Įkraunama...
Įkraunama...

Retesni lietuviškos kilmės vardai



QUOTE(biti atskrend @ 2013 06 07, 10:49)
Na, Pajauta ir Bytaute tai ka as zinau  doh.gif  ax.gif

reiksme grazi. na ir kas. skamba negraziai rolleyes.gif
Atsakyti
Išties kaikurie vardai skamba nekaip, tiesiog gėda būtų taip šaukti vaiką, nors ir reikšmė jo stebuklinga, bet juk ne kiekvienas vardų reikšmėm domisi schmoll.gif Kaikurie vardai atvirkščiai gražiai skamba, kol nesužinai reikšmės, dėl kurios taip pat nesinori taip vadinti dukrelės, o bereikšmių vardų daugybę, bet kažkaip norisi lietuviško, gražią reikšmę turintį, vardą ax.gif Iš jūsų pasiūlytų, kažkaip nei vienas nelimpa, siūlykit merginos dar, gal kas gražių vardelių žinot mirksiukas.gif
Atsakyti
o koks tas retumas turėtų būti-šiaip retas vardas vardas,ar dabar retas. Na.pvz Eglė. Dabar retas,reikšmė graži "Eglė žalčių karalienė – moteris, ištekėjusi už žalčių karaliaus Žilvino. Ji įprasmina ištekančią mylinčią moterį, taip pat gyvybinę gamtos esybę, kuri žiemą iškeliauja į mirusiųjų pasaulį, lydima žalčių. Eglė yra šeimos moralės santykių sprendėja, šeimos santarvės sergėtojos motinos idealas."
Atsakyti
retas ta prasme, kad šiuo metu nepopuliarus, nesinori, kad būtų taip, kad vaikui paaugus, darželyje, mokykloje, būtų trys pvz. Eglės, norėtusi tokio retesnio, jau gal užmiršto vardelio, kad dažnai nesikartotų g.gif
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2013 06 11, 13:34)
retas ta prasme, kad šiuo metu nepopuliarus, nesinori, kad būtų taip, kad vaikui paaugus, darželyje, mokykloje, būtų trys pvz. Eglės, norėtusi tokio retesnio, jau gal užmiršto vardelio, kad dažnai nesikartotų g.gif

nu tai DABAR Eglė tikrai retas vardas wink.gif3 gali būti kokios Viltės, Smiltės, Godos,o va Eglių daugumos tai nelabai įsivaizduoju smile.gif Kaip ir tų pačių Ramunių, Rūtų,Rasų, Daivų ir pan. gražių vardų,kurie buvo itin populiarūs pries kokuius 20-35 metus. Dar man gražus vardas Vaiva,bet jis tikrai dažnesnis už Eglę
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 06 11, 13:43)
Dar man gražus vardas Vaiva,bet jis tikrai dažnesnis už Eglę

Vaiva wub.gif Vienas gražiausių vardų pasaulyje wub.gif smile.gif
Atsakyti
Nerija
Rusnė
Guostė
Vyginta
Deimantė
Raminta
Salvija arba Silvija
Ula
Urtė
Jūratė
- dabar tikrai labai retas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo namelis medyje: 11 birželio 2013 - 23:23
QUOTE(Ramunita @ 2013 06 11, 11:43)
nu tai DABAR Eglė tikrai retas vardas wink.gif3 gali būti kokios Viltės, Smiltės, Godos,o va Eglių daugumos tai nelabai įsivaizduoju smile.gif Kaip ir tų pačių Ramunių, Rūtų,Rasų, Daivų ir pan. gražių vardų,kurie buvo itin populiarūs pries kokuius 20-35 metus. Dar man gražus vardas Vaiva,bet jis tikrai dažnesnis už Eglę


daug graziu vardu, kurie buvo populiarus pries kokius 30m. dabar jie yra tarsi uzmirsti. bet manau, musu vaikai gris prie ju. dabar ieskoma kazko tokio. o kas tas "kazkas tokio" ne visi ir gali pasakyt.
Man ir Rasa, ir Ruta, ir Vaiva, ir ta pati Egle grazus vardai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Langoza: 11 birželio 2013 - 23:20
Arūnė
Ainė
Vėjūnė
sutrumpintai Vėja
Migla
Danguolė
Živilė
Rimantė
Raistė
Dovilė
Gintarė
Šarūnė
Gelmė
Aura
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo namelis medyje: 11 birželio 2013 - 23:50
Yra du man labai gražūs senoviniai mitologiniai vardai - Indraja ir Vaivora. Jos yra Saulės dukros.
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 06 10, 17:14)
reiksme grazi. na ir kas. skamba negraziai  rolleyes.gif


Skonio reikalas wink.gif Apskritai manau, kad ginčytis kuris vardas gražus, kuris ne, tai tas pats, įrodinėti, kad tarkim, austrės yra skanu. Užmuškit, nesutiksiu biggrin.gif

Tarkim, man gražu Jogailė, Šarūnė, Vaiva, Rusnė, Urtė.

Mūsų šeimoje (vyras, aš, dukra), visi su lietuviškos kilmės vardais. Laukiu antro. Teks pasukt galvą vėl smile.gif noriu, kad ir naujas šeimos narys neišsiskirtų.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 06 16, 12:44)
Skonio reikalas wink.gif Apskritai manau, kad ginčytis kuris vardas gražus, kuris ne, tai tas pats, įrodinėti, kad tarkim, austrės yra skanu. Užmuškit, nesutiksiu biggrin.gif

labai pritariu, na ka, renkam toliau mirksiukas.gif

Meilė
Vėtrė
Aistė
Alanta
Judrė
Jorūnė, Jorė
Snaigė
Vasara
Vasarė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo namelis medyje: 16 birželio 2013 - 13:17