Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Averita @ 2013 10 27, 12:33)
*linuska* ne tokios kokybiskos , kad parduociau mirksiukas.gif  paziurek kasiulai.lt mirksiukas.gif

nepradek ,labai grazus darbeliai tavo wub.gif


as irgi jau kaledinius uzsakymus darau ....smagu kad susidomejimas uk gyvenanciu yra ranku darbo zaisliukams thumbup.gif


mano irgi po truputi skaito .2 skiemenuku zodziai puikiai , 3 skiemenukai sunkiai dar .bet nieko prasilaus .


Saunuoliai visi vaikuciai ,kokie jie jau dydeli .Cia dalinomes ispudziais apie pirmus istartus zodelius ,o dabar jau skaito wub.gif


Mano abu berniukai namie ,atostogauja thumbup.gif


labukas


saunuolis Ązuoliukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


maniske tai irgi skaito, ir is vis labai susidomejusi mokymusi smile.gif
MB sako, ateinam i darziuka, sako pasitinka sesute( cia kai mazaja vede, nes dicke i antra auksta nusuko), sako , na pasirodykit ar nesergat, nesloguojat . Kazkaip pirma karta taip tikrina, ( arba nepataikem ) ax.gif

man kaip grazu tie ranku darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2013 10 28, 12:25)
MB sako, ateinam i darziuka, sako pasitinka sesute( cia kai mazaja vede, nes dicke i antra auksta nusuko), sako , na pasirodykit ar nesergat, nesloguojat .  Kazkaip pirma karta taip tikrina, ( arba nepataikem ) ax.gif


labai nebloga idėja...net labai...

nes pas mus grupėj 100 proc. tikiu, kad vedami sergantys vaikai...

o man jau stogą rauna...

Osera smagu, kad kiti įvertina darbą thumbup.gif tik , kad siuntimas dbr nebeprrotingas... man tai siuviniai ploni, tai dzin, nors dbr mezzgu šaliką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 10 28, 17:13)
labai nebloga idėja...net labai...

nes pas mus grupėj 100 proc. tikiu, kad vedami sergantys vaikai...

o man jau stogą rauna...

Osera smagu, kad kiti įvertina darbą thumbup.gif  tik , kad siuntimas dbr nebeprrotingas... man tai siuviniai ploni, tai dzin, nors dbr mezzgu šaliką lotuliukas.gif

tai dabar kol kas buvo normali kaina ,bet va nuo 11.01 bus viskas verysad.gif niekas nebenores.Uztai atsirado kurios isanksto uzsisake ,tai dar issiunciau sena kaina thumbup.gif


averita ,tai kad visuose darzeliuose tapati beda ,vedami sergantys vaikai ...nors visi pasisako pries tokiu vedima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 10 28, 17:32)
tai dabar kol kas buvo normali kaina ,bet va nuo 11.01 bus viskas  verysad.gif niekas nebenores.Uztai  atsirado kurios isanksto uzsisake ,tai dar issiunciau sena kaina  thumbup.gif

averita ,tai kad visuose darzeliuose tapati beda ,vedami sergantys vaikai ...nors visi pasisako pries tokiu vedima  doh.gif


- tai va, o dbr tai čia tau jau kaip siuntinys, nors jis juk nesunkus unsure.gif bet is aukscio aukstas doh.gif
-- tai taip cia amzina problema.Tik vienas serga nesunkiai, kitam buna labai blogai doh.gif
Atsakyti
Laba


tai kur visos bigsmile.gif
Atsakyti
Savaitgali uosviene kiaule nupirko, tai kol susitvarkem doh.gif dar sia savaite naktines, diena siandien isvis nepamiegojau, konkreti senatve jau doh.gif
Atsakyti
Averita, kaip sekėsi naktinis darbas?

Osera, esam dar gyvos, gal girdėjai kada Jamam, kažkaip nerandu internte g.gif
Atsakyti
noriu mb kalėdom šiaurietšikas vaikščiojimo lazdas padovanot, ale net neįsiavaizuodju, kaip jas išsirinkt doh.gif
Atsakyti
Normaliai tas naktinis, tik kad grizus nesimiega, mb is po naktiniu visa diena parpdavo, man tai 4 valandu per akis g.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,noreciau ir as jungtis i jusu rata 4u.gif
Atsakyti
labas

iskeliu tema ,kad visai i apacia nenukristu biggrin.gif

parasykite kaip sekasi vaikuciams i mokykla ruostis g.gif

mes po truputi skaitome ,rasyti nelabai norite .Tyngime dailiai bruksniuoti biggrin.gif
Atsakyti