Įkraunama...
Įkraunama...

Suzuki mokykla

As ir pati pastaruoju metu biski pasidomejau sia metodika - ir likau patenkinta. Taigi, lankysime mokyklele kaip ir anksciau, bet jau ne vien muzika, bet ir kokia daile. Tikios, patiks. clap.gif

Buvo, beje, minciu pereit kur kitur, bet manau neverta. Vis gi mokslas pradetas ir nesinori nutraukti ir sokineti is vienos mokyklos i kita. Be to, kas man dar labai patinka, kad be muzikos yra ir kitu pamokeliu. O pvz. Yamaha mokykloje - muzika ir tiek. O mano tikslas nera padaryt is mazes muzike, nes rodos ypatingu sugebejimu ji neturi (vis "nusidainuoja", nors dainuot be proto megsta). Man svarbiau yra visapusiskas lavinimas, t.y. visko po truputi. O veliau pati pasirinks. smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Taigi... kas svarbiausia... Uzauginti ne profa, o laiminga zmogu.
Karta Suzuki buvo uzpultas panasiu i tarybinius pedagogus. Jiems, matyt, buvo priimtinesnis mokymo per prievarta metodas, todel sake mazdaug taip: „O stai Bethovenas buvo labai grubiai verciamas, o stai koks genijus isaugo!“ Ka atsake Suzuki? „Muzikinis talentas jame, tiesa, buvo isvystytas, bet drauge su juo buvo isvystytas ir nelaimingumo talentas.“ Mat Bethoveno teva kamavo girtavimo problemos, o su sunumi jis elgesi ziauriai. Bethovenas uzaugo talentingu menininku, bet buvo vienisas ir nelaimingas. Kas to linketu savo vaikams... sad.gif
Dekui Dievui, menininku buna ir laimingu, ne vienisu. Bet jie negaminami per prievarta. Anot Suzuki, gebejimas buti laimingu irgi gali buti isugdomas wink.gif

Laimingu vaikuciu!
Atsakyti
Vedami ir visai maziukai, jiems yra dazniau kartojami nesunkus zaidimai (mamom kaip treniruote, nes vaika reikia ir pakelti ir panesti), bet man patika, ypac kai veda Deja, ji turi kazkokio "sarmo", prisitaiko prie vaiku skonio. Buvau pora pamokeliu kai vede Jolanta, tai ji gal didesnems, nors maniske tuo metu buvo 2.5m. mazdaug tai rodydavo kaip groti smuiku ir aiskindavo kad nori groti su ta gitara. Bet man patiko ir siemet vesiu, tai dabar braizau grafikus, kaip viska susiderint.
Atsakyti
Vakar pirma karteli buvom Suzuki mokyklelej. Na, as pasportavau tikrai neblogai, nes mano grazuole puse uzsiemimo kabejo man ant kaklo. Lauksiu antro karto, gal bus kitaip, nes pirmaji maniskei lyg nelabai... Jos tarsi nesudomina, nes pradejo ziurineti i sedinti dede, i paveiksliukus ant sienos. Gal jai su vyresniais butu smagiau. Gal kas zinot ar skiriasi programele pvz. 2 metu vaikuciams?
Gal tiesa kaip musu aukle sakeO iki 3 metu vaikas pats atsirenka, kas jam patinka, kas ne... Smilte lauke tikra vadeiva, o patalpoj, kur daug zmoniu - nori mamos :-)
Atsakyti
Na, kaip Rinute, ar buvot naujoj pamokelej, kaip sekesi? Ar nauju zaidimu buvo? Mes tai buvom grupej, kur praktiskai visi dvimetinukai, tai programele tikrai skiriasi wink.gif Labai patiko mano mazei, fainiau biski, nei su mazais leliais. Aisku yra ir senu zaidimuku, bet daug ir nauju thumbup.gif
Atsakyti
Labas, mamuliukes, wink.gif

clap_1.gif pasportavimas su maziais nenueis suniui ant uodegos. Sitoj mokyklelej jie taip islaisveja, kad net pavydas ima.

Jurgyt,

„Drasiau, drambly!“ (as cia ne pravardziuoju, jei ka, atleisk doh.gif )
Yra buve ir tokiu vaikiuku, kurie puse metu lyg ir zioplineja, o po pusmecio jau kad imasi veiklos – pasirodo, sugere kaip kempine, tik nerode. Amziaus grupe, aisku, pasirinkit. Savo nuoziura. Bet svarbiausia vaiku neraginti, nenusivilti ir nestebet isitempus. Jei mama leis sau dziaugtis tuo, kas ten vyksta, vaikas bus laimingas ir pasisems, ko jam reik. Dziaugsmingu jums pamokyciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Ingute @ 2004 09 09, 17:57)
Na, kaip Rinute, ar buvot naujoj pamokelej, kaip sekesi? Ar nauju zaidimu buvo? Mes tai buvom grupej, kur praktiskai visi dvimetinukai, tai programele tikrai skiriasi  wink.gif  Labai patiko mano mazei, fainiau biski, nei su mazais leliais. Aisku yra ir senu zaidimuku, bet daug ir nauju  thumbup.gif

