Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių vestuvės VII dalis, Papletkinkim ;)

QUOTE(aridax @ 2013 07 21, 20:32)
Mmmm, geras, pirmą kartą girdžiu, kad kažkam kliūna juodai apsirengusi viešnia vestuvėse  g.gif aišku, jeigu jauniesiems norisi, iveda aprangos kodą ir viskas. Bet jeigu ne, tai juoda spalva yra viena iš pačių elegantiškiausių spalvų.. na, aš taip manau. O šiaip tai kiekvienas žmogus turi savų sumetimų, jeigu jam gerai, gražiai atrodo ir tinka, tai ir liuks smile.gif


Aš ir esu ėjusi į vestuves su juoda suknele, buvau svečias. Man juoda, tamsiai mėlyna, tamsiai ruda- pačios elegantiškiausios spalvos. Aišku likus nemažai laiko iki vestuvių paskambinau ir paklausiau jaunosios ar ji nieko prieš, ji visiškai neprieštaravo. Kitais metais ji pati buvo liudininkė kitos mūsų pusseserės vestuvėse ir rinkosi suknelę tarp juodos ir rūžavos, abi su jaunąja nusprendė, kad bus juoda. Labai gražiai atrodė 4u.gif
Bet čia kaip kam, nes mano draugės pamatę tą juodą suknelę vestuvėms, sakė "tik ne juoda".. smile.gif
Baltos aš niekad nesirengčiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 22 liepos 2013 - 10:08
gedulo spalva gali būti širdy,o ne ant kūno...jei aš geriausiai jaučiuosi su juoda tai ir einu su ja,o jei sakykim kažkam nepatinka kad juoda,tai manau man ne vieta ir to žmogaus šventėje,nes jis kaip draugas ar giminaitis negerbia ir mano pasirinkimo..o čia jau draugyste ir nebekvepia..žinoma jei kvietime įrašoma kad sakykim turiu vilkėti žaliai o ateinu juoda tai jau kaip sakant tikrai man kvankt biggrin.gif bet jei nėra nurodyta rengiuosi kaip man patogiausia smile.gif
Papildyta:
ar nebuvo įkelta,ar nepastebėjau ax.gif ax.gif

Su mylimuoju susituokė Seimo nario V. Juozapaičio dukra Ieva

Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 07 22, 11:54)
gedulo spalva gali būti širdy,o ne ant kūno...jei aš geriausiai jaučiuosi su juoda tai ir einu su ja,o jei sakykim kažkam nepatinka kad juoda,tai manau man ne vieta ir to žmogaus šventėje,nes jis kaip draugas ar giminaitis negerbia ir mano pasirinkimo..o čia jau draugyste ir nebekvepia..

Tokioje situacijoje lygiai tą patį pasakyčiau apie draugę, kuri į draugės vestuves ateina apsivilkusi juodai, nors jaunieji pageidauja svečių juodai nesirengti biggrin.gif nuotaka jūsų sprendimą rengtis juodai turi suprasti, o štai jums jos pozicijos suprasti nereikia? g.gif
Aš, asmeniškai, taip pat nenorėčiau, kad svečiai rengtųsi juodai ax.gif nors pati juodos spalvos nebrokiju, bet man ji su vestuvėmis nesiderina rolleyes.gif



Apie Juozapaitytės vestuves - nuotakos suknelė gal ir ne mano skonio, bet jaunieji abu net švyti iš laimės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avellana @ 2013 07 22, 18:06)
Tokioje situacijoje lygiai tą patį pasakyčiau apie draugę, kuri į draugės vestuves ateina apsivilkusi juodai, nors jaunieji pageidauja svečių juodai nesirengti biggrin.gif nuotaka jūsų sprendimą rengtis juodai turi suprasti, o štai jums jos pozicijos suprasti nereikia? g.gif
Aš, asmeniškai, taip pat nenorėčiau, kad svečiai rengtųsi juodai ax.gif nors pati juodos spalvos nebrokiju, bet man ji su vestuvėmis nesiderina rolleyes.gif
Apie Juozapaitytės vestuves - nuotakos suknelė gal ir ne mano skonio, bet jaunieji abu net švyti iš laimės wub.gif


nu kodėl jūs nepacituojat iki galo ką pasakiau? biggrin.gif gi ir sakau jei jauū būtų pageidavimas būtų visai kitaip,bet jei jo nėra,nereikia purkštauti dėl spalvų..
Atsakyti
user posted image

