Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(pumpica @ 2013 06 11, 09:32)
o uoginiai saldyti ledai nesueina? na dabar buna formeliu kur trintas uogas susaldai kaip ledus..nors turbut reikia, kad is parduotuves butinai butu nupirkti ane?  biggrin.gif su popieriuku ir pan., nes gi popieriukas irgi dideli vaidmeni vaidina  doh.gif  biggrin.gif

uogų šaldytų nelabai įkiščiau,nes būtų per rūgštu, o jei cukraus prikraut,tai nieko geriau už parduotuvinius ledus doh.gif kartais sueina šaldyti bananai, va tuos tai valgo biggrin.gif
Atsakyti
tai bananą trink su grietinėle ir sušaldyk
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 11, 09:44)
tai bananą trink su grietinėle ir sušaldyk

reiks bandyt, dariau praeitą savaitę, bananus su kokosų kremu plakt ir šaldyt, tai ne itin sužavėjo
Atsakyti
QUOTE(*Dorotėja* @ 2013 06 11, 10:46)
reiks bandyt, dariau praeitą savaitę, bananus su kokosų kremu plakt ir šaldyt, tai ne itin sužavėjo


kodėl ne? Gal bananai neprinokę buvo? Galima ir avokadą su bananu ir uogom sutrinti.
Aš tai šiandien reklaminiame lankstinuke pavydžiai apžiūrinėjau ledų gaminimo aparatą, tada tie ledai tokie minkštučiai būna, o ne vienas kietas luitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 11, 09:59)
kodėl ne? Gal bananai neprinokę buvo? Galima ir avokadą su bananu ir uogom sutrinti.
Aš tai šiandien reklaminiame lankstinuke pavydžiai apžiūrinėjau ledų gaminimo aparatą, tada tie ledai tokie minkštučiai būna, o ne vienas kietas luitas smile.gif

kokoso kremas man ne itin patiko. Vis žadu paklaust, bet vis pamirštu, ar gali būt alergija kokosui? Man palaižius namie gaminto kokoso sviesto liežuvio galiuką išberia ir peršti g.gif

Ir aš vis pasižiūriu į tuos ledų aparatus,bet susilaikau.
Papildyta:
Mano mažiukas karščiuoja įtariu anginą, kažin įmanoma natūraliai su ja susidorot? Be antibų išsiverst?
Atsakyti
QUOTE(*Dorotėja* @ 2013 06 11, 11:15)
kokoso kremas man ne itin patiko. Vis žadu paklaust, bet vis pamirštu, ar gali būt alergija kokosui? Man palaižius namie gaminto kokoso sviesto liežuvio galiuką išberia ir peršti g.gif


gali būti alergija kokoso kremo priedams, konservantams. Nors mano organizmas kokoso irgi nelabai toleruoja (ne tik skrandis, bet ir kitaip pasireiškia tas netoleravimas).
Atsakyti
QUOTE(*Dorotėja* @ 2013 06 11, 11:15)
kokoso kremas man ne itin patiko. Vis žadu paklaust, bet vis pamirštu, ar gali būt alergija kokosui? Man palaižius namie gaminto kokoso sviesto liežuvio galiuką išberia ir peršti g.gif

Ir aš vis pasižiūriu į tuos ledų aparatus,bet susilaikau.
Papildyta:
Mano mažiukas karščiuoja įtariu anginą, kažin įmanoma natūraliai su ja susidorot? Be antibų išsiverst?


Mano sunus nuolat bedu su angina turi. Jam bus 5-eri. Pries savaite sukilo angina, tad teko parsivezti skubiai is palangos (buvau su mociute savaitei palikes, tai jie ten puotavo - ledai , saldainiai + salta jura), nes sukilo angina ir auskta temperatura. Jau trecia diena parsiveziau ir nepuoliau duoti antibiotiku. Daviau ciulpti kokosu alieju gabalais 3-4 x per diena. Negavo kelias dienas vaisiu, koses, sausainuko. Davem inhaliuoti mineralini su arbatmedzio aliejumi.
Vakar vezem pas daktare parodyti, - nustebo, kad antibiotiku nedavem, kuriuos buvo israius ir dar sako, zinojau, kad kokosas gerai, todel dabar visiems rekomenduosiu. Nieko nesakiau apie vaisius ir koses, kad uz raganavima prie kryziaus nekaltu, tad nemanau, kad kitiems taip pat suveiktu ...
Tiek visai sviezios patirties su musu sunaus angina
Atsakyti
Limma kaip uzjauciu.man vasario menesi per kelias minutes prasidejo cistitas kurio gyvenime neturejus.galvojau apsimyziosiu vidury paskaitos ir dar tas karstis muse nes tiesiog muistytis vietoj norejai ir turejai susilaikyt. Tai paskui begom pas daktaru pakeliui uzsokus spanguoliu sulciu pirktis. Naturaliai nebandziau nes tas jaismas is proto butu isvedes o ir ne tokia liga kad badyt ..nors jei kentet gali.. Daug gerk skysciu kad daznai i wc lakstytum ir pusle valytusi. Bet ta zinai manau...
Dabar ir ilgai syengiuos neuzlaikyt jei noriu i tualeta nes tarsi tas jausmas vel grizta. Profilaktiskai spanguoliu kapsules geriu kas kelis menesius.
Laikykis!


Papildyta:
Nu nu juk sergant reik lengvo maistelio pilvukui kosyciu vaisiu.. Tikiu kad raganavimu tik ir pavadintu ir dar vaiku teises iskviestu biggrin.gif

sveikit visi!
Atsakyti
Silveri, ačiū leksiu pirkt kokosų aliejaus,kaip tyčia pasibaigė doh.gif

O nuo cistito man carelady padėdavo, nesu nuo jo stipresnių vaistų naudojus
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 11, 10:50)

Nu nu juk sergant reik lengvo maistelio pilvukui kosyciu vaisiu..

o kas cia taip sako? g.gif sergant isvis geriau nieko nevalgyt, svarbu skysciai...ir kiekvienas normalus daktaras ta pasakys, na bent jau musu pediatre tai tikrai smile.gif

o kaip duoti ciulpti kokosu alieju, nelabai supratau? susaldyta? g.gif nu as savo vaikam tai net prievarta tokio daikto neikisciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dorotėja* @ 2013 06 11, 08:15)

Mano mažiukas karščiuoja įtariu anginą, kažin įmanoma natūraliai su ja susidorot? Be antibų išsiverst?


Būkit pasveikinti visi 4u.gif Dorotėja, nežinau koks požiūris į homeopatinius, bet mus jie gelbsti daugumoje atvejų. Jei yra temperatūra, padeda Pyrogranas, gerklytei padėtų Angin-Heel. Būtina laikytis instrukcijos.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 11, 09:59)
o kas cia taip sako?  g.gif sergant isvis geriau nieko nevalgyt, svarbu skysciai...ir kiekvienas normalus daktaras ta pasakys, na bent jau musu pediatre tai tikrai smile.gif

o kaip duoti ciulpti kokosu alieju, nelabai supratau? susaldyta? g.gif nu as savo vaikam tai net prievarta tokio daikto neikisciau  biggrin.gif



Cia ironiskai pasakiau biggrin.gif

as savo pediatrui is vis dekinga kad be antibu vaikyste praleidau..ir zolem arbatom medum gydyt liepdavo ir paprastais vaistais nuo karscio.kai puse draugu ir giminej serganciu budavo daktaru antibais gydomi... Ir is ligu neislipdavo...

Atsakyti