo technikos (visi tingi, bet niekas kitas už žmogų to nepadarys), saulė plius kuo sūresnė jūra pagal galimybes. Vaistinėse tepalus su degutu gamindavo. Bet vaikui su degutu nedrįsiu gaminti, degutas toksiškas. Sveikatos jums ir sūnui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 03 birželio 2013 - 18:48
Gal kas žinote iš patirties, kiek maždaug ekokonservantas prailgina natūralaus produkto (kremo ar pienelio) galiojimo laiką?
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2013 06 05, 12:49)
Gal kas žinote iš patirties, kiek maždaug ekokonservantas prailgina natūralaus produkto (kremo ar pienelio) galiojimo laiką?


Tai priklauso nuo to apie koki tiksliai konservanta eina kalba, ir ar kreme naudojamas alkoholis. Tarkim naudojant Cosgard kremai gali negesti net metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2013 06 05, 12:23)
Tai priklauso nuo to apie koki tiksliai konservanta eina kalba, ir ar kreme naudojamas alkoholis. Tarkim naudojant Cosgard kremai gali negesti net metus 4u.gif

Dėkui už atsakymą 4u.gif Konkrečiai esu nusižiūrėjus iš aromanatural, bet žiūriu, jo sudėtis tokia kaip Cosgard. Kaži, nekenktų jis ir turinčiam jautrią odą žmogui ar kūdikiui? g.gif
Atsakyti
Padarykit jautrumo testą ant riešo. Tik taip ir sužinosit.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, seniai pas jus besilankiau blush2.gif
Gal kuri iš jūsų bandėte gamintis prausimosi aliejų? Kiek žiūriu AZ putoklius-jie tinkami vandeninei fazei...Gal atradote su aliejais draugaujančių?
Atsakyti