Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Tynka @ 2013 08 16, 13:08)
LinaGuste, man rodos būsim kolegės -  soft autumn  biggrin.gif

Kiek skaitau, tai kaip suprantu, t.y. ruduo, su vasaros įtaka? Nes mano plaukai tokie gana šalti, pilki, sakyčiau tikrai vasaros, o ne rudens. Bet akys labiau rudens. Ir oda gal labiau rudeninė. Ir šiaip rudens spalvos man lyg arčiau prie dūšios smile.gif Norėtųsi daugiau žaliaakių rudeninų futo pamatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 08 16, 10:11)
Kiek skaitau, tai kaip suprantu, t.y. ruduo, su vasaros įtaka? Nes mano plaukai tokie gana šalti, pilki, sakyčiau tikrai vasaros, o ne rudens. Bet akys labiau rudens. Ir oda gal labiau rudeninė. Ir šiaip rudens spalvos man lyg arčiau prie dūšios smile.gif Norėtųsi daugiau žaliaakių rudeninų futo pamatyti smile.gif

nžn, su kieno įtaka. Bet aš tokia ant ribos pati sau - pusiau šilta, pusiau šalta, tai turbūt su vasaros...
tik glumina, kad dažniausiai soft autumn šviesiaplaukės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 16 rugpjūčio 2013 - 12:20
Ne ne, nebūtinai šviesiaplaukės. Aš karts nuo karto irgi susigalvoju migruot į soft lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia visokių gražumynų soft autumn Soft A
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 08 16, 13:36)
Šakės, dabar jau visai pasimečiau.... Niekad apie save nebūčiau pagalvojusi, kad esu vasara  doh.gif  Starzdanų pas mane daug, ir jos tokios labiau rudos, nei pilkos... Ir akys žalios, kažkaip prie žydros šaltos spalvos niekad manęs netraukė  biggrin.gif  Na dar vieną foto įdėsiu, tik čia plaukai padažyti, šiltesne spava, nei natūrali, bet kokiu tik vienu tonu. Ir iš šios nuotraukos manytumėt, kd esu vasara?  g.gif

Va ir manęs nelabai traukė prie mėlynų ir žalių, o apie visokias pink ir fuksijos iš viso tyliu irnesakyk.gif biggrin.gif nes maniau kad esu ruduo, kadangi patiko tokios rudeniškos spalvos, bet va iškraustė mane į bright spring su žiemos įtaka net neklausę biggrin.gif dabar žiūrinėju paletes, derinius na lyg ir nieko, pradeda patikt smile.gif Geriausia prasitestuok su spalvom ir kad plaukai nesimatytų, tada tau jau pasakys, kas esi, o ir pati pradėsi atskirt po truputį kuri tau spalva tinka kuri ne, nes kitaip kol pats savęs nematai tai atrodo kad visos spalvos kurios patinka, tai tos ir tinka doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 08 15, 23:50)
Mute, man jums labai graziai sitas derinys. Kai pamaciau tai pirmas ispudis toks vau! bigsmile.gif  Kazkur lygtais skaiciau kad bright spring juoda tinka deveti gipiuriniam pavidale, tai va siame derinyje viskas ko reikia, ta sviesi spalva susisaukia su jusu sviesiom akim, tamsus rastas su tamsiais antakiais, oda atrodo gaivi ir pailsejus, akys svytincios, veidas neprapuola o harmoningai derinasi su rastu. Ir ankstesniuose bandymuose pastebejau kad ryskus arba sviesus rastai sviesiam fone jus puosia. 4u.gif  Soft summer tokie deriniai manau butu per grubus. g.gif

Manau jus turit galimybe buti tiek bright winter tiek bright spring, viskas priklausys nuo to kokia plauku spalva pasirinksit ar salta ar silta

Kas dėl juodos, tai bright spring netinka visai juoda ir dar prie veido. Juoda tinka maišyta su kita spalva, dar gali būti apatinė garderobo dalis - kelnės, sijonas, o viršutinė dalis jau iš pavasario paletės. smile.gif
Kiek žiūrinėju savo testus tai panašiai ir man atrodo, jau po truputi pradedu atskirt kuri spalva tinka, kuri ne. Pradžiai susidarysiu tinkančių spalvų paletę, peržiūrėsiu ką spintoj tinkamo rasiu ir plaukų spalvą išsirinkt belieka . Kažkaip į šaltą pusę nelabai linkus persikraustyt, manau pradžiai rinksiuos šiltesnę plaukų spalvą smile.gif
Atsakyti

Ar ir man fotografuotis nerodant plauku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 07 20, 15:16)
Cha cha, pagal jį aš esu vasara, antroje vietoje galiu būti žiema, o pavasaris - pačioje paskutinėje vietoje  hihihi.gif

Summer 
75%
Winter 
67%
Autumn 
50%
Spring 
50%

Išvis nesupratau, prie ko ten klausimai apie charakterio savybes? Ai, jeigu nesu sangviniko tipas, tai musėt ne pavasaris? Cholerikas bus žiema, flegmatikas - ruduo, o melancholikas - vasara, ane?  biggrin.gif




Aš save prie rudens priskiriu, labiausiai gal prie deep, gavosi po 85 proc. prie rudens ir ziemos ir po 58 prie pavasario ir vasaros, bet pagal charakterį aš totali CHOLERIKĖ biggrin.gif O dedu save į rudens lentynėlę pagal tinkančias man spalvas, aišku, pati parinkau jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 08 15, 16:06)
Laba, merginos  4u.gif  Naujokė aš pas jus, bet "užsikabliavau"  biggrin.gif  Tik visai jau pasimečiau, bandant savo tipą nusistatyt. Pagal akis bandau spręsti, kad arba soft autumn, arba light spring  g.gif  Ką jūs manote? Akys žalios, lyg su nedidelėm gelsvom priemaišom smile.gif Plaukai foto natūralūs, nedažyti.
Čia natūraliai, be makiažo. Nors nelabai kokybiškos foto, atleiskite....
user posted image
SCF1936.jpg[/img][/url]


SA arba SS priklausomai nuo to kiek oda silta/ salta (tiksliau kaip reaguoja i spalvas). TA labai abejociau, truksta veide spalvu, ryskumo. dominuoja pilkumas, softiskumas.
Beje as pati SA. Plaukai ir akys labai labai panasus. TIk oda mano gelsvesne. Bendras ispudis panasus.
Atsakyti
Tas testas mane be abejonės paliko Autum smile.gif daugiau jokio kito pasirinkimo nepaliko. Net įdomu g.gif
Atsakyti
Taigi manau radau savo ta "dvynę"

user posted image

vidurinė foto Demi ir kiek žinau tai ji winter... deap, nes oda mano šalta, akys tokios pat spalvos...
Atsakyti
gera kokybe nufilmuotas video, su drapiruotėm gan neblogai parodo kaip spalva keičia veidą
https://www.youtube....h?v=Frjw4SX1S-4

mergina tauškutė visiška, aš prasisukau kai jau vaikiną pasisodino, tas persimainymas nuo spalvos tai gan įspūdingas
ir vaikinas pagal spalvas beveik mano brolis galėtų būti biggrin.gif
Atsakyti
kažkuri rašė apie mėlyna raudona balta derinį
bright winter
user posted image
Papildyta:
ir dar įdomumui
ruduo tikrasai
user posted image
Atsakyti