Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai LI

Grazuoles abi ir visos wub.gif Labai!

Lara-klara prasau man savo sukuosena is visu pusiu nufotografuota parodyti! Kad jau uzsiminet lindau pasigooglint kokios noreciau, bet jusiske man labiausiai is visu matytu prie sirdies limpa smile.gif

lili* kaip pavydziu dėl bateliu ax.gif Vakar perbegau perkelias pardes ziuriu, kad turesiu bedos..
Atsakyti
QUOTE(kritulis @ 2013 06 28, 10:18)
Gėlės ir man gražu ale galvoju kaip jaunoji sureguos i svocia gėliu prisisodinusią į plaukus smile.gif nu gal nepyks labai smile.gif

labai gražios nuotraukos, o ta mergytė ir jos  suknytė  wub.gif kur tokia gauti savo pupai ir aš noriu tokios  smile.gif

nepyks, jūs gi nesidėsit baltų ax.gif

kai mane šukavo, mačiau vienai moteriai, orchidėjos žiedą į plaukus isegė, nu gražiai atrodė ax.gif

suknytė iš ebay , man ji irgi labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 06 28, 10:23)
nepyks, jūs gi nesidėsit baltų  ax.gif

kai mane šukavo, mačiau vienai moteriai, orchidėjos žiedą į plaukus isegė, nu gražiai atrodė  ax.gif

suknytė iš ebay , man ji irgi labai patiko wub.gif


tai vat tame ir beda kad manu sukenel tokia kremine su juodu tai geles bus sviesios svelniai ruzavi gvzdikeliai g.gif o gal man tada pagal pamerges ciklamenines kazko uzsiprasyt bet vel tada nei sis nei tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 06 27, 23:17)
o,kaip fainiai  bigsmile.gif

knopke,iskvepk,ikvepk  biggrin.gif sekmes kuo didziausios  4u.gif

--------
ka galeciau paskolinti nuotakai,kad turetu KAZKA SKOLINTO?  g.gif

As skolinausi i plaukus smeigtuka, ta kur kuodui susegti, cia kai pati tekejau smile.gif

QUOTE(deltadu @ 2013 06 28, 08:39)
Man tai iškilo klausimas, kokią šukuoseną darytis? Ar jau tokią tikrai svotišką,solidžią? Nes kai  svočios niekuo nesiskiria nuo pamergių, nu tai man ir nelabai gražu...Kaip jūs galvojate?

as sukuosena galvoju daryti retro, bangeles priekyje ir gale ant kaklo i sona truputi pasukta kuoda. Labai nemegstu palaidu, banguotu plauku, noriu kazko subtilaus ir kuklaus. O kas gausis matysim biggrin.gif
Atsakyti
niu, panos, ruosiuosi smile.gif
bijau siek tiek, kaip sukuosena, kaip makiazas bus..plaukai trumpi, bet zadejo sugarbanot ir susegt, jei ka, istiesint tikrai visada pavyks ax.gif

kad tik nelytu, nes jau neramu..uztad pirlsys issiviepes, nes nesukais su ilgom rankove thumbup.gif biggrin.gif
viskas, iki greito, palaikykit kumscius
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 06 28, 12:01)
niu, panos, ruosiuosi smile.gif
bijau siek tiek, kaip sukuosena, kaip makiazas bus..plaukai trumpi, bet zadejo sugarbanot ir susegt, jei ka, istiesint tikrai visada pavyks ax.gif

kad tik nelytu, nes jau neramu..uztad pirlsys issiviepes, nes nesukais su ilgom rankove thumbup.gif  biggrin.gif
viskas, iki greito, palaikykit kumscius


sėkmės laikom kumstukus viskas bus liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 06 28, 11:01)
niu, panos, ruosiuosi smile.gif
bijau siek tiek, kaip sukuosena, kaip makiazas bus..plaukai trumpi, bet zadejo sugarbanot ir susegt, jei ka, istiesint tikrai visada pavyks ax.gif

kad tik nelytu, nes jau neramu..uztad pirlsys issiviepes, nes nesukais su ilgom rankove thumbup.gif  biggrin.gif
viskas, iki greito, palaikykit kumscius


Laukiam gristancios su dainom biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emigrante: 28 birželio 2013 - 11:44
merginukes metu i pastuka savo darbo vaisius. Pakoreguokit, pakritikuokis biggrin.gif
Atsakyti
lili* labai graziai atrodei 4u.gif o bateliai super, kur pirkai ax.gif

Lara-Klara irgi thumbup.gif kaip smagu matyt tokias grazias issipusciusias svocias bigsmile.gif

O as jau stresuoju nes nerandu tinkamu batu pirmai dienai doh.gif pas mane keltis problematiska tai labai sunkiai atsitaikau kulno auksti unsure.gif

Knopke- sekmes sventej ir lauksim atsiskaitomosios zinutes po visko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2013 06 28, 14:39)
lili* labai graziai atrodei  4u.gif  o bateliai super, kur pirkai  ax.gif

bateliai papigiai gavosi blush2.gif is anglu parduotuves.
parduodu juos, nes dideli pasidare, 36,5-37 dydis, 30lt

Ačiū už gražius žodžius, prisiprašėm vadinasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 06 28, 08:39)
Man tai iškilo klausimas, kokią šukuoseną darytis? Ar jau tokią tikrai svotišką,solidžią? Nes kai  svočios niekuo nesiskiria nuo pamergių, nu tai man ir nelabai gražu...Kaip jūs galvojate?

as tai darysiu kazka su pynimais ir man giliai jei ir pamerges kazkaip pan bus,nes varnu lizo ant galvos tai jau tikrai nenoriu biggrin.gif

lendu i pastuka pasigrozeti visom biggrin.gif

jau apziurejau-grazu thumbup.gif
klausimas larai-klarai smile.gif ar patogu buvo puokstele-apyranke?neapsisprendziu ko noriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 28 birželio 2013 - 14:45