Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(Heichera @ 2014 06 02, 10:37)
Ar teisingai suprantu, kad mikropigmentacija tai naturalaus efekto permanentinis ? Man labai patinka kaunietes darbai.  4u.gif

O klaipedoje taip pat radau tik meistre kuri atlieka long time liner technika, taciau atisliepimu nelabai girdejus g.gif


O kokią meistrę radot Klaipėdoje,jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2014 06 02, 14:37)
O kokią meistrę radot Klaipėdoje,jei ne paslaptis?

Pries tai komentare buvo nuoroda imesta. Anastasija, su long time liner dirba. smile.gif Ieskau kruopscios, ir tikrai savo darba ismanancios meistres, nenoriu, kad sugadintu antakius. Bet kiek ieskojau, klaipedoje ne kazin ka mes turim
Atsakyti
Kiek pamenu čia merginos kalbėdavo apie Daiva Gylė ("KOFI"), berods iš Klaipėdos.
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2014 06 02, 13:41)
Pries tai komentare buvo nuoroda imesta. Anastasija, su long time liner dirba.  smile.gif Ieskau kruopscios, ir tikrai savo darba ismanancios meistres, nenoriu, kad sugadintu antakius. Bet kiek ieskojau, klaipedoje ne kazin ka mes turim


Žiūrinėjausi tuos darbelius facebooke,tai kaip ir neblogi.Po to pasiklausinėjau asmeniškai,tai ji parašė,kad daro tik plaukeliais antakius,kas man jau patiko,nes aš tokių ir noriu..O kaina 650 su papildoma korekcija ,kurią reikia daryt po 3-4 savaičių. Kiek ji gera ir ar profesionalė,tai nežinau.. g.gif Ir aš nenoriu užšokti ant kokios nemokšos,visgi ne dienai daromi antakiai..
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2014 06 02, 07:35)
Ar labai skauda darant virsutinio voko pravedima? unsure.gif

Skausmas nevienodai suprantamas dalykas smile.gif Mano sesuo prisimena kaip kazka tragisko, o va man visai neskaudejo. Sakyciau buvo nemalonu. Bet tas nemalonumas instinktyvioj baimej, kad neireztu i pacia aki mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,nusprendziau pasisakyti ir as:) Neuzilgo bus menuo,kaip pasidariau antakiu permanentini smile.gif Na ir turiu priprazinti,kad be reikalo bijojau ir ilgai galvojau. Pagaliau turiu antakius!!! Gailiuosi tik,kad seniau nepasidariau, nes tiek vargo atkrito kasdien po penkis kartus su piestuku juos paisytis... bigsmile.gif Tikiuosi,kad padrasinsiu moterytes ,kurios dar vis galvoja:)

O va cia pasirodau kas ir kaip smile.gif Manieji antakiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimutia: 11 birželio 2014 - 08:06
QUOTE(Raimutia @ 2014 06 11, 07:51)
O va cia pasirodau kas ir kaip smile.gif Manieji antakiai

Šaunu, kad palengvėjo gyvenimas biggrin.gif aš irgi vis neatsidžiaugiu, kad ryžausi smile.gif
O jūsų nuorodos nerodo, nes reikalauja slaptažodžio.
Atsakyti
QUOTE(Laili @ 2014 06 11, 11:09)
Šaunu, kad palengvėjo gyvenimas biggrin.gif  aš irgi vis neatsidžiaugiu, kad ryžausi smile.gif
O jūsų nuorodos nerodo, nes reikalauja slaptažodžio.

Bandykit vest slaptazodi antakiai smile.gif tikiuosi,kad rodis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimutia: 11 birželio 2014 - 10:55
Sveikos,

Pas ką galėčiau Klaipėdoje pasidaryti antakių korekciją?
Pas mane pilnas tušavimas, bet jau išeidinėja pigmentas. Nenoriu kažko ypatingo, (ilgų eilių ir didelių kainų) linijos yra, tik spalvą noriu pakoreguoti.
Gal ką rekomenduosite. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2014 06 11, 10:53)
Bandykit vest slaptazodi  antakiai smile.gif tikiuosi,kad rodis ax.gif

Username ir password reikia. Gal jus geriau bandykite kazkaip kitaip parodyti. Pvz per part.lt
Papildyta:
QUOTE(username @ 2014 06 11, 11:03)
Pas ką galėčiau Klaipėdoje pasidaryti antakių korekciją?
Pas mane pilnas tušavimas, bet jau išeidinėja pigmentas. Nenoriu kažko ypatingo, (ilgų eilių ir didelių kainų) linijos yra, tik spalvą noriu pakoreguoti.
Gal ką rekomenduosite. Ačiū  4u.gif

Paskaitykit bent kelis psl. atgal pries klausiant.
Atsakyti
QUOTE(Laili @ 2014 06 11, 14:56)
Username ir password reikia. Gal jus geriau bandykite kazkaip kitaip parodyti. Pvz per part.lt
Papildyta:



vaje..kokia geda.. kazkaip visada pavykdavo biggrin.gif bandau dabar:)
Pries ir iskart po
Nukritus sasams,pries korekcija
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2014 06 11, 20:19)

Aciu smile.gif As irgi esu laaabai patenkinta:) Siaip jei kam reiks kontaktu,tai i az rasykit,galesiu duot kontaktus tos kosmetologes ,pas kuria dariausi:)
Atsakyti