Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių vestuvės VII dalis, Papletkinkim ;)

http://pramogos.delf...a.d?id=61888763

na kaip jums,merginos, Oksana? smile.gif
man asmeniskai, jos suknele siek tiek juokinga smile.gif neiprasta. bet nuotaka atrode graziai visumoje;)
Atsakyti
Man kadangi trumpos suknelės apskritai prie širdies, o Statkevičiaus kūriniai tobuli, tai gražu. Gal kiek per trumpa rolleyes.gif Kalniečio žmona su juoda suknele atėjo, čia normalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 19 liepos 2013 - 13:58
QUOTE(bucke001 @ 2013 07 19, 13:30)
http://pramogos.delf...a.d?id=61888763

na kaip jums,merginos, Oksana? smile.gif
man asmeniskai, jos suknele siek tiek juokinga smile.gif neiprasta. bet nuotaka atrode graziai visumoje;)

man irgi noretusi siek tiek ilgesnes, bet bendras vaizdas grazus smile.gif
ai dar plaukai nelabai patiko suversti atgal per virsugalvi, galejo kaz kaip graziau g.gif
bet oras tai labai jau prastas jiems papuole doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jearmaine @ 2013 07 19, 13:57)
Man kadangi trumpos suknelės apskritai prie širdies, o Statkevičiaus kūriniai tobuli, tai gražu. Gal kiek per trumpa  rolleyes.gif Kalniečio žmona su juoda suknele atėjo, čia normalu?

grazi moteris, grazi suknele, man grazu, bet pati kai juodos spalvos nemegstu (ji man ir netinka) tokios spalvos nesirinkciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke001 @ 2013 07 19, 13:30)

Na pagaliau ištekėjo! Nes tas dvimetis svaigimas apie vestuves jau darėsi panašus į senmergės sapnelį. Pagaliau ramiai miegos "žurnalistai" smile.gif skalsaus jiems medaus ir ilgų vedybinių metų!
Atsakyti
na is jos tikejausi kazko grazesnio.kazkas man cia nelabai g.gif ar plaukai,ar veliumas,ar suknyte.kazko per daug blush2.gif
Atsakyti
Man visų pirma patiko bažnyčios puošimas, išlaikyta stilistika smile.gif tikrai dailiai atrodė.
Suknelė ir man regis gal kiek trumpoka, kažkodėl toks vaizdas, kad nusiimtų viršutinį ta perregimą sluoksnį ir galėtų lipti ant scenos eiliniam koncertukui su tokia suknelės apačia, na bet jau toks dizainerio ir nuotakos sprendimas smile.gif Plaukučiai gražiai atrodė, gražus makiažas, auskarai, gereai, kad nieko daugiau iš papuošalų nesidėjo.
Abu laimingi, švytintys smile.gif
Pastebėjau, kad tarp svečių dvejos vienodos baltos suknelės buvo rolleyes.gif vyresniąjai tiko labiau, viena jauna mergina, dalyvavusi eurovizijos atrankoj (nežinau pavardės) ir regis atkeliavo su savo koncertine suknute, daug kartų matyta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 19 liepos 2013 - 16:02
QUOTE(bucke001 @ 2013 07 19, 13:30)
http://pramogos.delf...a.d?id=61888763

na kaip jums,merginos, Oksana? smile.gif
man asmeniskai, jos suknele siek tiek juokinga smile.gif neiprasta. bet nuotaka atrode graziai visumoje;)


Pritariu, kad visumoje nuotaka atrodė gražiai ok.gif Jaunoji, juk visada kurė lelytės įvaizdį, tai jai tinka smile.gif Man makiažas, auskariukai, puokštė ir bateliai thumbup.gif Bažnyčia gražiai papuošta. Jaunikis irgi savo stiliuj ištikimas (plaukai doh.gif) O kaip jinai gražiai su spauda bendrauja - atidavė duoklę ir kol kas ramu smile.gif
Atsakyti
Oksana savam stiliui. Net per vestuves neatsisakė vulgaraus įvaizdžio. Betrūko tik striptizo šokėjos batų. Iš svečių, tai Šedžiuvienės suknelė labai graži ir ta olialiaškė Skaistė ar kokia ten ji, neblogai atrodo tik, kad oranžinė spalva nelabai graži.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 19 liepos 2013 - 18:40
O man Oksanos suknelė visai nepatiko. Kažkokia grybo formos. Kur foto iki pusės, tai ok, bet kai visumoj suknelė, tai nesižiūri tas sijonas ir viskas. Ir šukuosena nepatiko smile.gif
Gražios gėlės bažnyčioj, aš irgi tokių norėčiau.
Visumoj tai man kažkokios netikros tos vestuvės, nepajutau šiltos emocijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2013 07 16, 11:26)
Kažin vestuvinė fotosesija bus prie raudono kilimo ir taburetės? g.gif

kaip visada zmones butinai igels net vestuviu diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 07 19, 19:55)
kaip visada zmones butinai igels net vestuviu diena doh.gif

Na koks čia įgėlimas, aš pvz rimtai klausiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke001 @ 2013 07 19, 12:30)
http://pramogos.delf...a.d?id=61888763

na kaip jums,merginos, Oksana? smile.gif
man asmeniskai, jos suknele siek tiek juokinga smile.gif neiprasta. bet nuotaka atrode graziai visumoje;)

Pritarsiu, kad visumoje nuotaka gražiai atrodė, bet suknelė...hmmm...keista biggrin.gif
Man tik labai keista pasirodė, kad jaunieji ceremonijos metu buvo atsisukę nugara į altorių mastau.gif kažkaip...kaip per pasirodymą, o ne dviejų žmonių priesaiką vienas kitam... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avellana: 19 liepos 2013 - 20:13