Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

mano gal ši "sesė" Evangeline Lilly
My Webpage

tik dar nerandu kam ją priskiria...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 15 rugpjūčio 2013 - 17:39
QUOTE(Tynka @ 2013 08 15, 17:37)
mano gal ši "sesė" Evangeline Lilly
My Webpage

tik dar nerandu kam ją priskiria...


Cool summer?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 15, 16:14)
Cool summer?

šiaip ji labai nusišaltina g.gif Makijažas, foto...

arba ji ne mano sesė smile.gif
va, man rodos šilta :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 15 rugpjūčio 2013 - 18:39
QUOTE(Sauluciux @ 2013 08 13, 22:34)
o idomu darosi smile.gif Aciu 4u.gif  kas dar ka mano? ax.gif

As irgi buciau uz soft summer. Nors pagal kontrasta galetu buti cool summer... ax.gif Reikia pasistudijuot kokio zalumo akys galimos cool summer g.gif

QUOTE(aina1979 @ 2013 08 15, 08:32)
Merginos, žinau , kad kai kurios turite savo spalvinio tipo seses.Sakykt prašom, gal galėtumėte ir man padėt tokią surast? blush2.gif Būtų įdomu pasilyginti, pasižiūreti, gal kokių minčių kiltų... ax.gif
čia aš smile.gif

Man kilo asociacijos su Cameron Diaz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 15, 17:18)
Maž tiks?  ax.gif


Maž nenugriuvau nuo tokios sesės lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 08 15, 16:06)
Laba, merginos  4u.gif  Naujokė aš pas jus, bet "užsikabliavau"  biggrin.gif  Tik visai jau pasimečiau, bandant savo tipą nusistatyt. Pagal akis bandau spręsti, kad arba soft autumn, arba light spring  g.gif  Ką jūs manote? Akys žalios, lyg su nedidelėm gelsvom priemaišom smile.gif Plaukai foto natūralūs, nedažyti.


Is tu dvieju sakyciau soft autumn. ax.gif Pas light spring bendras ispudis turetu buti toks "sauletas". O pas jus labiau kaip "pavesyje". smile.gif Galimas ir soft summer variantas. Cool summer man lyg ir truksta kontrasto. g.gif

Nelabai iziuriu jusu akiu spalvos, bet cia soft autumn akyte:
user posted image
user posted image

Panasi i jusiske?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 rugpjūčio 2013 - 19:57
QUOTE(Hiver @ 2013 08 15, 20:32)
Man kilo asociacijos su Cameron Diaz 4u.gif

aciuks.gif Bandysiu nagrinėt šią merginą nuodugniau lens.gif
LinaGustė aš irgi už summer mirksiukas.gif
Atsakyti
Mute, man jums labai graziai sitas derinys. Kai pamaciau tai pirmas ispudis toks vau! bigsmile.gif Kazkur lygtais skaiciau kad bright spring juoda tinka deveti gipiuriniam pavidale, tai va siame derinyje viskas ko reikia, ta sviesi spalva susisaukia su jusu sviesiom akim, tamsus rastas su tamsiais antakiais, oda atrodo gaivi ir pailsejus, akys svytincios, veidas neprapuola o harmoningai derinasi su rastu. Ir ankstesniuose bandymuose pastebejau kad ryskus arba sviesus rastai sviesiam fone jus puosia. 4u.gif Soft summer tokie deriniai manau butu per grubus. g.gif

sita spalva mano nuomone jums per tamsi, per negyva. Tai dark tipas, jei toks butu svarstomas, kaip ir atkrenta.

sita melyna labai labai graziai.

si raudona jau anksciau minejau ir dabar pasikartosiu man grazu ant jusu.

O va ir neblogai tokie rastai. smile.gif O jeigu neturetumet savyje nei kiek ziemos manau nesiziuretu. ax.gif Ko nepasakyciau apie situos todel vasara kaip ir atpuola.

irgi grazu. drinks_cheers.gif



Manau jus turit galimybe buti tiek bright winter tiek bright spring, viskas priklausys nuo to kokia plauku spalva pasirinksit ar salta ar silta

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 rugpjūčio 2013 - 22:12
Šakės, dabar jau visai pasimečiau.... Niekad apie save nebūčiau pagalvojusi, kad esu vasara doh.gif Starzdanų pas mane daug, ir jos tokios labiau rudos, nei pilkos... Ir akys žalios, kažkaip prie žydros šaltos spalvos niekad manęs netraukė biggrin.gif Na dar vieną foto įdėsiu, tik čia plaukai padažyti, šiltesne spava, nei natūrali, bet kokiu tik vienu tonu. Ir iš šios nuotraukos manytumėt, kd esu vasara? g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 08 15, 20:42)
Nelabai iziuriu jusu akiu spalvos, bet cia soft autumn akyte:
user posted image
user posted image

Panasi i jusiske?

Žalios maniškės, ir va tokios labai panašios į antrąją foto. Man bent jau smile.gif
Atsakyti
Gal tada patikrink soft ir true autumn paletes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 08 16, 12:41)
Gal tada patikrink soft ir true autumn paletes  mirksiukas.gif

Ačiū, į tą pusę ir linkstu smile.gif Reiktų su tom palečių spalvom pasifotkinti, kai ūpas bus smile.gif
Beje, o jei akies obuolys nėra skaisčiai baltas, tai irgi kažką reiškia? T.y., galima būtų manyti, kad tipas yra šiltas?
Atsakyti
LinaGuste, man rodos būsim kolegės - soft autumn biggrin.gif
Atsakyti