nieko neprimena? g.gif

user posted image

atsiprasau, nesusilaikiau hihihi.gif bigsmile.gif

siaip grazi ta Oksana, po viena viska paemus gal ir grazu butu - plaukai, suknele, bateliai. Bet bendras vaizdas ziauriai neskoningas, atrodo kaip eglute skarota, pradedant veliumu, palaidais plaukais, suknele keliu sluoksniu, trumpa, su kvarbatkom, uzuolaida ant virsaus. Tiek pinigu turint ir taip neskoningai atrodyt, liudna tiesiog.
Paimkim Valentaite - ispudinga, elegantiska nuotaka ir Pikul - kaip diena ir naktis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 07 26, 11:58)
user posted image

nieko neprimena? g.gif

user posted image

atsiprasau, nesusilaikiau hihihi.gif  bigsmile.gif

siaip grazi ta Oksana, po viena viska paemus gal ir grazu butu - plaukai, suknele, bateliai.  Bet bendras vaizdas ziauriai neskoningas, atrodo kaip eglute skarota, pradedant veliumu, palaidais plaukais, suknele keliu sluoksniu, trumpa, su kvarbatkom, uzuolaida ant virsaus. Tiek pinigu turint ir taip neskoningai atrodyt, liudna tiesiog.
Paimkim Valentaite - ispudinga, elegantiska nuotaka ir Pikul - kaip diena ir naktis.
user posted image

bet abieju sukneliu autorius taspats-dizaineris Juozukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluze2 @ 2013 07 26, 18:02)
bet abieju sukneliu autorius taspats-dizaineris Juozukas  mirksiukas.gif

tai butent
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 07 21, 13:55)
na as budama nescia tikrai nuo galvos iki koju juodai nesipuosciau verysad.gif


O man visai gražiai atrodo moteris smile.gif Nesvarbu, ką ji vilki. Mano vestuvėse taip pat bus juodų suknelių, manęs buvo atsiklausta, bet pasakiau, jei ne ilga ir gedulinga tada viskas ok smile.gif Net piršlienei siūliau juodą neilgą suknutę, bet ji nenorėjo trumpos. smile.gif
Atsakyti
Oksanos suknelė man labai graži, kaip ir Valentaitės. thumbup.gif Tik Pikul šukuosena man kažkaip čia nelabai "vestuviškai" atrodo. Aišku, kažkokių tortų ant galvos nereikia, bet bent kažkas šventiškesnio tikrai gerai atrodytų. Juozapaitytės suknelė ne mano skonio, bet ji, kaip ir bet kuri nuotaka, tiesiog švyti, tad atrodo tikrai dailiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms. Justina @ 2013 07 27, 09:59)
O man visai gražiai atrodo moteris smile.gif Nesvarbu, ką ji vilki. Mano vestuvėse taip pat bus juodų suknelių, manęs buvo atsiklausta, bet pasakiau, jei ne ilga ir gedulinga tada viskas ok smile.gif Net piršlienei siūliau juodą neilgą suknutę, bet ji nenorėjo trumpos.  smile.gif

Na as nepries juoda spalva, bet man besilaukianti moteris ir visiskai juodai apsirengusi schmoll.gif
Atsakyti
SUSITUOKĖ mirksiukas.gif
http://www.15min.lt/...iese-159-357860
suknelė labai graži, pati ir graži, tik manęs niekaip neapleidžia minti, kad tai tėvas ir dukra, nu man tas 20 metų skirtumas tai oiiii, bet duok dieve jiem gražių ir ilgų metų kartu. 4u.gif
Atsakyti
Man ir graži Poderytės suknelė, tinkama ir jai ir prie sutuoktuvių vietos smile.gif Tik puokštė kažkaip visai nepatiko. Kaip suprantu, ją darė viešbutis, kuriame tuokėsi, puokštės ir papuošimai iš tų pačių gėlių... Nu bet nesižiūri ir ypač prie jos įvaizdžio..

Ir gal biškį ne į temą, bet man kažkaip liūdnos tos vestuvės atrodė.. Dviese, bet ji rašė, kad jautėsi vieniša einant link "altoriaus", labai abu buvo pasiilgę vaiko ir trūko artimiausių žmonių šalia. Ir pasakojimas apie vestuvių dienos rytą.. Tarsi tai būtų eilė diena.. Tiesą pasakius, nenorėčiau tokių vestuvių..
Atsakyti