Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

Sveikos merginos, kokia butu nuomone apie sios meistres darbus?
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(username @ 2014 06 11, 11:03)
Sveikos,

Pas ką galėčiau Klaipėdoje pasidaryti antakių korekciją?
Pas mane pilnas tušavimas, bet jau išeidinėja pigmentas. Nenoriu kažko ypatingo, (ilgų eilių ir didelių kainų) linijos yra, tik spalvą noriu pakoreguoti.
Gal ką rekomenduosite. Ačiū  4u.gif

Klaipedoj yra labai gera meistre Tatjana thumbup.gif ,dirba "Smilties SPA".Dariau pas ja antakius. Labai kruopscei ir sazeningai dirba. Jeigu kam aktualu rasykit i AZ, duosiu kontakta. Nes jeigu skambinsit tiesei i salona kaina bus dviguba doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2014 06 24, 15:05)
Sveikos merginos, kokia butu nuomone apie sios meistres darbus?
My Webpage

Darbai visai grazus, bet nemaciau nei vienos nuotraukos sugijus . O tai gali labai stipriai skirtis nuo nuotrauku tik ka po proceduros, todel sunku vertinti. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
aš dariausi lūpas pas meistrę Agnietę Vilniuje, salone Elstina. Likau labai patenkinta! Viskas super, ir forma ir spalvytė labai graži gavos. Viskas sugijo labai greitai, praktiškai nebuvo jokių šašiukų. Norinčioms tikrai rekomenduočiau, nes dirba labai kruopščiai ir atsakingai.
Atsakyti
Klausiau, bet dabar jau ir pati galiu pasisakyti.

Šiauliuose pas Renaldą (anksčiau bokšto klinikoje atlikinėjo ilgalaikį makiažą) man padarė viršutinių vokų pravedimus long time liner. Pati procedūra nėra labai maloni, bet tikrai neskauda, tiesiog pakentėti reikia. Truko apie 1,5 valandos. Jau savaitė praėjo, šašiulų nebuvo, pirmas dvi paras šiek tiek buvo patinę patys vokai, bet kiti tai pamatydavo tik jei pasakydavau ir atidžiau pažiūrėdavo. Labai džiaugiuosi pravedimais, lygūs, forma labai tinka. Kai po kiek metų nebebus poveikio tikrai kartosiu.

O kada gali pasimatyti, kad reikia korekcijos? Nes dabar tai viskas puikiai atrodo, nėra ką koreaguoti
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2014 07 06, 11:50)
Klausiau, bet dabar jau ir pati galiu pasisakyti.

Šiauliuose pas Renaldą (anksčiau bokšto klinikoje atlikinėjo ilgalaikį makiažą) man padarė viršutinių vokų pravedimus long time liner. Pati procedūra nėra labai maloni, bet tikrai neskauda, tiesiog pakentėti reikia. Truko apie 1,5 valandos. Jau savaitė praėjo, šašiulų nebuvo, pirmas dvi paras šiek tiek buvo patinę patys vokai, bet kiti tai pamatydavo tik jei pasakydavau ir atidžiau pažiūrėdavo. Labai džiaugiuosi pravedimais, lygūs, forma labai tinka. Kai po kiek metų nebebus poveikio tikrai kartosiu.

O kada gali pasimatyti, kad reikia korekcijos? Nes dabar tai viskas puikiai atrodo, nėra ką koreaguoti

Reiskes korekcijos nereikes smile.gif
Atsakyti
Na nesutinku su SPOKIKE...
As irgi pirkau kupona. Procedura atliko Olesia Galias(Klaipėda, grožio salonas „Prestižas" )
Ir jokiu problemu, maloni meistre ismananti savo darba smile.gif

http://s020.radikal....8567a986096.jpg
Atsakyti
QUOTE(bnv @ 2014 07 15, 21:44)
Na nesutinku su SPOKIKE...
As irgi pirkau kupona. Procedura atliko Olesia Galias(Klaipėda, grožio salonas „Prestižas" )
Ir jokiu problemu, maloni meistre ismananti savo darba  smile.gif

http://s020.radikal....8567a986096.jpg

Grazu, naturalu. Spokike rase savo situacija. Ir kaip supratau apie vokus.

Kaip suprantu kuponus siulo meistres, kurios tik pradejo dirbti ir truksta klienciu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 15 liepos 2014 - 20:05
Ne butinai. Olesia derba si darba jau senai. Net mokynes turejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bnv @ 2014 07 16, 00:06)
Ne butinai. Olesia derba si darba jau senai. Net mokynes turejo  biggrin.gif

Tai kokios kitos gali buti priezastys kuponus pigiau pardavineti?
Jeigu Jus gerai atliekate savo darba ir netruksta klienciu, tai nemanau kad kils mintis nuleisti kaina ir siulyti kuponus. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 15 liepos 2014 - 23:25
QUOTE(egllute @ 2014 07 06, 23:36)

Sveika, manau, kad ieškai šitos meistreswww.mikropigmentacija.lt, as pas ja atlikau ilgalaiki jau labai seniai, gal jau praejo 2 metai, ir likau labai patenkinta. Kai prabluks, kartosiu tik cia. Is tiesu patogumas neapsakomas.
Atsakyti
Temą užvedžiau aš, todėl ir pradėsiu... prieš kelias dienas dariausi antakių kontūrinį makiažą pas Redą Gelvichienę, kuri kaip rašosi yra elitinė meistrė... Kadangi prieš daugiau nei du metus pas ją dariausi akių kontūrą, tai nusprendžiau, kad reikėtų atnaujinti. Nuėjus daryti atnaujinimą prašnekom apie antakius. Ji man pasiūlė, kad padarys kiek pigiau, nes esu jos klientė. Aš sutikau. Kitą dieną atėjau darytis antakius, pažiūrėjus į mane pasakė, kad piešti nieko nereikia, nes forma yra... Nuo kontūrinio pabaigos prasidėjo košmaras... mano antakiai ištatiuruoti gerokai aukščiau plaukų, jie arodo tiesiog žiauriai... kitą dieną paskabinau meistrei, iš jos išgirdau keistą atsakymą, jog ji man antakius darė pagal mano senajį kontūrą, esą tik korekciją, bet aš senojo neturėjau, kai tai pasakiau stojo tyla ir tik pasakymas jei ką skambinti po kelių savaičių. Pasirodžiau keliems meistrams-iseitis arba laziris, kas turi neigiamų efektų tikrai arba kažkaip tušuoti arba keletą metų vaikščioti su Brėžniavo antakiais... Gal ir negražu antireklama, bet nenoriu, kad dar kas taip nukentėtų... Taigi Reda Gelvichienė, dirbanti Goštauto 4, Vilnius.
Atsakyti