Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars 4 sezonas

O apie Ali dvynę gandai paneigti? Gal Ali mama yra A, kaip nors keršija už dukrą?

Iš 6 serijos:
user posted image

Atsakyti
aš tai jokių gandų nieko nežinau, tik žiūrėjau ir viskas o dabar kai reikia laukti tai ir norisi viską skaityti diskutuoti.. kaip ir su vd taip buvo.. o kiap manot tobis ištiesu gerietis ar blogietis? norisi tikėti kad jis tikrai myli spencer..
Atsakyti
Mano manymu Spencer jam per greitai atleido rolleyes.gif
Atsakyti
sis filmas lb panasus i pll seriala 4u.gif kruvinoji seserijos paslaptis
Atsakyti
Kol kas visas šis sezonas nežavi, daug painavos, nieko aiškaus, tikiuosi, kad viskas pasikeis.
Dar labai kvailai atrodo, kad A dabar stengiasi pakenkti merginų tėvams, čia jau tikrai kvaila, nebent prie A team'o prisidėjo Ali mama
Atsakyti
QUOTE(Melancholy @ 2013 07 16, 10:28)
Kol kas visas šis sezonas nežavi, daug painavos, nieko aiškaus, tikiuosi, kad viskas pasikeis.
Dar labai kvailai atrodo, kad A dabar stengiasi pakenkti merginų tėvams, čia jau tikrai kvaila, nebent prie A team'o prisidėjo Ali mama

O kada buvo kas nors aiškaus?! biggrin.gif
Atsakyti
Aš tik dabar peržiūrėjau 5 seriją. biggrin.gif Padiskutuokims daugiau apie seriją, kaip jums patinka 4-asis sezonas? smile.gif
Atsakyti
Nelabai patinka, kaip ir daugeliui, pasiskaitykit visa tema, buvo diskutuota bene apie kiekviena serija 4u.gif Blogiausia, kad kurejai griebiasi tai vieno, tai kito, siai dienai viskas labai susipainiojo ir tas 5 - o sezono uzsakymas serialui nepasitarnavo, nes ji dar labiau istempe. Per visa PLL gyvavimo istorija man rodos, kad nutolo nuo issiaiskinimo, kas yra A, uzuot nuosekliai arteje prie paslapties atskleidimo.
Atsakyti
o man visai patinka ašmeniskai biggrin.gif
Atsakyti
Taip ir maniau, kad sukeis diskus, kurį Emilė paliko doh.gif O Ezra galėtų vėl su Aria susieit wub.gif
Atsakyti
5 serija tai dar labiau nuvylė... Ta Spencer ir Toby išvyka tai buvo kažkokia nesąmonė... Arios pabučiavimas to mažvaikio ir kažkoks... nu netikroviškai visai...
O dėl Hanos mamos, tai manau kad per ateinančią seriją ji jau bus laisvėj
Atsakyti
aha man tas pabučiavimas tai lempa visiška..
pastebėjau kad kone kiekvienas jų išvažiavimas nieko neduoda ir nieko neatskleidžia, randa kokia nesamone ir bando užsikabinti už nieko..
man nėra taip kaip jūs sakot kad neidomus šis sezonas, man tai jis toks pats kaip ir kiti, tik tiek kad norėtusi kažko jau aiškesnio.. jau tiek visko pripainiojo manau pats metas pradėt išpainiot...
Atsakyti