Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars 4 sezonas

toliau metys itarimus nuo vieno ant kito ir bandys issiaiskint kas tas A.... jau nusivaziavo serialas, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2014 06 11, 16:58)
Kažkokia nesąmonė man šita serija pasirodė... Viskas taip makaluota, primakaluota, kad nieko neina jau suprast doh.gif Vis įtarimą numeta nuo vieno ant kito ir taip be galo...  Ir kažkaip nesupratau, kai mirė Šona, visos su tokiu palengvėjimu: "Pagaliau galim grįžti namo. Viskas baigta". Bet juk ji ne A, ji sumąstė piktiete būti tik tada, kai Dženą įsimylėjo, o tai įvyko žymiai vėliau, nei viskas prasidėjo... Tad nesupratau to jų atsipūtimo g.gif

Aš kaip supratau, kad Šona tapo A, po Monos mirksiukas.gif nes juk po jos buvo ale ramybė iš A, o tada ji atsirado, ir vėl prasidėjo
Bet jei ji A, ir norėjo atkeršyti Ali, tai kodėl ne jei keršijo, nes su ja palaikė ryšį, o merginoms? doh.gif

Kažkaip tikrai žemyn važiuoja doh.gif
Atsakyti
Man įdomu, prie ko Melisa g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2014 06 12, 17:14)
Man įdomu, prie ko Melisa g.gif

Gal Melisa griežia dantį ant Alison, kad ji flirtavo su jos vaikinu (nepamenu vardo, Ytanas, berods), dėl to ir įstojo į tą Alison ''negerbėjų'' klubą.
Dar įdomu, kokią paslaptį Melisa pasakė tėvui, kurios jis neleido atskleisti motinai ir policininkui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 12 birželio 2014 - 16:25
Man jau taip sunku susigaudyti tame seriale, nieko nebesuprantu doh.gif Jau nebezinau kas tikra, o kas tik mano skaitytos teorijos biggrin.gif Reiktu sudaryti trumpa faktu reziume ax.gif
Ir ka ten tokia iskase? Ali mama??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 18 birželio 2014 - 20:34
QUOTE(FoxLady @ 2014 06 18, 21:28)
Ir ka ten tokia iskase? Ali mama??

Aha doh.gif
Mane jau pradeda užknist, tuoj spjausiu į visą serialą, nu jau tokių nesąmonių prisigalvojo doh.gif
Atsakyti
o paaiskino Ali savo tariama nestuma? kazkox sezonas su daug klaustuku sis doh.gif
Atsakyti
Tai kas dabar nužudė Ali mamą unsure.gif Ir dvynė tikrai buvo/yra? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 06 19, 00:48)
Tai kas dabar nužudė Ali mamą unsure.gif  Ir dvynė tikrai buvo/yra? unsure.gif



man atrodo kad buvo dvyne, bet ji negyva bei nepriklause a team
Atsakyti
oo kokia tema, jungiuosi! 4u.gif nustebau pamačius kad Pepė rado Alės mamą užkastą, kažkoks keistas vaizdas, nes Alė prisiminė, kad ją būtent mama užkasinėjo g.gif
Atsakyti
Visa serija kartojo 'A is dead", o man mintyse "kad jus zinotumet, A ar B jus kankins dar bent 3 metus" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salt @ 2014 06 12, 13:41)
Aš kaip supratau, kad Šona tapo A, po Monos mirksiukas.gif

Aš irgi taip supratau smile.gif

Pagaliau prisėdau ir pažiūrėjau visas 3 serijas - reziume - niekas neaišku biggrin.gif

Kas ir kodėl nužudė Ali mama?
Ką slepia Melisa ir jos tėvas?
Ką organizuoja Mona?
Kas darosi su Džeisonu?
biggrin.gif
Atsakyti