Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars 4 sezonas

Seriale „Jaunosios melagės“ įsimylėjėlius vaidinantys Ashley Benson ir Tyleris Blackburnas pora tapo ir realybėje Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/pasaul...5#ixzz2YFzczirg
Atsakyti
Nauja serija visai nenuobodziai susiziurejo, ta scena, kai arios mama uzpuole bites, buvo kaip is siaubo filmo biggrin.gif Nebesuvedu galu, kuo A uzkliuvo merginu tevai.

Hana kazkodel suimta rolleyes.gif

Ir man visai patiktu, jei Emily taptu heteroseksuali, bet cia turbut nebuvo reiksmingas epizodas, nes juk galiuaisai pasake, kad turi drauge ir yra su ja laiminga ar pan. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 07 10, 20:02)
Nauja serija visai nenuobodziai susiziurejo, ta scena, kai arios mama uzpuole bites, buvo kaip is siaubo filmo  biggrin.gif Nebesuvedu galu, kuo A uzkliuvo merginu tevai.

Hana kazkodel  suimta  rolleyes.gif

Ir man visai patiktu, jei Emily taptu heteroseksuali, bet cia turbut nebuvo reiksmingas epizodas, nes juk galiuaisai pasake, kad turi drauge ir yra su ja laiminga ar pan.  schmoll.gif


Hana manau už ginklo laikymą suimta, A paskundė smile.gif

Serialas, mano nuomone, darosi ant tiek nelogiškas, kad net nesižiūri. Kažkokie bunkeriai namuose, seserijos motušės, kažkokia seserija kuri randasi nežinia kur susijusi su A, per daug visko pripinta kas nesiriša. Įdomu kaip viską išsuks režisieriai, kad visi galai pabaigoje susieitų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2013 07 10, 21:39)
Hana manau už ginklo laikymą suimta, A paskundė smile.gif

Serialas, mano nuomone, darosi ant tiek nelogiškas, kad net nesižiūri. Kažkokie bunkeriai namuose, seserijos motušės, kažkokia seserija kuri randasi nežinia kur susijusi su A, per daug visko pripinta kas nesiriša. Įdomu kaip viską išsuks režisieriai, kad visi galai pabaigoje susieitų cool.gif

Sukurs dar kokius 2 sezonus, po kurių jau niekas senų sezonų detalių nebe prisimins smile.gif Arba padarys, kaip su Gossip Girl wink.gif
Atsakyti
QUOTE(astoria @ 2013 07 10, 20:54)
Sukurs dar kokius 2 sezonus, po kurių jau niekas senų sezonų detalių nebe prisimins smile.gif Arba padarys, kaip su Gossip Girl wink.gif



O kas buvo su Gossip girl? g.gif
Atsakyti
Įdomi serija bigsmile.gif keista, kad policija viską žinojo: ir kur yra Hanna ir kad turi ginklą ir kad konkrečiai jos ieškojo.
Atsakyti
Na, jei Hana norejo atsikratyti ginklo, tikslas aiskus, tik jai butina buvo nueiti i pilna studentu vakareli? Policijai ja aiskiai kas nors paskunde - tikriausiai visazinis A.
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2013 07 11, 11:04)
O kas buvo su Gossip girl? g.gif

Paskutinėje sezono serijoje turėjo paaiškėti, kas ta paslaptingoji Gossip Girl, tačiau panašu, kad kūrėjai burtų keliu parinko, kuris tai bus veikėjas smile.gif Taip sakant, visai jokio logiško paaiškinimo, motyvo ar pan. kodėl būtent tas veikėjas buvo GG.
Atsakyti
QUOTE(astoria @ 2013 07 12, 20:22)
Paskutinėje sezono serijoje turėjo paaiškėti, kas ta paslaptingoji Gossip Girl, tačiau panašu, kad kūrėjai burtų keliu parinko, kuris tai bus veikėjas smile.gif Taip sakant, visai jokio logiško paaiškinimo, motyvo ar pan. kodėl būtent tas veikėjas buvo GG.

Man atrodo, kad visai nereikejo atskleisti, kas yra GG.
As tai net nesugebejau daziureti serialo, tik paskutine serija vos ne vos istempiau.
Atsakyti
sužiūrėjau ką tik ir aš šitą serijalą, kažkaip per daug viskas suvelta galėtu nors kiek aiškiau padaryti.. nužudo žmogų ir viskas, galėtu atskleisti apie jį visą info prieš nužudydami.. dabar nebežinau kas geras kas blogas, nors niekad ir nežinojau visada atrodydavo visi blogi.. dabar atrodo kad a arba melisa arba pati ali.. gal ji kokia beprotė? bet ir ji pati buvo šantažuojama a.. tai kažin kaip čia.. gal ta sisi keršija?

hana pasielgė visiškai kvailai su šautuvu..
Atsakyti

Gal tam universitete mokesi Sisi? Susije tuom kad per Ali ja ismete is jo. Pagrindinis a tikslas iskaudinti 4 melages , kad kentetu kazkokia paslaptingoji mergina (pergyvendama del ju). Tai skaiciau autores interviu.

Bus ir 5 sezonas. Jau patvirtintas. Nemanau kad bus kaip su gossipgirl. Minejo kad kurejai kad pagrindinis a buvo 1 s 1e. Dar karta paziurejau ta serija. Neabejoju kad ju yra dvi. Labai priesingi charakteriai.

Gal biski i lankas, manot galejo but ali asmenybes susidvejinimas?
Atsakyti
gali būt visko, gal ali taip ir yra, viena jos pusė jas skaudina o kita pergyvena? jaučiu į lankas važiuojam, bet man idomu taip patyrinėt paanalizuot viską biggrin.gif
Atsakyti