Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Induke, ogo naujas etapas jūsų mažiukui thumbup.gif

man šnd mamadienis, tai antakius susitvarkiau, kambarius išlaižiau galima sakyti lotuliukas.gif , db geriu kavytę, eisiu biški pamiegot, nes esu peršalus juodai, tai nesmagiai jaučiuos, nosis upeliais bėga verysad.gif
Rugilė neįsisirgo, žilvinas vieną dieną tik su tempa pabuvo namuose, daugiau visis sveikučiai.
Osera, kaip Ovidukas? mb kai žygutis sirgi tai pas kitą gydytoją vedė, kad pažiūrėtų, tai jam lb patiko, kad eilės nereikėjo laukt, pagal laiką kvietė biggrin.gif

kas dar pas jumis naujo? gal apie kalėdas jau kas mąstot blush2.gif
Atsakyti
Induke mažiukui 4u.gif

Aš nuo pirmadienio pradedu darbuotis naujam darbe biggrin.gif

Ką tik parlėkiau iš dvynukų, lekiu pas mergikes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 10 10, 15:14)
Induke mažiukui 4u.gif

Aš nuo pirmadienio  pradedu darbuotis naujam darbe biggrin.gif

Ką tik parlėkiau iš dvynukų, lekiu pas mergikes bigsmile.gif

oooo sveikinimai ...kas per darbas ,placiau ....gali ir i fb mirksiukas.gif

induke sukiesi kaip voverike thumbup.gif ir is kur tiek energijos .
o maziukui 4u.gif uz nauja etapa

ovidijus laimingas ,darzelyje viena is po kitos sventes thumbup.gif siandien botu ir skeciu svente ,ryt eina i botanikos soda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 10 10, 16:58)
oooo sveikinimai  ...kas per darbas ,placiau ....gali ir i fb mirksiukas.gif

induke sukiesi kaip voverike  thumbup.gif ir is kur tiek energijos .
o maziukui  4u.gif uz nauja etapa

ovidijus laimingas ,darzelyje viena is po kitos sventes  thumbup.gif siandien  botu ir skeciu  svente ,ryt eina i botanikos soda  thumbup.gif

nu va kaip šaunu kad švenčių yra, aš eisiu rytojui puokštę daryt, nes reikia atnešt rudeninę kokią puokštę biggrin.gif
Atsakyti
Faina Osera tos šventės 4u.gif

Dėl Kalėdų jau truputį ruošiuos, prijuosčių tikrai dar šiemet siuvinėsiu, tai siūnu po truputį smile.gif

Ryt planuojam pasifotkinti, kaži ką čia įdomaus pasiimt g.gif ai lapu uzteks lotuliukas.gif
Atsakyti
labas

iskeliu musu tema i virsu ,o tai pagalvos kad dingome biggrin.gif


kaip gyvena vaikuciai pabiruciai ...kaip sekasi mokintis darzeliuose ?
Atsakyti
Mes tai skaitom kiekvieną dieną ir į darbelį ruošiuos plaukučius nusidažiau, antakiukus susitvarkiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 10 25, 10:53)
labas

iskeliu musu tema i virsu ,o tai pagalvos kad  dingome  biggrin.gif
kaip gyvena vaikuciai pabiruciai ...kaip sekasi mokintis darzeliuose ?



sveikos. 4u.gif

gerai mano berniukui smile.gif laksto vakare per burelius , viskas jam patinka ir sekas bigsmile.gif

siandien M skaite pasaką vaikams pries miega smile.gif

Atsakyti
mums su skaitymu, tai tik labai po truputį, jungiam jau skiemenukus po dvi raideles, tai tiek ir džiaugiuos smile.gif .
šnd buvom telšiuose, pas draugų mergaitės gimtadienyje, tai lb smagiai pasibuvo vaikai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 10 10, 19:09)
Faina Osera tos šventės 4u.gif

Dėl Kalėdų jau truputį ruošiuos, prijuosčių tikrai dar šiemet siuvinėsiu, tai siūnu po truputį smile.gif

Ryt planuojam pasifotkinti, kaži ką čia įdomaus pasiimt g.gif ai lapu uzteks lotuliukas.gif

gal pagal uzsakymus siuni? g.gif

musui emute jau skaito neblogai knygutes ir jau daugybos pradejo mokintis doh.gif
kai pussesere atskrido parode Emai kas yra per daiktas skaiciavimo masinele tai Ema sako mama koks fainas daikciukas nebereiks man sukti galvos skaiciuojant doh.gif tongue.gif
Atsakyti

*linuska* ne tokios kokybiskos , kad parduociau mirksiukas.gif paziurek kasiulai.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
grazi diena siandien nusimato thumbup.gif
maniske siandien Saules koncertu saleje su choru bus, degustuos saldainius, nes rutos fabrikui 100 metu, bet mes tik su mazium atvesime ir pasiimsime, nes uzdaras vakaras, bus apie 150 vaiku, tai vaziuosim pas mociute pasirodyti kaip stovime jau rolleyes.gif
Atsakyti