Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Sveikos 4u.gif

Kaip senai buvau beisijungus supermama tongue.gif niu nebera laiko visai doh.gif

Osera jus tik ruosiates i mokykla o Emute jau antroje klaseje smile.gif kita met 3 klase laukai. Tai skaito jau be problemu yra keletas usnkesniu zodziu kuriu neperskaito, rasyti irgi sakyciau pakankamai neblogai aisku anglu kalba tongue.gif mokomes lietuviskai tai su ilgosiomis raidemis su taskiukas be problemu bet va niiseina isaiskint kas per raides su nosinemis smile.gif Matematika taip pat neblogai moka atimti ir sudeti iki 200 be problemu.
Nuo rugsejot mes jungsimes prie jusu pirmokeliu, nes bandysim mokintis nuotoliniu butu Vilniaus gimnazijoje nezinau kiek mums ryzto uzteks bet tikiuos kad ilgam ax.gif

Geros dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
*linuska* nu šaunuoliai thumbup.gif 4u.gif

Viltė skaito jau jau galiu sakyt neblogai, aišku kur minksštumo ženklas, kur dvibalsiai visko buna, be dar laiko yra smile.gif

o daugiau viskas po senovei, tik darbo labai daug, tai kažkaip grįžus nk nebesinori, kartais kojas vos pavelki, laimei , kad vyras nuostabus šalia biggrin.gif / blush2.gif
Atsakyti
Mylėkite ir būkime mylimos ♥♥♥

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 14 vasario 2014 - 09:51
Su meilės diena heart.gif heart.gif heart.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif

Senai čia nebuvau. Mes laikomės normaliai. Čia kelias dienas teko mušti tempą, kuri nuo 39.2 mušosi tik iki 38.5. Bet atrodo pavyko be antibų - nors juos mums išrašė.
Darbe daug darbo, namie veiklos ir netrūksta kai vyras medžiotojas biggrin.gif .
Mes dar neskaitome. Raides pažįstame, bet kai bando skaityti tai labiau spėlioja. Na jam galvoj tik sportai biggrin.gif . Jei namie, tai per dieną sporto kanalas eina ir negalim perjungti biggrin.gif . Sunkiai bus su mosklais jaučiu smile.gif
O mergaitė visai lengvai pati kabinasi. Vakr tik teko chemiją iki išnaktų man prisimenant ją mokinti.
Kove 4 dienom skrendu su vyru į Norvegiją - brolio aplankyti. thumbup.gif
Atsakyti
Jovkaw ,smagu kad be antibu apsejote thumbup.gif as turbut buciau neiskentus ir sudavus kaip tokia auksta tempa blush2.gif

tavo mergaite kelintoke g.gif
mes jau kita savaite eisime i gimnazija prasyma rasyti



kaip siandien vakara leisite ?
mes taii jubilieju varome ax.gif

o mazziukas grizo visas sirdelemis aplipiintas wub.gif vakar pripirkau sirdeliu ,saldainuku nesesi i darzeli ir jis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 14 vasario 2014 - 16:53
Labas visoms 4u.gif
man kazkaip cia labiau patinka bendrauti negu FB....
Ema kokia saunuole thumbup.gif Linuska, kaip maziukas jusu?
Jovkaww, geros keliones, kaip fainiai thumbup.gif
Osera, maniske jau senai gerai skaito, raso normaliai, bet pakalbejau su aukletoja sake daugiau su matematika uzsiimkite, matematika sunkiau sekasi, o aplamai tokia prie meno yra, zodziu buhaltere nebus lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokauju aisku...

Del valentino, maniske irgi gryzo visa apklijuota, apklijavo mane su broliu....o valentinas musu pirmadieni bus LT, 3 savaites nemaciau, nors praskriejo jos zaibisku greiciu, visa sia savaite dirbau, buvo anyta atvaziavusi maziuko paziureti...bet galvoju ar siandien ar ryt jau avziuoti i kauna, pas sese pasibutumem, o pirmadieni su MB gryztumem g.gif
Atsakyti
Sveikinimai Neringutei su praejusiu gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2014 02 15, 09:59)

man kazkaip cia labiau patinka bendrauti negu FB....
Ema kokia saunuole  thumbup.gif Linuska, kaip maziukas jusu?

sveikutes 4u.gif
man irgi cia smagiau bendraut blush2.gif
Maziukas gerai, oziuku jau kartais turi ax.gif su puoduku nedraugauja visai schmoll.gif su tutiuku irgi nesisikiria ne sekundei schmoll.gif ir sneka tik sava kalba zodziu visiskas priesingybe nei emute buvo tongue.gif
kaip Azuoliukas ar tu dar maitini?

Sveikiname ir mes Neringute su 7 gimtadieniu wub.gif


Mamukai tai kaip del meeto blush2.gif kur mes ji galetumem surengti g.gif
jau taip laukiu kada i lietuvele ax.gif Sesuo mano mergyte pasigimde tai taip noriu pamatyt wub.gif

Jetaus kaip as jums pavydziu tu sirduciu wub.gif pas mus net nera lipduku tokiu pirkt doh.gif bet lukas vakar i darziuka ejo pasipuose raudonai ir ant zanduko sirdute nupiesiau tongue.gif padare pats darziuke didele tokia sirdi taip fainai wub.gif

jovkaww tai numusot visai tempa g.gif nesirkit 4u.gif
Atsakyti
kada linuska grisi i l ?

galima pas mane daryti meeta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2014 02 15, 13:49)
kada linuska grisi i l ?

galima pas mane daryti meeta  ax.gif

busim lt balandzio3-15d ax.gif

as uz thumbup.gif
nes mes savo namu kaip ir neturim tongue.gif
Atsakyti
labas, aciu uz sveikinimus mano dukrai mirksiukas.gif
As uz susitikima, tik greiciausiai buciau su maziuku.....
Linuska, dar maitinu, ir toks jausmas, kad dar ilgai maitinsiu doh.gif miega naktimis tragiskai, be (.) neisivaizduoju jo nakti, nebent rikdyti g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2014 02 17, 20:58)
labas, aciu uz sveikinimus mano dukrai  mirksiukas.gif
As uz susitikima, tik greiciausiai buciau su maziuku.....
Linuska, dar maitinu, ir toks jausmas, kad dar ilgai maitinsiu  doh.gif  miega naktimis tragiskai, be (.) neisivaizduoju jo nakti, nebent rikdyti  g.gif  verysad.gif

smagus bus pamatyti jusu visu maziukus wub.gif
Atsakyti