Ingute,
buvom mes pamokelej biggrin.gif Pasirodo ir pas mus nauju zaidimu yra, suaugesniu - su gyvuneliais ir dar kazkokiu, alia po pirmo karto nelabai pamenu huh.gif

smagu, kad patiko Medutei ir kad didesniu ratas papuole, nes tikrai ji tokia suaugsi tarp musu budavo!
Va tik mano merginai tai beda, ji suaugusiu kazkaip bijo, tai namuose vaikscioja, dainuoja nesustodama, groja metalofonu, o ten nei grojo, nei vaiksciojo, nei dainavo g.gif sad.gif Na bet gal dar pripras smile.gif

Tiesa, pas mus dabar triju vaikuciu grupe ir visi praktiskai vienodo amziaus - du bernai ir mano coliuke wub.gif

Tikiuosi susimatysim kada, na nors prabegom wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinute: 14 rugsėjo 2004 - 19:17
Artlukas buvo teisi - antra karta Suzuki mokyklelej visai kitaip sekesi. Nors dar neprasidejus uzsiemimui Smilte pareiske: Noriu mamytes, bet po to susidomejo ir visai neblogai padalyvavom. Yra vaiku, kurie lab.skirtingai elgiasi: viena karta linksmi, kita - verkia. Maniske siandien gerai issimiegojus buvo, neissilakscius kieme, nepavargus...
Namo grizo visa laiminga ir linksma. Grizdama namo istaske visas balas ir visa kelia skandavo:"begu nuo mamytes". Ziuresim toliau :-)
Atsakyti
Sveikos,
As irgi nuvedziau savo kiski i mokyklele. Pataikem pas Deja, buvo tikrai smagu, thumbup.gif tik laikas labai jau velyvas 7.45 unsure.gif
Pamaniau gal jus zinot, kaip su ten yra ar pas ka uzsirasai tai ta mokytoja i savo grafikus ir talpina, ar paskirsto ir tarp kitu? Nes mums ner jau taip svarbu butinai pas Deja, gal geriau butu jei kokiu ankstesniu laiku, kad ir pas kita mokytoja. Gal kas lankot, kur vaikuciu nedaug dar? Nes Deja jau pilnus tvarkarascius turi. Mums 2m 4men., nors grupej buvo 4m daugiausiai vaikuciu, tai maniskis labai jau tarp ju skiriasi.

Atsakyti
Manau, del ankstesnio laiko nebus sunku susitarti. Galima lankyti ir pas mokytoja Ausra (pas ja eina dauguma tokio amziaus vaiku). Uzsiemimai pas Ausra vyksta antradieniais ir treciadieniais, o pas Deja - pirmadieniais ir ketvirtadieniais.
Man pas Deja biski fainiau, bet pas Ausra irgi nieko. Tiesiog paskambink ir isdestyk savo problema smile.gif
Atsakyti
Toto, mes pas Ausra lankem seniau muzikele (2 metus), dabar muzikele lankom pas Deja (tik menesi). Skirtumas (na, bent jau mano poziuriu) - Deja daugiau demesio skiria vaiku santykiams, mokejimui graziai bendraut, palaukt savo eiles (Ausra daugiau vaikams leidzia). Bet uztat pas Ausra daugiau ismoksite daineliu. Ausros telefono neturiu, gal jis nurodytas ju svetaineje www.talentas.lt

Ar paskambink tuo numeriu, kuris nurodytas, ir pasakyk, kad nori pas Ausra. Problemu tikrai nekils.Sekmes smile.gif
Atsakyti
Noriu pasakyti keleta geru dalyku apie sia mokyklele. Mes su dukrele lankem sia mokyklele nepilnus 3 metus, buvo ir petrauku. Dabar deja teks ja mesti, bet lavintis pradejome kitus (dabar lankome pop-chora).

Taigi, mano dukra i si popchora priimta, nors ji pati maziausia. Vadove sake, kad ji gerai sukoncentruoja demesi, visai nebijo scenos, labai noriai dainuoja, draugiska. (o Suzukieciai giriasi sitais dalykais, kad juos islavina). Dar ji pastebejo, kad dukros balsas jau buvo lavintas (as jai to nesakiau).

Negaliu 100 proc. teigt, kad butent Suzuki mokykla suformavo tuos igudzius (gal ir be jos tas pats butu), bet manau, vis gi tai daug dave naudos.

Gaila, kad mums tenka mest sia mokyklele (del prasto susisiekimo).
Atsakyti